Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Miedź Legnica 25 - 24 Stal Mielec

mr
Piotr Krzyżanowski
MSPR Siódemka Miedź Legnica pokonała dziś we własnej hali drużynę Stali Mielec.

Hala przy ulicy Lotniczej powoli się wypełnia. Kibice czekają na pierwszy gwizdek sędziego

1 min - Rozpoczyna Stal i pierwszy rzut kończy się bramką dla gości

2 min - Rzut karny dla Stali. Żółtą kartę zobaczył Paluch. Albin trafia dla gości

3 min - Gliński trafia dla Stali. Przegrywamy 0:3. Skrabania rzuca i ... pierwsza bramka Miedzi

6 min - Babicz dla Stali i przegrywamy 1:4. Goście świetnie grają w obronie ale Chuziejew piekielnie mocnym rzutem pokonuje Wolańskiego

7 min - 2 minuty kary dla Palucha i karny dla gości .... Banisz broni, dobitka ... znów broni, fenomenalnie Banisz w bramce

9 min - Miedź przegrywa 2:5. Chuziejew pada na parkiet, nie wygląda to dobrze, jego ewentualna kontuzja to będzie duże osłabienie dla Miedzi

10 min - Piwko dla Miedzi i jest 3:5. Chuziejew opatrywany poza boiskiem

11 min - Trafia Brygier, przegrywamy już tylko jedną bramką

12 min - Po błędzie w ataku tracimy 7 bramkę. Goście prowadzą 7:4

13 min - Kokoszka rzuca w trybuny, na nasze szczęście mylą się też zawodnicy Stali

14 min - Kolejna bramka gości. Trener Motyczyński bierze pierwszy czas w tej połowie. Po niespełna kwadransie gra Miedzi nie wygląda najlepiej.

15 min - Żółta kartka dla Kubisztala i bramka dla legniczan. Na tablicy wyników rezultat 5:8

17 min - Seria błędów po obu stronach. Stal ostro w obronie. Karny dla Miedzi. Skrabania się nie myli i jest 8:6 dla mielczan

19 min - Świątek traci piłkę, a szczypiorniści Stali konsekwentnie to wykorzystują. Miedź traci do rywali 3 bramki

21 min - Garbacz dla Miedzi. Babicz faulował w obronie, Miedź będzie grała w przewadze, do tego ma rzut karny. Skrabania ... bramka kontaktowa Miedzi. Jest 8:9

23 min - Skrabania raz jeszcze. jest remis 9:9. Błąd Palucha, ale Banisz ratuje Miedź. Stal przy piłce

24 min - Paluch rehabilituje się bramką. Legniczanie prowadzą 10:9. Wreszcie gramy skutecznie w obronie.

26 min - Koprowski wywalczył karny dla Miedzi. Skrabania raz jeszcze podchodzi do piłki i bezbłędnie rzuca. Prowadzimy 11:9

28 min - Garbacz pada na parkiet. Sędziowie są niezwykle wyrozumiali dla ostrej gry gości.

29 min - Stal gra z przewagą dwóch zawodników. Na ławkę sędziowie posadzili Skrabanię i Palucha

Na minutę przed końcem Stal wyrównuje. Jest 11:11

Czas dla Miedzi. 12 sekund do końca ... Garbacz huknął z całych sił. Na przerwę Miedź schodzi przy prowadzeniu 12:11

31 min - Bramka dla Stali. Jest remis 12:12

33 min - Świątek posłany na ławkę kar. Kryński broni rzut gości, ale jeszcze ponad minutę będziemy grać w osłabieniu. Mimo to wychodzimy na prowadzenie 13:12

36 min - Świątek wraca i od razu trafia. Stal szybko odpowiada i jest 14:13 dla Miedzi

39 min - Dwie dobre akcje Stali i mamy remis 15:15. Karny dla Miedzi. Skrabania przy piłce ... bramka.

40 min - Skrabania znakomicie rzuca po raz kolejny. Miedź prowadzi 17:15

41 min - Paluch dla Miedzi. Jest 18:15, ale zawodnicy z Mielca mają rzut karny. Janyst trafia dla Stali

42 min - Paluch na kole i kolejna bramka. Legniczanie prowadzą 19:16

44 min - Janyst dla Stali i Garbacz dla Miedzi. 20:17. W hali robi się coraz głośniej

45 min - Skrabania znakomicie rzuca i jest 21:18 dla Miedzi. Kokoszka dostał dwie kary po 2 minuty każda

48 min - Stal wykorzystuje przewagę i odrabia straty. Miedź prowadzi tylko jedną bramką. Jest 21:20

49 min - Kara 2 minut dla Babicza. Miedź prowadzi 22:20. Brygier rzuca 23 bramkę dla Miedzi.

50 min - Świątek dobija po rzucie Palucha i jest 24:20 dla Miedzi

51 min - Bramka dla Stali i kara 2 minut dla Pawła Wity. Miedź gra w osłabieniu mimo to Garbacz rzuca 25 bramkę dla legniczan

52 min - Karny dla Stali. W bramce Miedzi pojawia się Kryński, ale niestety goście trafiają

53 min - Kolejne trafienie dla Stali. Miedź prowadzi 25:23

54 min - Fenomenalnie Banisz w bramce. Skrabania przestrzelił pierwszy karny w tym meczu, dodatkowo faulował w obronie i otrzymał karę 2 minut. Karny dla Stali ... ale Banisz broni

59 min - Stal trafia i jest 25:24 dla Miedzi

Kara 2 min dla Świątka. 37 sekund do końca meczu. 25:24 dla Miedzi. Trener Skutnik bierze czas. Do końca spotkania 13 sekund

60 min - BANISZ BRONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIEDŹ WYGRYWA 25:24