2 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Szczegółowe informacje i zakres obowiązków:

Jako Kierownik...
fot. Arkadiusz Gola

Praca w Amazon w Okmianach - [LISTA OFERT, STAWKI]

Kierownik Zmiany w magazynie logistycznym

Szczegółowe informacje i zakres obowiązków: Jako Kierownik będziesz odpowiadać za jeden z głównych zespołów pracujących w Twoim centrum logistycznym: zespół ds. odbioru, przechowywania, kompletowania, pakowania lub wysyłki. Razem ze współpracownikami będziesz dbać o to, by praca przebiegała płynnie oraz by zespół spełniał, a nawet przekraczał oczekiwania klientów. Powierzymy Ci opiekę nad zespołem ds. logistyki liczącym od 80 do 120 osób. Będziesz odpowiadać za szkolenie i integrowanie swojego zespołu, a także za inspirowanie jego członków i motywowanie ich do rozwoju. Ponadto będziesz oceniać postępy prac i działania zmierzające do utrzymania wartości kluczowych wskaźników efektywności. Jednocześnie zadbasz o zmotywowanie, zaangażowanie i dobre wyniki pracowników: · będziesz odpowiadać za bezpieczeństwo swojego zespołu, promując standardy BHP obowiązujące w Amazon, · poprowadzisz zespoły działające w trybie wielozadaniowym i stawisz czoła problemom związanym z logistyką, · zatroszczysz się o utrzymanie wysokich standardów jakości procesów realizowanych w Amazon, · będziesz odpowiadać za zachowanie zgodności rejestrów magazynowych ze stanem faktycznym, · będziesz dążyć do doskonalenia i upraszczania procesów, · staniesz się ekspertem w zakresie szeroko zakrojonych procesów i zadań dotyczących centrum logistycznego, · będziesz dzielić się najlepszymi praktykami ze swoimi współpracownikami i osobami zatrudnionymi w całej sieci oraz aktywnie działać na rzecz ich upowszechnienia. PODSTAWOWE KWALIFIKACJE · Ukończone studia wyższe z zakresu logistyki, administracji lub innej pokrewnej dziedziny · Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego · Biegła znajomość programu Excel · Umiejętność pracy w zespole — współpracując z innymi musisz czuć się w swoim żywiole · Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, wliczając w nie pracę z dużymi zespołami — motywowanie ludzi przebywających w Twoim otoczeniu powinno przychodzić Ci naturalnie · Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne — doskonale radzisz sobie ze szczegółowym analizowaniem złożonych problemów · Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania w dynamicznym środowisku · Gotowość do pracy w elastycznym wymiarze godzin i poświęcenia zadaniom takiej ilości czasu, która umożliwi ich prawidłowe wykonanie · Gotowość do pracy na zmiany (obowiązują zmiany nocne) · Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego PREFEROWANE KWALIFIKACJE · Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w centrum dystrybucyjnym lub magazynie logistycznym · Znajomość Lean, Six Sigma, Kaizen mile widziana Prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych najlepiej w języku angielskim.