5 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków
Zapewnienie skutecznego przepływu...
fot. Piotr Krzyżanowski

Praca w Mercedesie. Czeka masa ofert na Dolnym Śląsku. Sprawdź zarobki!

Młodszy specjalista ds. komunikacji wewnętrznej

Zakres obowiązków Zapewnienie skutecznego przepływu informacji wewnątrz firmy Współpraca z wszystkimi działami Przygotowanie materiałów (np. plakatów, ulotek, newsletterów) Współorganizowanie eventów wewnętrznych Współpraca przy akcjach charytatywnych Tworzenie prezentacji multimedialnych Wdrażanie pozostałych zadań wynikających ze strategii komunikacji wewnętrznej Czego oczekujemy? Min. roczne doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej Wykształcenie wyższe w obszarze komunikacji, marketingu lub pokrewne Kreatywność Głowa pełna pomysłów Otwartość do współpracy z innymi Bardzo dobra organizacja pracy własnej Biegła znajomość mediów społecznościowych i mediów cyfrowych Nastawienie na rozwój i doskonalenie kompetencji Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie B1/B2 Co oferujemy? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Work Service S.A, Możliwość korzystania z pakietu benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Pracę w zgranym zespole, Możliwość rozwoju zawodowego u producenta samochodów marki premium.