Puchar Polski Karate Kyokushin w Katowicach, legniczanie wrócili z medalami

Piotr Krzyżanowski
W Katowicach odbył się Puchar Polski Karate Kyokushin PZK. W Turnieju wystartowało 384 zawodników z 80 klubów. Zawodnicy KKK Krzywicki Dojo z Legnicy zdobyli dwa medale. Aleksander Krzywicki Junior w konkurencji Kumite w kat. junior -65kg wywalczył 1miejsce a Yan Yaroshynskyi w konkurencji Kumite w kat. senior -70kg zdobył 3 miejsce. Dziękuję Sensei R. Semik z Lubińskiego Klubu Kyokushin za opiekę nad zawodnikami. Gratulacje I ogromne brawa dla zawodników za godne reprezentowanie Klubu i miasta Legnica. OSU! Aleksander Krzywicki