Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MSPR Siódemka Miedź Legnica 24 - 31 NMC Powen Zabrze

mr
Od początku spotkania dominowali goście. Legniczanie nie istnieli praktycznie w żadnym elemencie gry.

Mecz zakończył się wynikiem 24:31. Miedź czeka po raz kolejny walka o utrzymanie w PGNiG Superlidze. Łatwo o to na pewno nie będzie.

Taki przebieg miał dzisiejszy mecz:

59 min - Trafia Koprowski i jest 24:31

58 min - Broni Banisz. Były bramkarz Miedzi gra genialne zawody

56 min - Kibice powoli wychodzą z hali. Jest 22:31

55 min - Do końca nieco ponad pięć minut. Przegrywamy 22:30

53 min - Jest 22:29. Goście pewnie kontrolują grę

50 min - Skrabania trafia z karnego, a Miedź gra w przewadze

49 min - Karny dla gości po raz kolejny. Broni Kryński!

48 min - Bramka Buchwalda i jest 20:27

45 min - Bardzo słaba gra w obronie gospodarzy. Jest 16:27

44 min - Trafia Skrabania i jest 18:26

43 min - Miedź gra w podwójnej przewadze

42 min - Trafia Wita

39 min - Karny "z kapelusza" dla gości. Jest 16:25

39 min - 15:23. Wita ląduje na ławce kar

37 min - Na plac gry wraca Buchwald. Po trafieniu Wity jest 15:22

36 min - Gregor trafia i jest 14:22

36 min - 13:22

35 min - Buchwald ląduje na ławce kar. Wynik to 13:21

34 min - Miedź znów zaczęła ospale i jest już 13:20. Z taką grą o utrzymanie będzie ciężko

33 min - Karny dla gości. Kryński nie broni

31 min - Rozpoczynamy drugą część gry. Jest 13 :18

30 min - Przerwa. Jest 12:17. Legniczan czeka poważna rozmowa z trenerem

29 min - Miedź znów w przewadze, ale jest 11:16

28 min - Kolejno trafiają Stodtko i Jarowicz jest 11:15

27 min - Rzuca Skrabania i Miedź goni. Jest 10:14

26 min - Miedź do tej pory ma 11 strat. Goście zero. Trafia Gregor i 9:14

25 min - Karny dla Miedzi i kara 2 minut dla gości. Skrabania znów nie rzuca bramki Baniszowi

24 min - Buchwald się przedziera i jest 8:13

22 min - Janik znów broni. Dobrze wprowadził się w mecz. Trafia Wita. Jest 7:12

22 min - Znakomicie Gregor z drugiej linii i jest 6:12

21 min - Goście powiększają przewagę i jest 5:12

20 min - Broni Janik i rzuca Buchwald i mamy 5:10

19 min - Jest 4:10. Do bramki Miedzi wchodzi Janik

18 min - Mokrzki i jest już 2:9. Odpowiada Skrabania

17 min - Jarowicz rzuca drugą bramkę dla Miedzi

16 min - Kibice powoli zaczynają dopingować drużynę gości

15 min - Mokrzki rzuca i Miedź przegrywa już 1:7. Tak słabo grających legniczan już dawno nie widziałem. Jest 1:8

13 min - Buszkow i mamy 1:6

12 min - Buchwald fauluje w ataku i ląduje na ławce kar. Szansa dla gości ... kolejna

10 min - Miedź znów nie kończy i akcja gości. Niedośpiał rzuca kolejną bramkę dla Powenu

9 min - Kandora trafia i jest 1:4. Miedź bez pomysłu i chyba wiary w końcowy sukces. Trener Motyczyński bierze czas

7 min - Nat trafia dla gości i jest 1:3

6 min - Banisz broni rzut karny wykonywany przez Skrabanię

5 min - Broni Kryński

4 min - Strata legniczan i szybki kontratak gości. Przegrywamy 0:2. Skrabania trafia dla Miedzi i jest 1:2

3 min - Stodtko daje prowadzenie gościom

1 min - rozpoczyna Miedź

Za kilkanaście minut rozpoczynamy. Hala powoli zapełnia się kibicami.

Do hali przy ulicy Lotniczej przyjadą szczypiorniści z Zabrza, którzy już zapewnili sobie walkę o tytuł. Żeby jednak to miało sens muszą zająć 6 miejsce. W ten sposób nie zagrają w pierwszej rundzie z Wisłą Płock. Żeby jednak było to możliwe zawodnicy z Górnego Śląska muszą wygrać.

W zwycięstwo celuje też Miedź. tylko ono pozwoli legniczanom dalej walczyć o fazę play-off.