Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Koleje Dolnośląskie: Bilet weekendowy od 15 stycznia 2024 możesz mieć za pół ceny! Oto recepta

OPRAC.:
Elżbieta Węgrzyn
Elżbieta Węgrzyn
Koleje Dolnośląskie
Do skrzynek pocztowych Dolnoślązaków trafiły kody rabatowe na Dolnośląskie Bilety Weekendowe. Dzięki kodom na biletach, które kosztują normalnie 59 zł, Dolnoślązacy zaoszczędzą prawie 30 zł. Podpowiadamy jak i do kiedy można skorzystać z tej promocji.

Spis treści

15-lecie Kolei Dolnośląskich z Dolnośląskim Biletem Weekendowym w atrakcyjnej cenie

Z okazji 15-lecia istnienia Koleje Dolnośląskie przygotowały niespodziankę w postaci puli kodów rabatowych 50% na zakup Dolnośląskiego Biletu Weekendowego w sklepie internetowym na stronie www.kolejedolnoslaskie.pl.

Z usług Kolei Dolnośląskich korzysta coraz więcej pasażerów. Dodatkowo chcemy zachęcić tych niezdecydowanych do skorzystania z weekendowej oferty i udowodnić im, że podróż pociągiem to szybki i wygodny sposób na przemieszczanie się po Dolnym Śląsku – mówi Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich.

Promujemy nasz nowy, własny kanał sprzedaży, który rozwijamy widząc zwiększone zainteresowanie usługami Kolei Dolnośląskich. To efekt wielu inwestycji, takich jak zakup w ciągu czterech lat aż 31 nowoczesnych pociągów, otwieranie zamkniętych od kilkudziesięciu lat tras kolejowych czy zwiększanie liczby kursów na już istniejących połączeniach – zaznacza Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Kody rabatowe w dolnośląskich skrzynkach pocztowych

Każde dolnośląskie gospodarstwo domowe otrzyma listownie jeden kod, który będzie można jednorazowo wykorzystać podczas zakupu DBW w okresie od 15 stycznia 2024 r. do 14 kwietnia 2024 r.

  • Należy go wpisać w trzecim kroku procesu zakupowego – w podsumowaniu zakupu.
  • Wpisanie kodu spowoduje obniżenie płatności o 50%, tj. do kwoty 29,50 zł.
  • Kody rabatowe, które uprawniają do kupna Dolnośląskiego Biletu Weekendowego, działają wyłącznie na stronie internetowej www.kolejedolnoslaskie.pl.
  • Aby skorzystać z kodu rabatowego, należy kupić Dolnośląski Bilet Weekendowy na stronie www.kolejedolnoslaskie.pl.
  • Zakupiony bilet uprawnia jedną, wskazaną na nim osobę do podróży pociągami KD i POLREGIO na obszarze Dolnego Śląska oraz na wybranych odcinkach wykraczających poza województwo, wymienionych w regulaminie oferty.
  • Szczegółowa instrukcja, jak to zrobić, jest dostępna na stronie promocji: https://kolejedolnoslaskie.pl/oferty-taryfowe/zrealizuj-kod-na-dolnoslaski-bilet-weekendowy/

30 par pociągów pomiędzy największymi miastami regionu

Dolnośląska kolej regionalna intensywnie się rozwija i oferuje pasażerom coraz lepsze usługi. Przykładowo, między największymi miastami województwa (Wrocław – Wałbrzych, Legnica – Wrocław) jeździ około 30 par pociągów na dobę. Dla porównania: w innych regionach samorządy województwa ograniczają się do zlecenia 4, 8 lub 12 par połączeń pomiędzy największymi miastami.

Do tego czas przejazdu pociągiem, np. z Legnicy do Wrocławia wynosi np. 36 minut, co powoduje, że kolej jest nieporównywalnie szybsza od samochodu.

Ostatnie lata przyniosły kolejne rekordy w liczbie pasażerów podróżujących po Dolnym Śląsku. Tylko w 2022 roku z usług Kolei Dolnośląskich skorzystało ponad 16 milionów osób. Dane za 2023 rok będą dostępne w połowie stycznia 2024, ale już teraz jest pewne, że padnie kolejny rekord.

Koleje Dolnośląskie: Bilet weekendowy od 15 stycznia 2024 mo...

od 16 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Koleje Dolnośląskie: Bilet weekendowy od 15 stycznia 2024 możesz mieć za pół ceny! Oto recepta - Wałbrzych Nasze Miasto

Wróć na legnica.naszemiasto.pl Nasze Miasto