Miedź Legnica 1 - 0 MKS Kluczbork

mr
Po kolejnej stracie punktów z ostatnia ekipą II ligi, legniczanie koniecznie musieli wygrać z mocnym MKS-em. Ta sztuka udała im się dosłownie w ostatnich sekundach.

Oto jaki przebieg miał ten mecz:

KONIEC MECZU - MIEDŹ WYGRYWA 1:0

92 min - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIEDŹ PROWADZI 1:0. Bramkę zdobył Zakrzewski!!!!!!!!!

90 min - Sędzia dolicza 3 minuty

88 min - Rzut rożny dla gości ... nic z niego nie wynika, ale przy piłce nadal goście

86 min - Wolny dla Miedzi, do bramki nieco ponad 20 metrów ... niestety uderzenie prosto w mur

84 min - Zakrzewski głową ... łapie Abramowicz!

82 min - Strzał zawodnika MKS-u, obok bramki

79 min - Gigantyczne zamieszanie w polu karnym MKS-u. Nie ma bramki dla Miedzi! Tylko rożny

78 min - Uderza Madejski ... chwyta piłkę Abramowicz! Wzmaga się ulew nad Legnicą

73 min - Starosta do Zakrzewskiego, ten uderza głową ... minimalnie obok bramki. Burza nad Legnicą coraz bardziej daje się wszystkim we znaki

71 min - Rożny dla Miedzi

68 min - Kolejny strzał gości, ale broni Bledzewski. Szewczuk pojawia się za Nowackiego

67 min - Burza nad Legnicą, na mokrej murawie obraz gry powinien się zmienić

65 min - Uderza Kaczmarek, ale piłka wpada wprost w ręce Bledzewskigo

62 min - Garuch do Nowackiego ... lepsi obrońcy

59 min - Kaczmarek leży na murawie, doznał jakiegoś urazu, ale schodzi z boiska o własnych siłach i prawdopodobnie będzie mógł na nie zaraz wrócić

57 min - Faulowany Starosta, wolny dla Miedzi. Do bramki ponad 35 metrów

54 min - Zasada na głowę Zakrzewskiego ... minimalnie za wysoko

53 min - Rożny dla Miedzi

47 min - Garuch za Hempela. Nowacki genialnie zagrywa do Zakrzewskiego, ten uderza z kilku metrów ... słupek!!

46 min - Rozpoczynają goście

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY 0:0

44 min - Madejski sam mija pięciu zawodników, podaje, piłka ostatecznie ląduje w rękach Abramowicza

39 min - Wolny dla Miedzi, raz jeszcze piłka wędruje na głowę Grzegorzewskiego, ale ten uderza minimalnie niedokładnie i futbolówka dla gości

37 min - Wrzutka na Grzegorzewskiego ... minimalnie za wysoka

35 min - Sporo gry w środku pola, z której jednak nic nie wynika

30 min - Zakrzewski z Grzegorzewski, ale ten pierwszy uderza wysoko nad bramką

26 min - Szybka odpowiedź Miedzi, ale Grzegorzewski na spalonym

25 min - Znakomita okazja dla gości, bezpańska piłka przelatuje wzdłuż pola karnego, nikt jej nie sięgnął

23 min - Rzut rożny dla gości, nic z niego nie wynika i od bramki zaczyna Bledzewski

22 min - Hempel wpada w pole karne z piłką, uderza ... obok bramki

19 min - Uderza Ganowicz ... nad bramką

18 min - Kolejna próba gości, ale górą legniczanie

16 min - Uderza Kaczmarek ... wysoko nad bramką Bledzewskiego

13 min - Raz jeszcze szarża Madejskiego przerwana przez obronę gości

10 min - Piękna akcja Miedzi! Madejski do wchodzącego Zakrzewskiego, uderzenie ... z trudem i na raty broni Abramowicz

8 min - Madejski pędzi z piłką, zwodem mija dwóch obrońców, uderza zza pola karnego ... broni Abramowicz

7 min - Gra przeniosła się do środka pola

4 min - W natarciu goście, ale od własnej bramki zacznie Bledzewski

2 min - Madejski uderza zza pola karnego ... za wysoko

1 min - Miedź od razu ruszyła do ataków. Mamy pierwszy rzut rożny

Na trybunach około 2000 kibiców, w tym kilkanaście osób z Kluczborka. Zaczynamy!

Piłkarze pojawiają się na murawie, za chwilę zaczynamy!

Miedź: Bledzewski - Starosta, Paszliński, Woźniczka, Zasada, Gawlik, Nowacki, Hempel, Madejski, Grzegorzewski, Zakrzewski

Kluczbork: Abramowicz - Orłowicz, Ganowicz, Dymkowski, Pajączkowski, Niziołek, Glanowski, Ulatowski, Kaczmarek Fryzowicz, Burski

Dzisiejszy rywal Miedzi to dziesiąta siła w lidze. MKS udowodnił już nie raz, że jest niewygodnym rywalem. W tym roku podopieczni Zbigniewa Smółki urwali już punkty takim drużynom jak GKS Tychy, Chrobry Głogów, czy Bytovia Bytów.

Co więcej jesienią zeszłego roku piłkarze MKS-u pewnie wygrali z Miedzią 2:0.

Jaki wynik obstawiacie? Czekamy na Wasze typy!