Miedź Legnica 4 - 0 Ruch Zdzieszowice (ZDJĘCIA)

mr Piotr Krzyżanowski
Zdjęcia Piotr Krzyżanowski
Zdjęcia Piotr Krzyżanowski Zdjęcia Piotr Krzyżanowski
Podopieczni Bogusława Baniak pewnie wygrali i zrobili kolejny krok w stronę awansu.

Legniczani ekontrolowali cały mecz i ostatecznie zwyciężyli aż 4:0. Bramki zdobyli: Zakrzewski, Grzegorzewski (2), Hempel.

Oto jaki przebieg miał ten mecz:

KONIEC MECZU! Miedź wygrywa 4:0

90 min - Sędzia dolicz 3 minuty

85 min - Paszliński uderza głową, ale minimalnie nad bramką

84 min - Mimo dużej przewagi, Miedź nie cofa się do obrony, tylko szuka kolejnych szans

78 min - Miedź pewnie i spokojnie kontroluje to co dzieje się na boisku

77 min - Mowlik za Nowackiego

73 min - Garuch za Grzegorzewskiego

69 min - Zakrzewski główkuje, minimalnie niecelnie

69 min - Kolejna próba gości rozbija się o szczelną defensywę Miedzi

66 min - Madejskiego zastępuje Szewczuk

62 min - Madejski z dystansu ... GOOOOOOLLLL!!!! 4:0 dla Miedzi. Ależ strzelanie urządzili sobie legniczanie. Goście myślami są już chyba w drodze do domu

58 min - Madejski uderza ... Feć broni z największym trudem

56 min - Rożny dla Miedzi, główkuje Hempel ... GOOOOOOLLLL!!!! 3:0 dla Miedzi

53 min - Madejski z wolnego ... ale Hempel uderza obok bramki

51 min - Kolejna akcja gości, ale Bledzewski był szybszy

49 min - Uderza Kasprzyk ale bardzo niecelnie

46 min - Zaczynamy drugą połowę, szybka akcja Miedzi, niestety nic z niej nie wynika

MIEDŹ 2:0 RUCH

45 min - KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

43 min - Grzegorzewski uderza ... GOOOOOLLLLL !!!!!! 2:0 dla Miedzi!

43 min - Zakrzewski uderza głową ... Feć broni z największym trudem

41 min - Kolejna kartka, tym razem dla Gawlika

39 min - Uderza Bobiński, ale Bledzewski pewnie chwyta piłkę

35 min - Nowacki fantastycznie do Grzegorzewskiego, ale ten uderza obok bramki

32 min - Miedź już w komplecie

29 min - Zakrzewski faulowany w środku boiska. Jest opatrywany za linią boczną

27 min - Starosta wrzuca, mamy tylko aut

24 min - Starosta faulowany na połowie Miedzi

22 min - Grzegorzewski sam na sam z Feciem ... nie ma bramki! Dobija Zakrzewski ... tylk0 oboczna siatka!

21 min - Kolejna próba Ruchu, ale kończy się na spalonym

19 min - Uderzenie gości, nad bramką

18 min - Żółta kartka dla ... Zakrzewskiego. To już jedenasty raz w tym sezonie. Nie zagra w kolejnym meczu

15 min - Po raz kolejny goście zaczyna z narożnika, dobre uderzenie, ale Zasada wybija niemal z linii bramkowej!

13 min - Kontra gości, Kiliński uderza ... rożny

12 min - Nowacki faulowany z prawej strony boiska, szansa dla Miedzi ... tylko rożny

9 min - Zakrzewski dostaje podanie na 16 metr, uderza, GOOOOOOLLLL!!!!!!! 1:0 dla Miedzi
7 min - Uderza Bukowiec, obok bramki

3 min - Uderza Gawlik, ale broni Feć

3 min - Spokojny początek obu drużyn

1 min - Zaczynamy!

Ruch: Feć - Polak, Bachor, Drąg, Bobiński, Rychlewicz, Robak, Bella, Kiliński, , Kasprzyk

Miedź: Bledzewski - Starosta, Paszliński, Woźniczka, Zasada, Gawlik, Nowacki, Hempel Madejski, Grzegorzewski, Zakrzewski

Za kilka minut zaczynamy. Nad Legnicą świeci słońce, więc widowisko zapowiada się obiecująco.

Na nasze szczęście swój mecz przegrał też GKS Tychy, który ma 52. punkty, tyle samo co Bytovia Bytów. Miedź ma tych punktów o dwa więcej. Wydaje się, że to między tymi trzema drużynami rozstrzygną się losy awansu.

Decydująca w końcowym rozrachunku może okazać się ostatnia kolejka. Miedzianka zagra na własnym stadionie z Ruchem Zdzieszowice, który jest 5. w tabeli. Oby podopieczni Bogusława Baniaka zrewanżowali się kibicom za porażkę z Turem Turek. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.