Miedź Legnica pokonała Juranda Ciechanów

mr
Podopieczni Marka Motyczyńskiego wygrali w arcyważnym meczu z Jurandem Ciechanów. To było wspaniałe widowisko, które trzymało w napięciu do ostatnich minut.

Zapis relacji z meczu:

Decydującą bramkę zdobył Paweł Piwko !

MIEDŹ WYGRYWA !!!!!! WSPANIAŁE ŚWIĘTO PIŁKI RĘCZNEJ !!!!! BRAWO MIEDŹ !!!!

ZOBACZ KONIECZNIE: ZDJĘCIA Z MECZU MIEDZI Z JURANDEM

60 min - Po 30! Do końca 23 sekundy. Przy piłce jest Miedź, trener Motyczyński bierze czas. Cała hali stoi!

59 min - Goście w komplecie. Prowadzimy 30:29. Do końca 1:21

58 min - 30:29. Trafił Buchwald!

57 min - Trafia Jarowicz i gramy w przewadze jednego zawodnika!

55 min - Po 28.

54 min - Jarowicz rzuca i jest 27:27

53 min - Jurand wychodzi na prowadzenie

52 min - Genialne zawody Skrabani! Znów rzuca! 26:25 dla Miedzi. Goście wyrównują

51 min - Skrabania i jest po 25!

49 min - Skrabania trafia raz jeszcze. 24:25

48 min - Goście trafiają z karnego i jest 23:25

47 min - Gregor i jest 23:24. Kara dla Pawła Wity. Sędzie zdają się oglądać inne spotkanie i gwiżdżą jak im się podoba

46 min - Po trafieniu Jeżyny goście wychodzą na prowadzenie, swoją bramkę dokłada Rurarz i jest już 22:24

44 min - Klinger i Skrabania. Jest po 22

44 min - Gregor i jest po 21

42 min - Na parkiecie pojawia się Achruk

41 min - Goście wychodzą na prowadzenie. Jest 20:21

39 min - Trafia Jarowicz i jest 19:20. Kontra Miedzi, rzuca Piwko i .... remis po 20!

38 min - Kara dwóch minut dla gości. Szansa na odrobienie strat przez Miedź

38 min - Rzuca Gregor i jest 18:19

36 min - Klinger raz jeszcze i przegrywamy 17:18

34 min - Mamy remis po 17

32 min - Gregor rzuca i znów prowadzimy!

32 min - Goście trafiają i jest po 16

31 min - Zaczynamy drugą połowę

30 min - Miedź już w komplecie. Przerwa. Miedź prowadzi 16:15

28 min - Buchwald wędruje na ławkę kar za faul w obronie. Zdaje się, że tylko sędziowie widzieli przewinienie

26 min - Genialnie Skrabania i jest 16:14 dla Miedzi, a gramy w osłabieniu

25 min - Kara dwóch minut dla Pawła Piwki. Remis po 14

23 min - Miedź już w komplecie. Kara tym razem dla gości i karny dla Miedzi. Skrabania i ... GOOL. Jest 14:13 dla Miedzi

22 min - Cóż za bramka Skrabani! Prowadzimy 13:12. Goście odpowiadają i jest po 13

21 min - Krany dla gości i kara dla Buchwalda. Jest po 12

20 min - Piwko już w grze a Brygier daje nam prowadzenie

20 min - Piwko leży na parkiecie, oby to nie było coś groźnego

19 min - Jurand prowadzi po raz pierwszy w tym meczu. Ale Skrabania trafia i jest po 11

18 min - Remis po 10 po bramce Klingera

17 min - Piwko i jest 10:9 dla Miedzi

16 min - Wspaniały lob Jarowicza i znów prowadzimy

16 min - Mamy remis po 8. Za kilka sekund będziemy w komplecie

15 min - 8:7 dla Miedzi i gramy w osłabieniu

14 min - Kara 2 minut dla Pawła Wity

13 min - Klinger zdobywa 6 bramkę dla Juranda

12 min - Fantastycznie Buchwald i jest 8:5

11 min - Piwko i jest już 7:5 dla Miedzi. Kryński broni!

10 min - Jarowicz prosto w bramkarza

9 min - Miedź znów nie kończy, przy piłce Jurand

8 min - Goście powoli odrabiają. Jest 6:5

7 min - Genialny Skrabania raz jeszcze i jest już 6:3

6 min - 5:3 dla Miedzi

6 min - Klinger zdobywa drugą bramkę dla gości. Buchwald fauluje w ataku

5 min - Miedź fantastycznie w obronie i goście znów nie kończą. Za to Buchwald huknął jak z armaty i mamy już 5:1. Kibice obu drużyn dopingują coraz głośniej

4 min - Skrabania fantastycznie sam i 4:1

3 min - Kryński jest jak ściana i znów broni. Skrabania i 3:0. Ale goście odpowiadają i mamy 3:1

2 min - Kryński broni, a Jarowicz rzuca i jest 2:0

1 min - Fantastycznie Skrabania i prowadzimy 1:0!

Zaczynamy! Zapraszamy do typowania wyniku w komentarzach.

Kibice obu drużyn rozpoczęli gromki doping, hala zaczyna przypominać prawdziwy kocioł.

Na trybunach pojawił się nawet szkoleniowiec piłkarskiej Miedzi - Bogusław Baniak, czyżby szukał nowych rozwiązań taktycznych dla swoich zawodników?

Trybuny powoli zapełniają się kibicami, pojawiło się nawet około 40 fanów Juranda. Szykuje się wspaniały mecz okraszony niezwykłym dopingiem. Zatem kto jeszcze może niech przybywa na halę. Za 10 minut zaczynamy.

Składy obu drużyn:

Miedź: Kryński, Janik - Bąk, Gregor, Koprowski, Skrabania, Czuwara Jarowicz, Piwko, Brygier, Wita, Achruk, Buchwald

Jurand: Krajewski, Wróbel, Grzybowski - Siemionow, Rurarz, Jeżyna, A. Piórkowski, D. Piórkowski, Prątnicki, Klinger, Kraszewski, Dmowski, Jurkiewicz, Krajewski, Malandy, Melasa, Tarcijonas

I stało się. Rozgrywki PGNiG Superligi powróciły do legnickiej hali. Dziś punkty wyrwać Miedzi postarają się zawodnicy Juranda Ciechanów. Czy im się uda, dowiemy się za około dwie godziny. Z hali przy ulicy Lotniczej wita Państwa Mateusz Różański