Miedź Legnica przegrywa z Chrobrym Głogów

mr
Piotr Krzyżanowski
Szczypiorniści Miedzi Legnica nie sprostali dziś znakomicie grającym głogowianom. Mecz zakończył się wynikiem 25:38.

Miedź zagrała najgorszy mecz w tym roku, w przeciwieństwie do gości, którzy nie mieli dziś słabych punktów.

ZDJĘCIA Z MECZU ZOBACZYSZ TUTAJ

Oto jaki Przebieg miało to spotkanie:

KONIEC MECZU. MIEDŹ 25:38 CHROBRY

59 min - Kibice Chrobrego stoją. Czeka ich przyjemna podróż do domu. Jest 25:38

58 min - 24:37. Legniczanie jak najszybciej będą chcieli zapomnieć o tym meczu

56 min - Kibice Chrobrego świętują. jest 23:37. Kolejne trafienia gości przypominają kopanie leżącego

55 min - Chrobry powiększa przewagę. Jest 23:36

52 min - Część kibiców już opuszcza halę. To zawsze przykry widok

51 min - Różański trafił po raz kolejny. Za to Miedź zupełnie bez pomysłu na grę. Jest 22:34

50 min - Wita ląduje na ławce kar, a Olęcki zdobywa 32 bramkę dla Chrobrego

49 min - Najsłabszy mecz Miedzi po przerwie zimowej, natomiast Chrobry wraca do tego co grał na początku sezonu. Jest 21:31

48 min - Skrabania raz jeszcze nie trafia, kontra gości. Jest 20:30

47 min - Legniczanie myślami są już chyba w szatni. Nadal 20:28. Skrabania nie rzuca z karnego

46 min - Goście powiększają przewagę. Jest 20:28

44 min - Bednarek siada na ławce kar

43 min - Zryw Miedzi. Jest 20:26. Trafia Koprowski, który dobrze wprowadził się w mecz

41 min - Bramka Bednarka. Nic już chyba nie zatrzyma dziś Chrobrego. Jest 18:26

40 min - Świątek na ławce kar. Jest 16:25. Bramkarze Miedzi praktycznie nie istnieją

39 min - Chrobry gra coraz lepiej. Jest 15:23

37 min - Trafia Piwko i jest 15:21

35 min - Kara dla Jarowicza. Jest 13:19. Trafia Świątek i jest 13:20

33 min - Czuwara nie trafia, Bednarek jest natomiast niezawodny

31 min - Rozpoczyna Chrobry. Dwie szybkie akcje i jest 12:17

30 min - Koniec pierwszej połowy. Miedź 11-16 Chrobry. Do usłyszenia za kilka minut

28 min - Trafia Gregor i jest 10:14. Odpowiada Mochocki

27 min - Skrabania się przełamuje i jest 9 trafienie dla Miedzi

26 min - Paweł Piwko usiądzie na 2 minuty na ławce kar. Piętak trafia i jest 8:13

24 min - Karny dla Miedzi, rzuca Skrabania ... broni Stachera

23 min - Brygier trafia dla Miedzi

22 min - Czas dla Miedzi. Nadal jest 7:11

21 min - W bramce Miedzi pojawia się Janik

20 min - Goście się rozpędzają Jest już 7:11. Seria błędów po stronie Miedzi

19 min - Mochocki jest nie do zatrzymania. Jest 7:9

18 min - Skrabania przestrzelił i szansa dla gości. Przerwa dla Chrobrego

17 min - Po raz kolejny Mochocki trafia, w przeciwieństwie do Czuwary

15 min - Gregor wyprowadza Miedź na prowadzenie. Wyrównuje Mochocki

14 min - Piękna riposta Bednarka 5:6. Wita nie pozostaje dłużny i rzuca 6 bramkę dla Miedzi

13 min - Przy piłce znów Chrobry, ale Miedź przejmuje i rzuca Brygier. Remis po 5

11 min - Bednarek i jest 4:5

10 min - Piwko pięknym rzutem daje Miedzi remis

8 min - Wysokiński trafia i jest 4:2 dla gości. Brygier trafia na 3:4

6 min - Kolejna bramka gości i kroki Jarowicza, szansa dla Chrobrego. Bednarek przerzucił bramkę

6 min - Rzuca Piwko i jest po 2

5 min - Wysokiński daje prowadzenie Chrobremu

4 min - Skrabania i jest po 1

3 min - Stachera broni rzut Wity

2 min - Za długo grali goście i piłka dla Miedzi

1 min - Wita nie trafia w bramkę, a Mochocki daje prowadzenie gościom

1 min - Rozpoczyna Miedź

Prezentacja zawodników. Hala aż cała drży od dopingu.

Kibice zaczynają już doping. Za 5 minut zaczynamy. Obie drużyny już pojawiły się na parkiecie.

Hala już niemal pełna. Za kilkanaście minut zaczynamy. Kto jeszcze może niech przybywa na halę, szykuje się wspaniały mecz.

Składy obu drużyn:

Miedź: Kryński, Janik - Bąk, Gregor, Koprowski, Skrabania, Czuwara Jarowicz, Piwko, Brygier, Wita, Achruk, Buchwald. Trener: Marek Motyczyński

Chrobry: Stachera, Zapora - Piętak, Różański, Bednarek, Żak, Świtała, Mochocki, Kuta, Łucak, Frąszczak, Płaczek, Olęcki, Wysokiński, Czekałowski, Motyl, Świątek. Trener: Zbigniew Markuszewski

Legnicka hala przy ulicy Lotniczej jest już w połowie pełna, choć do pierwszego gwizdka zostało jeszcze pół godziny. Na trybunach są także kibice z Głogowa. Mecz i atmosfera zapowiada się naprawdę obiecująco.

Legniczanie zdołali się podnieść po kryzysie, jaki gnębił ich pod koniec ubiegłego roku. W trzech ostatnich ligowych spotkaniach zanotowali dwa zwycięstwa.

Nieco inne humory towarzyszą zawodnikom Chrobrego. Podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego w tym roku zanotowali remis, zwycięstwo i porażkę. O tym która drużyna będzie "królować" w Zagłębiu Miedziowym dowiemy się już niebawem.