Miedź Legnica 0-0 Bytovia Bytów

mr
Piotr Krzyżanowski
Miedź bezbramkowo zremisowała z Bytovią Bytów. Taki wynik nie napawa kibiców optymizmem.

Legniczanie zagrali słabo i zdobyli tylko jeden punkt. Oto jaki przebieg miał ten mecz:

KONIEC MECZU 0:0

90 min - Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Bytovi! Mogliśmy prowadzić, ale bramkarz gości wyszedł z opresji obronną ręką

87 min - Kajca wchodzi za Pietronia. Zajglic pojawia się zamiast Chomiuka

86 min - Wolny dla gości, dośrodkowanie ... faul na obrońcach Miedzi

85 min - Uderza Madejski ... broni Gostomski! Mogło być 1:0

84 min - Za Szewczuka pojawia się Kowal

82 min - Szansa Garucha, ale szybszy bramkarz gości. Kolejny atak Miedzi, ale podanie Nowackiego nie dochodzi do celu

80 min - Zasada do Szewczuka, ten jednak nie sięgnął piłki

78 min - Wolny dla gości na wysokości naszego pola karnego

77 min - Najlepsza do tej pory akcja Miedzi. Madejski do Nowackiego, ten uderza z 11 metrów, ale Gostymski znów broni

76 min - Rzut rożny dla Miedzi

75 min - Zmiana w Bytovi. Za Kłosa wchodzi Kobiela

74 min - Piękne uderzenie Zasady, ale Gostymski wyciągnął się jak struna i obronił

71 min - Kolejne uderzenie Garucha, niestety i tym razem niecelne

69 min - Goście w natarciu. Legniczanie zupełnie bez pomysłu na skonstruowanie akcji

67 min - Marcin Garuch uderza technicznie, niestety za wysoko

64 min - Rożny dla Bytovii, ale wyjaśniają legniczanie

63 min - Za Zielińskiego pojawia się Grittner

62 min - Rzut wolny dla gości. Do bramki około 30 metrów. Uderza Pięta ... za wysoko

61 min - Grzegorzewski do Madejskiego. Szybszy okazuje się jednak Gostomski

59 min - Hempel niedokładnie dośrodkowuje i piłka dla gości

57 min - Zamieszanie w polu karnym Miedzi. Ucierpiał Pietroń

56 min - Za Mowlika wchodzi Marcin Garuch

55 min - Wolny dla gości. Do bramki około 40 metrów

ZDJĘCIA Z TEGO MECZU MOŻECIE JUŻ OGLĄDAĆ TUTAJ

53 min - Madejski znakomicie dośrodkowuje, jednak lepsi okazują się defensorzy gości

52 min - Kolejny atak gości, na szczęście obrońcy sobie z nim radzą

49 min - Kibice w ostrych słowach dają zawodnikom do zrozumienia, że ten mecz musimy wygrać

47 min - Mowlik wybija piłkę na aut. Goście rozpoczęli z większym animuszem

46 min - Miejmy nadzieję, że w tej połowie zobaczymy lepszą grę i w końcu jakieś trafienie

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - MIEDŹ 0:0 BYTOVIA

45 min - Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej połowy

43 min - Grzegorzewski i Kłos leżą w polu karnym Miedzi. Na szczęście obaj piłkarze już wstali i mogą wrócić do gry

41 min - Paszliński za krótko do Bledzewskiego i mogło być 0:1, na szczęście bramkarz Miedzi uprzedził napastnika gości

39 min - Sporo gry w środku pola, z której niestety nic nie wynika

36 min - Zieliński dośrodkowuje, ale z taką grą za wiele nie zdziałamy. Niecelnie i od bramki zacznie Gostomski

35 min - Retlewski na spalonym. Mogło być groźnie

34 min - Wolny dla Miedzi na środku boiska

32 min - Goście przejmują powoli inicjatywę, na nasze szczęście brakuje im wykończenia

29 min - Bytovia w natarciu, ale napastników gości uprzedza Bledzewski

27 min - Żółta kartka dla Mowlika i wolny dla gości

24 min - Piłka do Zielińskiego, ale szybszy Gostomski

23 min - Daleka piłka do Kłosa, ale przejmują legniczanie

20 min - Piękna akcja Szewczuka, ale strzelił wprost w bramkarza i nadal jest 0:0

19 min - Rożny dla Miedzi

17 min - Zasada uderza, ale za mocno i zbyt niecelnie. Piłka dla gości

15 min - Kwadrans gry za nami. Dużo walki i mało strzałów

13 min - Hempel z Szewczukiem, ale zabrakło strzału. Nadal 0:0

12 min - Z każdą minutą gra się zaostrza. Widać, że Bytovia nie przyjechała tu w celach turystycznych

10 min - Zieliński pada tuż przed polem karnym. Ewidentny faul, ale sędzia zdaje się tego nie widzieć

9 min - Długie podanie Mowlika, ale za mocne i zacznie Gostomski

7 min - Pierwsze minuty wyglądają dość ospale, nieco aktywniejsi wydają się goście

5 min - Zieliński przedziera się prawą stroną, ale obrońcy skutecznie go powstrzymują

3 min - Akcja Miedzi, ale dośrodkowanie zbyt głębokie i piłka dla gości

1 min - Zaczynamy! Akcja gości, ale wyjaśniają defensorzy Miedzi

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie.

Miedź: Bledzewski - Hempel, Paszliński, Woźniczka, Zasada, Mowlik, Nowacki, Zieliński, Madejski, Grzegorzewski, Szewczuk

Bytovia: Gostomski - Chomiuk, Kłos, Łapigrowski, Pietroń, Retlewski, J. Szałek, M. Szałek, Szmidke, Pięta, Wróbel

Kibice powoli zapełniają legnicki stadion. Fanów drużyny przyjezdnej nie widać

Słońce świeci dziś nad Legnicą, oby to był dobry omen przed meczem, który rozpocznie się za 20 minut.

Po zwycięstwie nad Jarotą Jarocin, GKS Tychy ma na koncie już 42 punkt. Miedź ma ich 37. Żeby nie stracić kontaktu z liderem podopieczni Bogusława Baniaka muszą bezwzględnie wygrać najbliższe starcie z Bytovią Bytów.

W ostatniej kolejce Bytowianie zremisowali z Czarnymi Żagań.