Miedź Legnica 0-0 GKS Tychy

Miedź Legnica 0-0 GKS Tychy Piotr Krzyżanowski
Miedź Legnica 0-0 GKS Tychy. W niedzielę Miedź Legnica zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie z tyskim GKS-em. Sądząc po minach piłkarzy taki wynik nikogo nie zadowolił.

Oto jaki przebieg miało to spotkanie:

Koniec meczu. Miedź bezbramkowo remisuje z GKS-em

85 min - Akcja Miedzi, ale bez efektu. Wciąż 0:0

77 min - Uderza Garuch ... nad bramką

73 min - Świetne uderzenie Burkhardta, ale znów górą bramkarz gości. Łuszkiewicz pojawia się za Madejskiego

70 min - Garuch pojawia się w miejsce Szczepaniaka

65 min - Groźna akcja gości, ale bez wykończenia

61 min - Marcin Burkhardt pojawia się za Wojciecha Łobodzińskiego

58 min - Rożny dla gości, ale nic z niego nie wynika

49 min - Żółta kartka dla Madejskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego

46 min - Rozpoczynamy drugą część gry

DO PRZERWY WYNIK 0:0

43 min - Szczęsny sam na sam z Ptakiem, ale górą bramkarz Miedzi! To była najlepsza okazja gości

36 min - Łobodziński z dystansu, ale Igaz wybija na rożny

35 min - Kopanina w polu karnym gości, ale Miedź tego nie wykorzystuje

33 min - Uderza Szczepaniak, ale wysoko nad bramką

24 min - Tempo gry nieco spadło, a walka toczy się w środku pola

17 min - Łobodziński uderza po rzucie rożnym, obok bramki

13 min - Madejski faulowany 25 metrów od bramki GKS-u, uderza sam poszkodowany... broni Igaz!

11 min - Grzegorzewski dośrodkowuje do Madejskiego, ten uderza z 18 metrów, ale broni Igaz. Było blisko!

9 min - Akcja gości, ale rozbija się o obronę Miedzi

5 min - Okazja dla Miedzi, Łobodziński dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale uderzenie jednego z piłkarzy Miedzi mija bramkę

1 min - Legniczanie na niebiesko, goście w czerwonych strojach

1 min - Rozpoczynają piłkarze Miedzi

Zawodnicy już na murawie, a na trybunach słychać jak na razie tylko kibiców... GKS-u.

Piłkarze już czekają w tunelu prowadzącym na murawę.

Słońce pojawiła się nad Legnicy. To będzie zapewne dobry omen, tylko dla której z drużyn? Okaże się niebawem.

Za kwadrans pierwszy gwizdek. W Legnicy jest przeraźliwie chłodno, ale na szczęście nie pada.

Drugi skład Miedzi w ten weekend nie zawiódł i wygrał z Piastem Zawidów. Więcej o tym meczu TUTAJ

Na trybunach około 400 kibiców gości. Fani gospodarzy dopiero się schodzą.

Za niespełna 30 min zaczynamy pierwszą połowę.