3 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków obejmuje:

· kontrola przestrzegania...
fot. Arkadiusz Gola

Praca w Amazon w Okmianach - [LISTA OFERT, STAWKI]

Specjalista BHP

Zakres obowiązków obejmuje: · kontrola przestrzegania przepisów BHP · wdrażanie standardów związanych z poprawą bezpieczeństwa pracy · nadzór nad szkoleniami okresowymi · analizowanie wypadków, potencjalnych zagrożeń · przygotowywanie raportów i analiz · ocena ryzyka związanego z wykonywanymi pracami · aktywne działania mające na celu budowanie świadomości w obszarze BHP PODSTAWOWE KWALIFIKACJE Wymagania · wykształcenie wyższe bądź studia podyplomowe związane z BHP · bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office · bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów BHP · elastyczność i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym · dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego · umiejętność pracy pod presją czasu PREFEROWANE KWALIFIKACJE Korzyści · atrakcyjne wynagrodzenie, · zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, · pakiet benefitów, · możliwości rozwoju wewnątrz organizacji. Prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych najlepiej w języku angielskim.