Praca w Amazon w Okmianach - [LISTA OFERT, STAWKI]

Redakcja
Kluczowe obowiązki:

· Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem: pobieranie towaru/pakowanie zamówień, przyjmowanie/przechowywanie towaru, zapewnienie zgodności stanów magazynowych oraz rozładowywanie/załadowywanie wózków w tempie wyznaczonym dla każdego zadania lub wyższym;
· Pomoc kierownikowi w codziennym zarządzaniu działem/pracą magazynu np. w przydzielaniu pracowników, prowadzeniu zebrań, przydzielaniu zadań służbowych, instruktażu, szkoleniu oraz komunikacji z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami;
· Rozwiązywanie problemów oraz przekazywanie ich w razie potrzeby do kierownika;
· Uczestniczenie w realizacji koncepcji Lean/Kaizen, Black Belt oraz innych inicjatyw doskonalenia procesów;
· Pomoc w utrzymaniu czystości i ładu w miejscu pracy

PODSTAWOWE KWALIFIKACJE
Podstawowe umiejętności i kwalifikacje
· Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (Outlook, Word, Excel);
· Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu, umiejętność skutecznego komunikowania się z grupą co najmniej 20 współpracowników;
· Nietuzinkowe myślenie, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz umiejętność dobrej oceny sytuacji;
· Wzorowa frekwencja i punktualność;
· Ciągła realizacja celów wydajnościowych działu lub wykraczanie poza ustalone cele;
· Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego;
· Doskonałe umiejętności interpersonalne;
· Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności oraz procedurami doskonalenia procesów (jak, kiedy, kto);
· Umiejętność pracy dla różnych kierowników: kierownicy zmieniają działy w ramach realizacji potrzeb firmy i w miarę wzrostu firmy Amazon pracownicy muszą potrafić dostosowywać się do zmian w kierownictwie;

PREFEROWANE KWALIFIKACJE
Preferowane kwalifikacje
· Dobra znajomość języka angielskiego (B1, poziom średniozaawansowany)
· Podstawowa znajomość metodologii Lean
· Dbałość o szczegóły
· Zdolność do analizowania procesów operacyjnych i znajdowania sposobów na pokonywanie trudności z nimi związanych

Oferujemy:
· Atrakcyjną stawkę godzinową- 25 brutto PLN
· Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin (zmiana dzienna i nocna)
· Bonus do 15%;
· Prywatną opiekę medyczną;
· Ubezpieczenie na życie;
· 26 dni płatnego urlopu;
Kluczowe obowiązki: · Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem: pobieranie towaru/pakowanie zamówień, przyjmowanie/przechowywanie towaru, zapewnienie zgodności stanów magazynowych oraz rozładowywanie/załadowywanie wózków w tempie wyznaczonym dla każdego zadania lub wyższym; · Pomoc kierownikowi w codziennym zarządzaniu działem/pracą magazynu np. w przydzielaniu pracowników, prowadzeniu zebrań, przydzielaniu zadań służbowych, instruktażu, szkoleniu oraz komunikacji z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami; · Rozwiązywanie problemów oraz przekazywanie ich w razie potrzeby do kierownika; · Uczestniczenie w realizacji koncepcji Lean/Kaizen, Black Belt oraz innych inicjatyw doskonalenia procesów; · Pomoc w utrzymaniu czystości i ładu w miejscu pracy PODSTAWOWE KWALIFIKACJE Podstawowe umiejętności i kwalifikacje · Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (Outlook, Word, Excel); · Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu, umiejętność skutecznego komunikowania się z grupą co najmniej 20 współpracowników; · Nietuzinkowe myślenie, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz umiejętność dobrej oceny sytuacji; · Wzorowa frekwencja i punktualność; · Ciągła realizacja celów wydajnościowych działu lub wykraczanie poza ustalone cele; · Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego; · Doskonałe umiejętności interpersonalne; · Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności oraz procedurami doskonalenia procesów (jak, kiedy, kto); · Umiejętność pracy dla różnych kierowników: kierownicy zmieniają działy w ramach realizacji potrzeb firmy i w miarę wzrostu firmy Amazon pracownicy muszą potrafić dostosowywać się do zmian w kierownictwie; PREFEROWANE KWALIFIKACJE Preferowane kwalifikacje · Dobra znajomość języka angielskiego (B1, poziom średniozaawansowany) · Podstawowa znajomość metodologii Lean · Dbałość o szczegóły · Zdolność do analizowania procesów operacyjnych i znajdowania sposobów na pokonywanie trudności z nimi związanych Oferujemy: · Atrakcyjną stawkę godzinową- 25 brutto PLN · Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin (zmiana dzienna i nocna) · Bonus do 15%; · Prywatną opiekę medyczną; · Ubezpieczenie na życie; · 26 dni płatnego urlopu; Arkadiusz Gola
Szukasz pracy? Niedawno w Okmianach swoje najnowsze centrum otworzył światowy gigant - Amazon. Zatrudnienie znajdzie tam docelowo 1000 osób. Rekrutacja trwa - pod kolejnymi zdjęciami znajdziecie wakaty, obowiązki i wymagania, a w niektórych przypadkach również stawki godzinowe, a także profity od pracodawcy. Link do wszystkich ogłoszeń w opisie pod ostatnim zdjęciem.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!