Miedź Legnica - Vive Targi Kielce - relacja z meczu

mr
Piotr Krzyżanowski
Już dziś MSPR Siódemka Miedź Legnica rozpocznie walkę w PGNiG Superlidze.

Na początek do Legnicy przyjedzie główny faworyt rozgrywek - Vive Targi Kielce. Kielczanie przed rokiem niespodziewanie polegli w finałowych starciach z Wisłą Płock, zajmując ostatecznie drugie miejsce w lidze.

W pierwszym meczu sezonu z pewnością będą chcieli udowodnić swoją dominację. Jak w starciu z gigantem polskiej piłki ręcznej poradzą sobie podopieczni trenera Motyczyńskiego?

Zawodnicy pojawili się już na parkiecie

Na trybunach pojawili się nawet zawodnicy Zagłębia Lubin, z którymi legniczanie zmierzą się w sobotę

1 min - zaczynają Legniczanie

2 min - Po bramce Chuziejewa dla Miedzi i Olafssona dla Vive jest remis 1:1

3 min - Garbacz poszedł sam z akcją i .... karny dla Miedzi, Szmal jednak broni rzut Brygiera

4 min - Olafsson po raz drugi, Vive prowadzi 2:1

4 min - Piwko niedokładnie w ataku, Vive idzie z kontrą ... karny i żółta kartka dla Garbacza. Gol dla Vive - Jachlewski

5 min - Grabarczyk fauluje i dostaje żółtą kartkę, Miedz gra w przewadze ale nie wykorzystuje szansy na bramkę

6 min - Chuziejew trafia po raz drugi, ale szybko odpowiada Tomczyk, 4:2 dla Vive

7 min - Paluch świetnie rzuca i jest 4:3

8 min - Banisz po raz kolejny znakomicie broni

10 min - Vive gra ostro w obronie, kolejne żółte kartki dla Kielczan, legniczanie nieskuteczni w ataku. Paluch fauluje i dostaje karę 2 min

11 min - Jurecki trafia dla Vive, kielczanie prowadzą 5:3. Trener Motyczyński bierze czas dla Miedzi

12 min - Za Banisza wszedł zawodnik z pola, niestety Miedź znów traci bramkę. Legniczanie przegrywają 3:6

13 min - Banisz znakomicie w bramce, ale legniczanie nie wykorzystują kontrataku. Za to Buntić trafia dla Vive. Jest 3:7

14 min - Garbacz rzuca, po rykoszecie piłka wpada do bramki. Vive szybko odpowiada. A dla Miedzi trafia Świątek. Jest 5:8

17 min - Banisz raz jeszcze znakomicie broni, ale wcześniej był faul, a Vive ma rzut karny ...Jachlewski trafia. Miedź przegrywa 5:9

18 min - Paluch przed szansą ... broni Szmal. Paluch fauluje w obronie. 2 minuty kary dla niego

20 min - Miedź nieskutecznie w ataku ... po raz kolejny. Vive po szybkiej kontrze zdobywa bramkę. 11:5 dla Vive

20 min - Karny dla Vive ... broni Kryński

21 min - Kolejny karny dla kielczan ...Stojković trafia. Vive prowadzi 12:5

22 min - Brygier nareszcie trafia. Szósta bramka dla Miedzi

22 min - Jurecki fauluje, 2 minuty kary dla niego i karny dla Miedzi na bramkę zamienia Skrabania

23 min - Banisz znakomicie broni, ale Świątek nie wykorzystuje kontrataku

24 min - Kolejne trafienie Miedzi. Przegrywamy już tylko 8:12

25 min - Zaremba trafia dla Vive. Brygier zamiast w bramkę rzuca .... w ziemię. W odpowiedzi dla Vive trafia Rosiński. 14:8 dla Vive

26 min - Bramka dla Miedzi

27 min - Brygier fauluje. Dwie minuty kary dla niego

28 min - Banisz broni. Dobitka i ... faul. Vive ma rzut karny. Do bramki wchodzi Kryński. Lepszy jest jednak Stojković. Vive prowadzi 16:9

29 min - Kolejna bramka dla Vive, tym razem trafia Zaremba

30 min - Kolejny błąd w ataku Miedzi. Trener Wenta bierze czas na 18 sekund przed końcem połowy. Piwko nie wykorzystuje kontry. Gwizdek kończący pierwszą połowę.

Po 30 minutach gry jest 17 :9 dla Vive

Drugą połowę rozpoczynają zawodnicy Vive

31 min - Bramka dla Vive i 2 minuty kary dla Kokoszki

32 min - Jachlewski trafia dla Vive. Miedź przegrywa 9:19

33 min - Kryński broni, szansa dla Miedzi

34 min - 2 minuty kary dla Grabarczyka

34 min - Paluch sam na sam z bramkarzem Vive ... nie trafił w bramkę

35 min - Miedź gra w przewadze, a mimo to Vive powiększa przewagę. Jest 20:9 dla Vive

36 min - Paluch nareszcie trafia dla Miedzi

36 min - Garbacz otrzymał karę 2 minut, Vive w przewadze trafia i jest 21:10 dla kielczan

37 min - Świątek pięknym rzutem zdobywa 11 bramkę dla Miedzi

39 min - Piękna akcja Vive. Goście prowadzą 23:11

40 min - Świątek trafia dla Miedzi, ale Vive szybko odpowiada.

42 min - Rosiński otrzymał karę 2 minut. Vive prowadzi 25:12

43 min - Paluch trafia dla Miedzi

45 min - Chuziejew rzuca niską piłkę i ... bramka. 26:14 dla Vive

47 min - Miedź niedokładnie w ataku i Vive po raz kolejny trafia. Jest 27:14 dla gości

48 min - 2 minuty kary dla Zaremby, Miedź gra w przewadze i mimo to nie wykorzystuje okazji na zdobycie bramki.

50 min - Koprowski nie trafia dla Miedzi. Vive prowadzi 29:14

51 min - Stojković trafia dla Vive. Goście prowadzą już 30:14

53 min - Tym razem Zaremba trafia do siatki Miedzi. Egzekucji legniczan ciąg dalszy. Vive prowadzi 31:14, a legniczanie rzucają wszędzie tylko nie w bramkę Vive

55 min - Koprowski trafia dla Miedzi. Vive prowadzi 31:16

56 min - Koprowski raz jeszcze. 17 bramka dla Miedzi

58 min - Rosiński trafia dla Vive. Koprowski dla Miedzi - ten młody zawodnik dobrze wszedł w mecz

59 min - Kryński broni, a trener Motyczyński bierze czas. Vive prowadzi 32:18

60 min - Koniec meczu.

MIEDŹ LEGNICA 19:33 VIVE TARGI KIELCE