Miedź Legnica na remis z Arką Gdynia

Miedź Legnica na remis z Arką Gdynia piotr krzyżanowski
Miedź Legnica na remis z Arką Gdynia. Kibice w Legnicy doświadczyli prawdziwej huśtawki nastrojów. Skończyło się jedynie remisem 4:4.

Legniczanie wyszli na prowadzenie już w 5 minucie, po dokładnym uderzeniu Łobodzińskiego. Niestety minutę później było już 1:1, a bezpośrednio z rzutu rożnego bramkę zdobył Łukasiewicz.

Arka wyszła na prowadzenie pięć minut później. Legniczanie fatalnie zachowali się przy kolejnym rzucie rożnym, a piłkę do siatki wsadził Lech. Prowadzenie gdynian utrzymało się do przerwy.

Po pierwszym kwadransie drugiej połowy do remisu doprowadził Adrian Woźniczka, ale znów nie cieszyliśmy się długo. W 76 minucie prowadzenie dał Arce Ława, po... kolejnym fatalnie bronionym przez legniczan rzucie rożnym.

Chwilę później uderzył Szymański i było już 3:3. W 79 minucie znów strzelał Szymański i zrobiło się 4:3 dla Miedzi, ale ostatecznie gdynianie wykorzystali rzut karny i mecz zakończył się wynikiem 4:4.