Turniej Karate Kyokushin Ichiban IKO Polish Cup 2024, legniczanie wrócili z medalami

Piotr Krzyżanowski
W Kątach Wrocławskich odbył się prestiżowy Turniej Karate Kyokushin Ichiban IKO Polish Cup 2024. Turniej zorganizowany przez Wrocławski Klub Karate Kyokushin Agnieszka i Sylwester Sypień. W Turnieju wzięło udział 400 zawodników z 45 klubów z 7 państw. Zawodnicy KKK Krzywicki Dojo Legnica wywalczyli:
od 16 lat

W konkurencji Kumite 1 miejsce zdobyli Anna Yaroshynska, Alexandr Atanasov, Dominik Yaroshynskyi , 2 miejsca wywalczyli - Aleksander Krzywicki Jr., Zuzanna Opaczewska i Szymon Węgłowski, 3 miejsce zdobyli Amelia Bąk ,Błażej Wieczorek,Christian Atanasov,Daniło Medvetskyy i Michał Schröter . W konkurencji Kata 1 miejsce wywalczył Alexandr Atanasov. Niestety Mirra Andriichuk tym razem nie zdołała zakwalifikować się 1/4 finału. W klasyfikacji drużynowej KKKK Dojo Legnica zajęło 4 miejsce. Dziękujemy WKKK Agnieszka i Sylwester Sypień za zaproszenie.

Dziękuję bardzo rodzicom państwu M.W. Bąk, P.P. Węgłowscy, Senpai Jan Kulik.Dziękuje Senpai Yan Yaroshynskyi za pełnienie roli arbitra, a zawodnikom za bardzo dobre walki i godne reprezentowanie Klubu i miasta Legnica.