Relacja z meczu Miedzi Legnica z Azotami

mr
piotr krzyżanowski
Legniccy szczypiorniści przegrali we własnej hali z Azotami Puławy. Zobacz jak przebiegało to spotkanie.

Na trybunach około 800 kibiców.

1 min - Rozpoczynamy !!! Legniczanie dobrze w obronie, ale Zydroń wywalczył rzut karny ... Banisz broni, ale Zydroń dobija i jest 1:0 dla Puław

3 min - Kokoszka i jest 1:1

3 min - Piwko i Miedź prowadzi 2:1. Do remisu doprowadza Gowin

4 min - Kolejny błąd gości, piłka dla Miedzi. Kolejną bramkę zdobywa Paluch. Prowadzimy 3:2

5 min - Karny dla gości ... Zinczuk trafia. Jest 3:3

6 min - Miedź będzie grała w przewadze

8 min - Mimo przewagi tracimy bramkę i przegrywamy 3:4

8 min - Paluch ... jest 4:4

10 min - Po raz kolejny Miedź w przewadze. Dodatkowo Skrabania trafia z karnego. Jest po 5

11 min - Piwko siada na ławce kar, szansa dla gości ... Kryński broni rzut karny

13 min - Tempo gry trochę spadło. Jest remis 5:5. Trener Motyczyński bierze czas

14 min - Trafia Wita i Miedź prowadzi 6:5

16 min - Karny dla gości, do bramki wchodzi Kryński. Jest remis 6:6

17 min - Fantastyczny rzut Skrabani i prowadzimy 7:6. Akcja gości, ale Banisz broni.

17 min - Kokoszka huknął z całej siły i prowadzimy 8:6

18 min - Odzyskujemy i piłkę, Paluch przed szansą ... karny na bramkę zamienia Skrabania.

19 min - Bramka dla Puław. Siódemka prowadzi 9:7

20 min - Skrabania technicznie i prowadzimy 10:7

20 min - Broni Banisz, a Paluch jest faulowany w ataku. Mamy rzut karny ... BRAMKA !! Miedź prowadzi 11:7

22 min - Trafia Brygier i gospodarze prowadzą 12:7

24 min - Kapitalnie broni Banisz, ale przy piłce zawodnicy z Puław

25 min - Bramka dla gości. Miedź prowadzi 12:9

26 min - Dwie minuty kary dla Grzegorza Garbacza

26 min - Trafia Zydroń, przewaga legniczan topnieje

27 min - Kiks Brygiera i faul Skrabani, który wędruje na ławkę kar. Miedź prowadzi już tylko 12:11

28 min - Masłowski trafia i jest remis po 12

29 min - Przełamanie Miedzi. Trafia Wita. Szybka odpowiedź gości i znów remis, tym razem po 13

30 min - Trafia Kokoszka. Siódemka prowadzi 14:13. Sekundy do końca pierwszej połowy

Koniec pierwszej połowy. Miedź Legnica prowadzi z Azotami Puławy 14:13

Rozpoczynamy drugą połowę

32 min - Paluch trafia i jest 15:13 dla Miedzi

33 min - Azoty doprowadzają do remisu po 15

34 min - Trafia Wita, ale szybka odpowiedź Michała Szyby. 16:16

35 min - Karny dla gości. W bramce Miedzi Kryński ... poprzeczka

37 min - Bramka Świątka

37 min - 2 minuty kary dla Kokoszki

38 min - Goście wychodzą na prowadzenie. Zydroń trafia i jest 17:18

40 min - Gowin trafia i Miedź przegrywa 17:19

41 min - 20 :17 dla Puław

42 min - Szansa Miedzi, goście graja w osłabieniu

43 min - Błąd Koprowskiego i piłka dla gości

45 min - Bramka Palucha. 20:19 dla gości.

47 min - Koprowski traci piłkę, a goście zdobywają bramkę

48 min - Błąd za błędem legniczan. Trener Motyczyński bierze czas. Jeżeli zawodnicy Miedzi szybko się nie otrząsną będą musieli przełknąć gorycz porażki. 21:19 dla Puław

49 min - Trafia Kokoszka

50 min - Kolejny karny dla gości. 22:20 dla Puław

50 min - Katastrofalny błąd Brygiera. 23:20

51 min - 24:20 dla gości. Przerwa techniczna

52 min - Kolejne błędy legniczan. Przy piłce Azoty

52 min - Miedź przegrywa 20:25 i chyba nie zamierza tego zmienić ... kolejne trafienie gości

53 min - Trafia Świątek, ale to wciąż za mało

54 min - Bramka Kokoszki. Jest 26:22 dla gości

54 min - Tym razem Świątek. 23:26

55 min - Kokoszka raz jeszcze. Miedź przegrywa 24:26

57 min - 25:27. Przy piłce goście

58 min - Kokoszka trafia. Jest 26:28

KONIEC MECZU MIEDŹ 26 - 29 AZOTY PUŁAWY