Mistrzostwa Karate o Puchar Prezydenta Miasta I Gminy Wołów, legniczanie z medalami

Piotr Krzyżanowski
Zdjęcia Klub Legnica
W Wołowie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Karate o Puchar Prezydenta Miasta I Gminy Wołów. W zawodach wzięło udział 280 karateków z 28 ośrodków z całej Polski. Zawodnicy KKKL Legnica zdobyli łącznie 9 medali, w klasyfikacji generalnej zajęli 2 miejsce. W kategorii Kumite ZŁOTO zdobyli : Nina Zandukeli ,Dominik Yaroshynskyi ,Anna Yaroshynska ,Aleksander Krzywicki ,SREBRO - Igor Ziółkowski , BRĄZ- Szymon Kopacz ,Artur Supernak. W kategorii KATA ZŁOTO - Dominik Yaroshynsky i BRĄZ - Aleksander Krzywicki. Michał Schröter ,Wiktor Skóra w mocno obsadzonej kategorii doszli do półfinału .Yan Yaroshynskyi po dogrywce przegrał walkę i odpadł z Turnieju. Dziękujemy rodzicom ,sponsorom ,zawodnikom i wszystkim, Shihan,Sensei I Senpai ,którzy przyczynili się do sukcesu Klubu Karate Kyokushin Legnica.