Miedź Legnica - Jarota Jarocin

mr
piotr krzyżanowski
Pisana relacja na żywo z meczu pomiędzy Miedzią Legnica, a Jarotą Jarocin. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Składy obu drużyn:

Miedź Legnica: 1. Bledzewski, 20. Zasada, 8. Gawlik, 5 Woźniczka, 18. Feciuch, 27. Madejski, 10. Nowacki, 11. Hempel (K), 23 Grzegorzewski, 7. Garuch, 17. Zieliński REZERWOWI: 12. Laskowski, 89. Grittner, 13. Kuzimski, 3. Starosta, 16. Orłowski, 21. Mowlik TRENER: Bogusław Baniak

Jarota Jarocin: 30. Brzostowski, 6. Oczkowski, 2. Nawrocki, 17. Garbarek, 4. Śliwa, 11. Pawlak, 8. Danielak, 7. Czabański, 14. Grobelny, 13. Skowron, 9. Bartoszek REZERWOWI: 21. Musioł, 15. Owczarek, 16. Kamiński, 18. Cierniewski, 19. Majusiak, 20. Tomkowiak TRENER: Czesław Owczarek

Kibice powoli pojawiają się na trybunach. Piękna słoneczna pogoda. Za kilka minut sędzia rozpocznie mecz

Zawodnicy wychodzą na murawę. Miedź tradycyjnie na niebiesko, zawodnicy Jaroty w strojach żółto - czarnych.

Rozpoczyna Jarota

1 min - Na trybunach nie ma ani jednego kibica z Jarocina

2 min - Rzut wolny dla Miedzi, do bramki 40 metrów. Piłkę ustawia Zasada. Wrzuca, ale pewnie bramkarz gości.

4 min - Garuch pada w polu karnym Jarot ... ni nie było, gramy dalej

5 min - Jarota przed szansą, ale Danielak na spalonym

6 min - Zamieszanie w polu karnym Jaroty, do piłki dopada Grzegorzewski ..... GOOOOOOL 1 :0 dla Miedzi

9 min - Piłkarze Jaroty rzucili się do odrabiania strat, ale wszystkie akcje rozbijają się o defensywę Miedzi

11 min - Skowron fauluje w środku pola, zobaczył żółta kartkę

13 min - Zawodnik Jaroty leży na boisku, potrzebuje pomocy. Nawrocki zszedł za linie boczną boiska, a trener Owczarek wysłał dwóch zawodników, żeby się rozgrzewali.

14 min - Nawrocki wraca na boisko

15 min - Błąd obrońców Miedzi, Bartoszek uderza z 20 metrów ... obok bramki

16 min - Madejski wywalczył rożny dla Miedzi

19 min - Zasada źle wyrzucił aut, piłka dla Jaroty

21 min - Gawlik i Pawlak starli się w walce o piłkę, w tym meczu będzie jeszcze sporo ostrej gry

22 min - Wolny dla Jaroty, ale Czabański wprost w ręce bramkarza

23 min - Miedź przed szansą .... spalony

24 min - Danielak do Pawlaka, ten uderza technicznie ... znakomita parada Bledzewskiego. Mogło być 1:1

26 min - Zieliński wywalczył aut dla Miedzi. Nowacki źle wykonuje stały fragment i od bramki zacznie Brzostowski

28 min - Hempel wpada z piłką w pole karne Jaroty ... był na spalonym

31 min - Woźniczka zagrał "do nikogo", aut dla Jaroty

33 min - Świetne zagranie do Garucha, ten wychodzi sam na sam z bramkarzem gości ... sędzia uniósł wcześniej chorągiewkę sygnalizując spalony

34 min - Rożny dla Miedzi, Gawlik uderza głową, ale Brzostowski z największym trudem broni strzał

36 min - Kolejna seria podań pomiędzy zawodnikami Miedzi. Legniczanie pod względem technicznym prezentują się zdecydowanie lepiej od piłkarzy Jaroty

37 min - Zieliński uderza, ale wysoko ponad bramką

38 min - Bartoszek uderza zza pola karnego, Bledzewski świetnie broni po raz drugi

39 min - Wrzutka z prawej strony, Grzegorzewski uderza głową, piłka wpada do siatki Jaroty, jednak sędzie odgwizdał przewinienie Grzegorzewskiego

44 min - Zieliński sam na sam z bramkarzem, uderza, piłka leci w światło bramki, ale tuż przed linia wybija ją jeden z obrońców Jaroty. Jęk zawodu na trybunach

Sędzia doliczył 2 minuty

Koniec pierwszej połowy. Wynik: Miedź 1:0 Jarota. Do usłyszenia za kwadrans

45 min - Rozpoczynamy drugą połowę

Dwie zmiany w Jarocie, Wszedł Tomkowiak za Czabańskiego oraz Cierniewski za Nawrockiego

48 min - Wolny dla Miedzi, piłkę dostaje Nowacki, uderza w boczną siatkę

49 min - Zamieszanie w polu karnym Jaroty, do piłki na 11 metrze dopada Grzegorzewski, dryblingiem oszukał dwóch obrońców, uderza ... obok bramki

51 min - Wolny dla Jaroty, wrzutka w pole karne. Bartoszek zdołał dotknąć piłkę, ale Bledzewski nie dał się pokonać

54 min - Szansa dla Jaroty, mają wolny z 35 metrów, wrzutka, obrońcy wybijają przed pole karne, do piłki dopada Tomkowiak, uderza z całej siły ... obok bramki

56 min - Hempel do Grzegorzewskiego, ten do Madejskiego, niestety nie zdecydował się on na strzał, kontra Jaroty. Na szczęście dla legniczan Pawlak uderza obok bramki

58 min - Grzegorzewski zobaczył żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem

59 min - Pawlak głęboko wrzuca, Bledzewski chwyta piłkę i jest jeszcze przy tym faulowany przez Śliwę

60 min - Kontra Jaroty po błędzie Madejskiego, Tomkowiak sam na sam z Bledzewskim .... obok bramki. Najlepsza do tej pory szansa dla Jaroty na wyrównanie

63 min - Tomkowiak ograł Woźniczkę, jednak wyszedł za linie końcową. Od bramki Bledzewski. Jarota nie składa broni i walczy o wyrównującą bramkę

66 min - Zmiany w Miedzi za Madejskiego wejdzie Orłowski, do wejścia szykuje się już także Ben Starosta

67 min - Kolejna zmiana - Starosta w miejsce Hempla.

68 min - Grzegorzewski pada tuż przed polem karnym Jaroty. Faulował Tomkowiak. Został za to ukarany żółtą kartką

69 min - Do piłki podchodzi sam poszkodowany ... uderza ponad bramką

71 min - Trzecia zmiana w Jarocie. Wchodzi Kamiński za Pawlaka

72 min - Akcja Jaroty, ale znów lepszy bramkarz legniczan

75 min - Orłowski za mocno do Zielińskiego. Od bramki Jarota

76 min - Tomkowiak za głęboko i rozpocznie Bledzewski

77 min - Zmiana w Jarocie. Schodzi Skowron, za niego pojawia się Owczarek

80 min - Szansa dla zawodników z Jarocina. do piłki nie zdążył jednak Danielak

81 min - Kolejna zmiana w Miedzi. Schodzi Grzegorzewski, a w jego miejsce pojawia się Mowlik

83 min - Pusta bramka Jaroty. Z lewej strony boiska uderza Nowacki ... ponad bramką

84 min - Zdaniem sędziego Woźniczka faulował tuz przed własnym polem karnym. Zobaczył żółtą kartę. Zamieszanie wśród zawodników. Sędzia karze jeszcze żółtą kartką Oczkowskiego i Mowlika. Wolny dla Jaroty z niespełna 20 metrów - uderzenie ponad bramką.

87 min - Na boisku leży Gawlik. Sędzia nie radzi sobie ze zdyscyplinowaniem zawodników

89 min - Aut dla Jaroty na wysokości pola karnego Miedzi

90 min - Szansa dla Miedzi. Trzech legniczan atakuje bramkę Jaroty. Od bramkarza dzieli ich tylko jeden obrońca, Nowacki uderza wprost w niego

90 min - Zmiana w Miedzi. Za Zielińskiego pojawia się Kuzimski

91 min - Garuch znakomicie zagrywa w pole karne Jaroty, jednak nikt nie kończy tej akcji

KONIEC MECZU - MIEDŹ LEGNICA 1:0 JAROTA JAROCIN