Miedziowy gigant rekrutuje - najnowsze oferty pracy w KGHM

Redakcja
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A.
Komórka organizacyjna: Dział Usług Górniczych p/z (TT) - Dział Robót Montażowych p/z (TM)

Zakres obowiązków:
1. Obsługa przenośników taśmowych.
2. Konserwacja przenośników taśmowych.
3. Wykonywanie kontroli okresowych przenośnika.

OFERUJEMY:
1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.
2. Przejrzyste warunki zatrudnienia.
3. Atrakcyjny system premiowania.
4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.
6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.
8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.
9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.
10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).
11. Przyjazną atmosferę w pracy.
12. Bogaty pakiet socjalny m.in.:
- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport,
- świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”,
- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,
- pożyczki na cele mieszkaniowe,
- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Wymagania:
Minimalne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne.
Wymagany staż: 3 miesiące
Ukończony kurs z zakresu obsługi i konserwacji przenośników taśmowych i młota hydraulicznego do rozbijania brył skalnych.
Znajomość budowy przenośników taśmowych.

Dodatkowe:
Mile widziane uprawnienia SEP min. do 1kV.
Mile widziany ukończony kurs spawania (111 - spawanie łukowe elektrodą otuloną, 311 - spawanie acetylenowo-tlenowe).

Link do tego jak aplikować pod ostatnim ze zdjęć

Do kolejnej oferty przejdziesz za pomocą strzałki, gestu lub kursora - w zależności od tego na jakim urządzeniu korzystasz ze strony
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. Komórka organizacyjna: Dział Usług Górniczych p/z (TT) - Dział Robót Montażowych p/z (TM) Zakres obowiązków: 1. Obsługa przenośników taśmowych. 2. Konserwacja przenośników taśmowych. 3. Wykonywanie kontroli okresowych przenośnika. OFERUJEMY: 1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie. 2. Przejrzyste warunki zatrudnienia. 3. Atrakcyjny system premiowania. 4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień. 6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. 7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych. 8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”. 9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie. 10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny). 11. Przyjazną atmosferę w pracy. 12. Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty sportowo-rekreacyjne MultiSport, - świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”, - integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne, - pożyczki na cele mieszkaniowe, - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci. Wymagania: Minimalne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne. Wymagany staż: 3 miesiące Ukończony kurs z zakresu obsługi i konserwacji przenośników taśmowych i młota hydraulicznego do rozbijania brył skalnych. Znajomość budowy przenośników taśmowych. Dodatkowe: Mile widziane uprawnienia SEP min. do 1kV. Mile widziany ukończony kurs spawania (111 - spawanie łukowe elektrodą otuloną, 311 - spawanie acetylenowo-tlenowe). Link do tego jak aplikować pod ostatnim ze zdjęć Do kolejnej oferty przejdziesz za pomocą strzałki, gestu lub kursora - w zależności od tego na jakim urządzeniu korzystasz ze strony Piotr Krzyżanowski/zdjęcie ilustracyjne
Mimo zawirowań związanych z epidemią koronawirusa, KGHM nie zwalnia tempa i szuka pracowników. Wszystkie aktualne oferty znajdziecie w tym materiale. Kliknij w zdjęcie i na siedmiu kolejnych fotografiach poznaj szczegóły - wymagania, ofertę, jak aplikować.
od 16 latprzemoc
Wideo

CBŚP na Pomorzu zlikwidowało ogromną fabrykę „kryształu”

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!