Adrian Cierpka zagrał w reprezentacji U-20 przeciwko Szwajcarii!

Szymon Staszczak
Adrian Cierpka zagrał w reprezentacji U-20 przeciwko Szwajcarii! Piotr Krzyżanowski
Adrian Cierpka nie tylko został powołany do kadry Polski do 20 lat, ale także dobrym przygotowaniem i dyspozycją zyskał sobie przychylność trenera Marcina Dorny i wystąpił w meczu ze Szwajcarią.

Adrian Cierpka wystąpił w meczu reprezentacji Polski U-20 w meczu ze Szwajcarią w ramach Pucharu Czterech Narodów. Zawodnik Miedzi rozegrał 45 minut i w przerwie został zmieniony przez Sebastiana Rudola. Mecz zakończył się remisem 1:1.

POLSKA - SZWAJCARIA 1:1 (0:1)

Bramki: Radosław Murawski (74) oraz Thibault Corbaz (10). Sędziował: Robert Kempter (Niemcy).

POLSKA: Rudnicki - Jaroszyński (75 Straus), Nowak (46 Jach), Sadzawicki, Cierpka (46 Rudol), Wroński, Uryga (46 Klemenz), Kalinkowski (46 Kobylański), Dźwigała (60 Murawski), Frankowski, Stępiński.

SZWAJCARIA: Von Ballmoos - Untersee, Thaler, Alesevic, Gülen, Araz, Seferagic, Stillhart, Embolo, Corbaz, Khelifi.