Oferty pracy w Legnicy i powiecie legnickim. Tu poszukują pracowników. Jakie wymagania i jakie wynagrodzenie? Sprawdź! [KWIECIEŃ 2022]

Klaudia Korfanty
Miejsce pracy: Legnica, Korfantego 1
Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego, stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych. Utrzymanie ciągłości pracy aplikacji, wykonywanie kopii bezpieczeństwa systemów, archiwizacja zbiorów.
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN

Wymagania konieczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności i uprawnienia: Administrowanie siecią informatyczną, bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows oraz MS Office), Administrator baz danych
Inne wymagania: umiejętność serwisowania i naprawy sprzętu komputerowego

Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica, Korfantego 1 Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego, stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych. Utrzymanie ciągłości pracy aplikacji, wykonywanie kopii bezpieczeństwa systemów, archiwizacja zbiorów. Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN Wymagania konieczne Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Umiejętności i uprawnienia: Administrowanie siecią informatyczną, bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows oraz MS Office), Administrator baz danych Inne wymagania: umiejętność serwisowania i naprawy sprzętu komputerowego Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy pixabay.com
Oto najnowsze oferty pracy w Legnicy i powiecie legnickim z Powiatowego Urzędu Pracy. Wszystkie oferty pochodzą z kwietnia 2022 roku. Przejdź do galerii i zobacz, kogo poszukują pracodawcy. Pod każdym zdjęciem opis danej oferty zawierający miejsce pracy, zakres obowiązków, wynagrodzenie oraz nazwę pracodawcy. Kliknij w pierwsze zdjęcie i zobacz wszystkie oferty pracy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Najbardziej poważne zawody według Polaków ZOBACZ RANKING

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie