Żeńska drużyna Miedzi Legnica zapłaciła spóźnione frycowe

Żeńska drużyna Miedzi Legnica zapłaciła spóźnione frycowe piotr krzyżanowski
Żeńska drużyna Miedzi Legnica zapłaciła spóźnione frycowe. Żeńska drużyna Miedzi Legnica swoją przygodę z oficjalnymi meczami zaczęła od zwycięstwa. Gdy jednak coś się zaczyna trzeba zapłacić frycowe. To legniczanki z lekkim opóźnieniem, ale już uregulowały. Jak? Przegrywając z Darborem Bolesławice aż... 0:11.

Owszem porażka jest wysoka i bolesna, ale poniesiona w spotkaniu sparingowym. Dla zawodniczek była to surowa choć bardzo cenna lekcja, z której miejmy nadzieję wysnują odpowiednie wnioski.

Drużyna prowadzona przez trenerkę Agnieszkę Nowak całkiem nieźle radziła sobie ze zdecydowanie bardziej doświadczonymi zawodniczkami Darboru. Po pół godziny gry wciąż był wynik remisowy 0:0 i nic nie zapowiadało tak wysokiej przegranej ambitnych legniczanek.

Pół godziny jednak wystarczyło, żeby piłkarki z Bolesławic wrzuciły wyższy bieg i urządziły sobie strzelnicę ze swojego boiska. Do przerwy Miedź przegrywała 0:7.
Po zmianie stron gra Miedzi wyglądała już nieco lepiej, a gospodynie zdołały zaaplikować legniczankom "jedynie" cztery trafienia.

Piłkarki Miedzi Legnica miały szansę na honorowe trafienie w 80 minucie gry. Agnieszka Nowak obsłużyła prostopadłym podaniem Sandrę Onurfowicz, która w sytuacji sam na sam trafiła w bramkarkę.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani