Młode Wilki z Legnicy z sukcesami

Młode Wilki z Legnicy z sukcesami. Drużyna "Młode Wilki" zajęła II miejsce w finale wojewódzkim XIV edycji Turnieju "z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Są to oficjalne Mistrzostwa Polski chłopców U-12.

Turniej rozegrano 3 kwietnia na stadionie OSiR w Świdnicy. Stawiło się tam 500 zawodników i zawodniczek - 25 drużyn chłopców i 15 dziewcząt. Rozgrywki o Puchar Tymbarku są największym turniejem piłkarskim dla dzieci w Europie. Boiskowe zmagania były częścią prawdziwego festiwalu futbolu. Młodzi legniczanie wywalczyli kwalifikację do finałowego turnieju, który rozpocznie się 30 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Legnicka drużyna pokonała po drodze zespoły z Korzeńska, Victorii Wałbrzych, Świdnicy, Jeleniej Góry. W finale ulegli drużynie z Bolesławca 2:3. "Młode Wilki" wystąpiły w składzie: Michał Zachaczewski, Bartosz Jaskulski, Kacper Szczech, Kamil Nowicki, Hubert Kwolek, Krystian Nicikowski, Bartosz Krupa, Eryk Rajnisz, Dawid Pasowicz, Karol Tondos, Alan Skorobogaty, Wiktor Lewandowski.