Spis treści
- Administracja Osiedla „NIEPODLEGŁOŚCI”
- Administracja SM „WĘGLINEK”
- Biuro Obsługi Mieszkańców
- Budynek dotychczasowego Domu Kultury Kolejarza
- Budynek parafii rzymsko-katolickiej pw. św. Antoniego Padewskiego
- Bursa Szkolna nr 1
- Bursa Szkolna nr 3
- Centrum Kultury w Lublinie
- Dom Kultury „Ruta”
- Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE
- Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów
- Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
- Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
- Filia DDK „Bronowice” Pracownie Kultury Tatary
- I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
- II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
- III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
- III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
- IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
- Instytut Informatyki UMCS
- Kolegium Pracowników Służb Społecznych
- Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. „Małego Księcia”
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 32
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 34
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 35
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 36
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 38
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 40
- Młodzieżowy Dom Kultury nr 2
- Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”
- Niepubliczne Przedszkole Językowe „BURSZTYNEK”
- Niepubliczne Przedszkole „Krasnal 2”
- Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”
- Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”
- PKP Polskie Linie Kolejowe S. A. Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji
- Politechnika Lubelska Wydział Mechaniczny
- Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
- Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie
- Przedszkole Integracyjne nr 39
- Przedszkole Niepubliczne Akademia Poziomkowa w Lublinie
- Przedszkole Nr 63
- Przedszkole Prywatne „Lubelskie Skrzaty”
- Przedszkole Specjalne nr 11
- Przedszkole nr 13
- Przedszkole nr 15
- Przedszkole nr 2
- Przedszkole nr 31
- Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka
- Przedszkole nr 37
- Przedszkole nr 43
- Przedszkole nr 44
- Przedszkole nr 46
- Przedszkole nr 47
- Przedszkole nr 48
- Przedszkole nr 49
- Przedszkole nr 52
- Przedszkole nr 56
- Przedszkole nr 57
- Przedszkole nr 58
- Przedszkole nr 59
- Przedszkole nr 65
- Przedszkole nr 66
- Przedszkole nr 69
- Przedszkole nr 7
- Przedszkole nr 72
- Przedszkole nr 73
- Przedszkole nr 75
- Przedszkole nr 76
- Przedszkole nr 77
- Przedszkole nr 78
- Przedszkole nr 81
- Przedszkole nr 84
- Przedszkole nr 85
- Przedszkole nr 87
- Przedszkole nr 89
- Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie
- Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie
- RSM MOTOR
- ReWir - Przestrzenie Młodych
- Rodzinny Ogród Działkowy „Słonecznik”
- Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy ABRAMOWICE
- Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy KALINOWSZCZYZNA
- Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy TATARY
- Specjalistyka Czechów Sp. z o. o.
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
- Spółdzielnia Budowlano–Mieszkaniowa „CHOINY”
- Spółdzielnia Mieszkaniowa „RUDNIK”
- Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec”
- Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego
- Szkoła Podstawowa Klonowic w Lublinie
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka
- Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza
- Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
- Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
- Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
- Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja
- Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego
- Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego
- Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego
- Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
- Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich
- Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny
- Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny
- Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego
- Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego
- Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
- Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
- Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
- Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
- Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
- Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego
- Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
- Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
- Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
- Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
- Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich
- Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich
- Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka
- Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
- Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
- Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego
- Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza
- Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza
- Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza
- Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980
- Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980
- Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego
- Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego
- Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego
- Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego
- Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego
- Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego
- Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego
- Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
- Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
- Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
- Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej
- Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej
- Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej
- Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego
- Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ
- Urząd Miasta Lublin
- V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
- VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
- VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
- VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
- VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
- VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
- Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienienia od Alkoholu i Współuzależnienia
- XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”
- XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie
- XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego
- XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego
- Zarząd Nieruchomości Komunalnych
- Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie
- Zespół Przedszkolny nr 1
- Zespół Szkół Elektronicznych
- Zespół Szkół Elektronicznych
- Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego
- Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Stanisława Reymonta
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
- Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
- Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
- Zespół Szkół nr 12
- Zespół Szkół nr 12 – Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Sławin
- Zespół Szkół nr 13
- Zespół Szkół nr 13
- Zespół Szkół nr 13
Wybory – kiedy odbywa się głosowanie?
Wybory samorządowe zarządzane są przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W dniu, na który wyznaczone zostało głosowanie, lokale wyborcze czynne są od godziny 7.00 do godziny 21.00. W przypadku niezaplanowanych zdarzeń, które wymagały przerwania prac komisji, możliwe jest wydłużenie godzin otwarcia lokalu. Są to jednak sytuacje incydentalne.
- Co wziąć ze sobą na głosowanie?
Udając się do lokalu wyborczego, musimy pamiętać o wzięciu ze sobą dokumentu tożsamości. Ten umożliwi komisji odnalezienie nas w spisie wyborców i dopuszczenie do głosowania.
Może Cię zainteresować
Lokale wyborcze dla mieszkańców Lublina
Oto lista lokali wyborczych dla mieszkańców Lublina. Znajdź ulicę, przy której mieszkasz i numer budynku, a dowiesz sie, gdzie możesz zagłosować podczas wyborów.
Administracja Osiedla „NIEPODLEGŁOŚCI”
adres: Kazimierza Tumidajskiego 24, 20-247 Lublin
numer komisji: 134
- Niepodległości 2 - 12A (parzyste)
- Kazimierza Tumidajskiego (nieparzyste)
- Kazimierza Tumidajskiego od 18 do końca (parzyste)
Administracja SM „WĘGLINEK”
adres: Wyżynna 19 l. 1, 20-560 Lublin
numer komisji: 97
- Turniowa
- Wyżynna 11 - 43 (nieparzyste)
Biuro Obsługi Mieszkańców
adres: Szaserów 13 - 15, 20-553 Lublin
numer komisji: 77
- Dragonów
- Kawaleryjska
- Rycerska
- Szaserów
Budynek dotychczasowego Domu Kultury Kolejarza
adres: Władysława Kunickiego 35, 20-417 Lublin
numer komisji: 169
- Chłodna
- skwer Skwer Grażyny Chrostowskiej
- Dąbrowska
- Dywizjonu 303
- Garbarska 1 (nieparzyste)
- Garbarska 2 - 4 (parzyste)
- Władysława Kunickiego 17 - 49 (nieparzyste)
- Władysława Kunickiego 28 - 114A (parzyste)
- Leśna (nieparzyste)
- Łazienkowska
- Nowy Świat 1 - 13 (nieparzyste)
- Nowy Świat 2 - 28A (parzyste)
- Pawia 1 - 51 (nieparzyste)
- Pawia 2 - 42 (parzyste)
- Piaskowa
- Pochyła
- Próżna
- Skośna
- Słodowa
- Śliska
- Wojenna 2 (parzyste)
- Zaciszna
Budynek parafii rzymsko-katolickiej pw. św. Antoniego Padewskiego
adres: Kasztanowa 1, 20-138 Lublin
numer komisji: 127
- Brzozowa
- Czernicowa
- Daktylowa
- Dereniowa
- Dożynkowa od 41 do końca (nieparzyste)
- Figowa
- Forsycjowa
- Gerberowa
- Jeżynowa
- Kasztanowa (parzyste)
- bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego
- Kminkowa
- Lubczykowa
- Migdałowa
- Modrzewiowa
- Nagietkowa
- Narcyzowa od 5 do końca (nieparzyste)
- Narcyzowa (parzyste)
- Nasturcjowa
- Niepodległości od 15 do końca (nieparzyste)
- Orzechowa
- Palmowa
- Paprociowa
- Peoniowa
- Pigwowa
- Pistacjowa
- Rudnicka od 85 do końca (nieparzyste)
- Rudnicka od 66 do końca (parzyste)
- Sekwojowa
- Szarotkowa
- Świdnicka 1 - 7 (nieparzyste)
- Świdnicka (parzyste)
- Torowa 2 - 48 (parzyste)
- Trześniowska od 5 do końca (nieparzyste)
- Trześniowska od 36 do końca (parzyste)
- Wawrzynowa
- Żonkilowa
- Żurawinowa
Bursa Szkolna nr 1
adres: księdza Jerzego Popiełuszki 7, 20-052 Lublin
numer komisji: 7
- Aleja Jana Długosza 2 - 8 (parzyste)
- Stanisława Dubois
- Bartosza Głowackiego
- Klemensa Junoszy
- Księżycowa
- Legionowa (nieparzyste)
- Stefana Lelka-Sowy
- Cypriana Kamila Norwida
- Józefa Poniatowskiego
- księdza Jerzego Popiełuszki 7 - 19A (nieparzyste)
- księdza Jerzego Popiełuszki 2 - 30 (parzyste)
- aleje Racławickie 1 - 23C (nieparzyste)
- Konstantego Józefa Rayskiego
Bursa Szkolna nr 3
adres: Weteranów 3, 20-038 Lublin
numer komisji: 11
- Akademicka (nieparzyste)
- Beliniaków
- Józefa Bema
- Głęboka 31 - 35 (nieparzyste)
- Cypriana Godebskiego od 4 do końca (parzyste)
- Mariana Langiewicza 1 - 13 (nieparzyste)
- Plac im. Marii Curie-Skłodowskiej
- Idziego Radziszewskiego 9 - 13 (nieparzyste)
- Idziego Radziszewskiego 10 - 14 (parzyste)
- Józefa Sowińskiego 5 - 13 (nieparzyste)
- Józefa Sowińskiego 6 - 12 (parzyste)
- Weteranów 2 - 28 (parzyste)
Centrum Kultury w Lublinie
adres: Peowiaków 12, 20-007 Lublin
numer komisji: 21
- Fryderyka Chopina 2 - 20 (parzyste)
- Zesłańców Sybiru
- Kapucyńska (nieparzyste)
- Mieczysława Karłowicza
- Hugo Kołłątaja
- Konopnicka (nieparzyste)
- Tadeusza Kościuszki
- Krakowskie Przedmieście 40 - 68 (parzyste)
- Prezydenta Gabriela Narutowicza 17 - 47 (nieparzyste)
- Okopowa 1 - 7 (nieparzyste)
- Okopowa 2 - 16 (parzyste)
- Orla
- Peowiaków
- pl. Plac Józefa Czechowicza
- Solna
Dom Kultury „Ruta”
adres: Różana 8, 20-538 Lublin
numer komisji: 84
- Różana od 23 do końca (nieparzyste)
- Różana od 12 do końca (parzyste)
- Jutrzenki (nieparzyste)
- Sasankowa
Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE
adres: Krańcowa 106, 20-320 Lublin
numer komisji: 35
- Droga Męczenników Majdanka 20 - 28 (parzyste)
- Jastrzębia
- Krańcowa od 106 do końca (parzyste)
- Lotnicza 2 - 10 (parzyste)
- Pogodna 1 - 7 (nieparzyste)
- Puchacza
- Sowia
Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów
adres: Jana Kiepury 5A, 20-838 Lublin
numer komisji: 117
- Jana Kiepury (parzyste)
- Ireny Kosmowskiej 1 - 1D (nieparzyste)
- Ireny Kosmowskiej 2 (parzyste)
- Północna 83 - 121 (nieparzyste)
- Północna od 64 do końca (parzyste)
- Ludomira Michała Rogowskiego
Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
adres: Judyma 2a, 20-716 Lublin
numer komisji: 41
- Abelarda
- Filona
- Heloizy
- Izoldy
- Julii
- Juliusza Cezara
- Lipniak 1 - 25 (nieparzyste)
- Lipniak (parzyste)
- Hamleta
- Kleopatry
- Laury
- Nataszy
- Ofelii
- Oniegina
- Orlanda
- Otella
- Parysa od 34 do końca (parzyste)
- Poloniusza
- Romea
- Tatiany
- Wojciechowska od 66 do końca (parzyste)
Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
adres: Judyma 2a, 20-716 Lublin
numer komisji: 42
- Aksini
- Beatrycze
- Boryny
- Cyda
- Ditty
- Guliwera
- Judyma
- Kmicica
- Aleja Kraśnicka 135 - 217 (nieparzyste)
- Parysa (nieparzyste)
- Parysa 2 - 32 (parzyste)
- Rzemieślnicza
- Szwejka
- Tristana
- Wertera
- Wokulskiego
- Zagłoby
Filia DDK „Bronowice” Pracownie Kultury Tatary
adres: Hutnicza 28a, 20-218 Lublin
numer komisji: 152
- Gospodarcza 2 - 8 (parzyste)
- Hutnicza (nieparzyste)
- Hutnicza od 26 do końca (parzyste)
- Krzemionki
- Łęczyńska 41 - 55 (nieparzyste)
- Mieszczańska (parzyste)
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
adres: aleje Racławickie 26, 20-043 Lublin
numer komisji: 9
- Cypriana Godebskiego 2
- Hieronima Łopacińskiego (nieparzyste)
- Lesława Pagi
- aleje Racławickie 18 - 26 (parzyste)
- Józefa Sowińskiego 1 - 3 (nieparzyste)
- Józefa Sowińskiego 2 - 4 (parzyste)
- Weteranów 1 - 13B (nieparzyste)
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
adres: Ogrodowa 16, 20-075 Lublin
numer komisji: 17
- 3 Maja (parzyste)
- Chmielna
- Cicha
- Czechowska 1 - 17 (nieparzyste)
- Czechowska 2 - 12 (parzyste)
- Dolna 3 Maja (parzyste)
- Ewangelicka (nieparzyste)
- Żołnierzy Niepodległej
- Krakowskie Przedmieście 37 - 45 (nieparzyste)
- Ogrodowa
- Spokojna (nieparzyste)
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
adres: pl. Plac Wolności 4, 20-005 Lublin
numer komisji: 24
- Dolna Panny Marii 1 - 35 (nieparzyste)
- Dolna Panny Marii 8 - 34 (parzyste)
- Górna
- Graniczna (parzyste)
- Ignacego Mościckiego
- Prezydenta Gabriela Narutowicza 2 - 36 (parzyste)
- pl. Jana Kochanowskiego
- Rusałka od 19 do końca (nieparzyste)
- Siostry Bożeny Szerwentke
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
adres: pl. Plac Wolności 4, 20-005 Lublin
numer komisji: 25
- Bernardyńska (nieparzyste)
- Boczna Rusałki
- Bulwarowa
- Dolna Panny Marii 2 - 6A (parzyste)
- Miła
- pl. Plac Wolności 3 (nieparzyste)
- pl. Plac Wolności 4 (parzyste)
- Rusałka 1 - 17 (nieparzyste)
- Rusałka 2 - 24 (parzyste)
- Wesoła
- Zamojska (nieparzyste)
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
adres: Szkolna 4, 20-124 Lublin
numer komisji: 13
- Czwartek od 21 do końca (nieparzyste)
- Czwartek (parzyste)
- Lubartowska od 65 do końca (nieparzyste)
- Lubartowska od 34 do końca (parzyste)
- Podzamcze od 8 do końca (parzyste)
- Szkolna od 11 do końca (nieparzyste)
- Szkolna od 14 do końca (parzyste)
- Unicka (nieparzyste)
Instytut Informatyki UMCS
adres: Akademicka 9, 20-033 Lublin
numer komisji: 19
- Akademicka (parzyste)
- Hieronima Łopacińskiego (parzyste)
- Plac Teatralny
- Obrońców Pokoju od 7 do końca (nieparzyste)
- Obrońców Pokoju (parzyste)
- Rektora Henryka Raabego
- aleje Racławickie 10 - 16 (parzyste)
- Idziego Radziszewskiego 1 - 7B (nieparzyste)
- Idziego Radziszewskiego 2 - 8 (parzyste)
- Marii Curie-Skłodowskiej od 5 do końca (nieparzyste)
- Marii Curie-Skłodowskiej od 24 do końca (parzyste)
- Uniwersytecka (nieparzyste)
- Uniwersytecka 2 - 4 (parzyste)
Kolegium Pracowników Służb Społecznych
adres: Sulisławicka 7, 20-360 Lublin
numer komisji: 185
- Cmentarna
- Droga Męczenników Majdanka od 47 do końca (nieparzyste)
- Kazimierza Dulęby
- Kosmonautów od 49 do końca (nieparzyste)
- Kosmonautów od 88 do końca (parzyste)
- Krańcowa 91 - 105 (nieparzyste)
- Juliana Ursyna Niemcewicza
- Kazimierza Przerwy-Tetmajera (parzyste)
- Sulisławicka
- Wilcza od 68 do końca (parzyste)
- Narcyzy Żmichowskiej
Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. „Małego Księcia”
adres: Lędzian 49, 20-828 Lublin
numer komisji: 44
- Bażantowa
- Bobrzan
- Bużan
- Dąbrowicka
- Goplan
- Jaśminowa od 31 do końca (nieparzyste)
- Jaśminowa od 20 do końca (parzyste)
- Lędzian
- Lubuszan
- Morawian
- Nałęczowska 85 - 163 (nieparzyste)
- Opolan
- Połabian
- Siewierzan
- Sławin
- Sobótki
- Strumykowa
- Szerokie
- Ślężan
- Wądolna
- Wołynian
- Zagonowa
Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 32
adres: Szaserów 13-15, 20-554 Lublin
numer komisji: 76
- Hetmańska
- Husarska
- Ułanów od 12 do końca (parzyste)
- Zwycięska 1 - 3 (nieparzyste)
Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 34
adres: Judyma 2a, 20-718 Lublin
numer komisji: 40
- Tadeusza Jacyny-Onyszkiewicza
- Hieronima Jawłowskiego
- Witolda Klepackiego
- Edwarda Kołaczkowskiego
- Aleja Kraśnicka od 219 do końca (nieparzyste)
- Tadeusza Krwawicza
- Lazurowa
- Laskowa
- Lipniak od 27 do końca (nieparzyste)
- Bolesława Liszkowskiego
- Stanisława Piątkowskiego
- Józefa Piechoty
- Raszyńska
- Feliksa Skubiszewskiego
- Mieczysława Stelmasiaka
- Czesława Szczepańskiego
- Romana Ślaskiego
- Tarninowa
- Jana Turczynowicza
- prof. Ignacego Wośki
Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 35
adres: Bursztynowa 20, 20-574 Lublin
numer komisji: 91
- Perłowa
- Szafirowa 1 - 5 (nieparzyste)
- Szafirowa 2 - 6 (parzyste)
- Turkusowa
Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 36
adres: Zygmunta Augusta 15, 20-283 Lublin
numer komisji: 158
- Kazimierza Jagiellończyka
- Zygmunta Augusta od 1 do 23 (nieparzyste)
- Zygmunta Augusta od 2 do 28 (parzyste)
Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 38
adres: Relaksowa 25, 20-819 Lublin
numer komisji: 102
- Bohaterów Września
- Korpusu Ochrony Pogranicza
- Kwitnąca
- Pejzażowa
- Poligonowa (nieparzyste)
- Poligonowa od 6 do końca (parzyste)
- Rajska
- Relaksowa od 18 do końca (parzyste)
- Relaksowa od 13 do końca (nieparzyste)
- Ireny Sendlerowej
- Wędrowna
- Zielone Wzgórze
Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 40
adres: Sławin 20, 20-828 Lublin
numer komisji: 43
- Bliska
- Biskupińska
- Dąbrówki
- Główna od 47 do końca (nieparzyste)
- Główna od 36 do końca (parzyste)
- Gnieźnieńska
- Krystaliczna
- Leszka
- Kazimiery Litwiniukowej
- Łużyczan
- Milczan
- Nałęczowska od 165 do końca (nieparzyste)
- Nałęczowska od 42 do końca (parzyste)
- Polan
- Promienista
- Przejrzysta
- Pszowian
- Słowian
- Słupian
- Stroma
- Św. Wojciecha
- Światowida
- Świetlista
- Urodzajna
- Ustronna
- Wandy
- Wiślan
- Wojciechowska od 15 do końca (nieparzyste)
- Wygon
- Zakątek
- Ziemowita
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2
adres: Bernardyńska 14a, 20-109 Lublin
numer komisji: 22
- Bernardyńska (parzyste)
- Farbiarska (nieparzyste)
- Jana Gilasa
- Kapucyńska (parzyste)
- Kozia
- Krakowskie Przedmieście 2 - 38 (parzyste)
- Królewska (nieparzyste)
- Miedziana
- Prezydenta Gabriela Narutowicza 1 - 15 (nieparzyste)
- pl. Plac Króla Władysława Łokietka 5 (nieparzyste)
- pl. Plac Wolności 1 (nieparzyste)
- pl. Plac Wolności 2 (parzyste)
- Prymasa Stefana Wyszyńskiego (nieparzyste)
- Przechodnia
- Przemysłowa 1 - 15 (nieparzyste)
- Przemysłowa 2 - 8 (parzyste)
- Stolarska
- Walerego Wróblewskiego
- Zamojska (parzyste)
- Żmigród
Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”
adres: Bolesława Chrobrego 18, 20-611 Lublin
numer komisji: 56
- Bolesława Chrobrego 1 - 7 (nieparzyste)
- Bolesława Chrobrego 2 - 14 (parzyste)
- Bolesława Śmiałego
- Gliniana od 35 do końca (nieparzyste)
- Gliniana od 56 do końca (parzyste)
- dr Aleksandra Jaworowskiego
- Kazimierza Wielkiego 1 - 5 (nieparzyste)
- dr Wacława Lasockiego
- Nowomiejska od 21 do końca (nieparzyste)
- Józefa Sowińskiego od 15 do końca (nieparzyste)
- Leona Wyczółkowskiego
Niepubliczne Przedszkole Językowe „BURSZTYNEK”
adres: Bursztynowa 3a, 20-576 Lublin
numer komisji: 90
- Bursztynowa 1 - 7 (nieparzyste)
- Bursztynowa 2 - 14 (parzyste)
- Nefrytowa
Niepubliczne Przedszkole „Krasnal 2”
adres: Owocowa 6, 20-140 Lublin
numer komisji: 130
- Barwinkowa
- Dworska
- Jarzębinowa
- Jaworowa
- Marii Koryznowej od 5 do końca (nieparzyste)
- Marii Koryznowej od 8 do końca (parzyste)
- Kruszynowa
- Ludowa
- Malinowa
- Oliwkowa
- Owocowa
- Ponikwoda
- Poziomkowa
- Prosta
- Przejazd
- Przelot
- Rudnicka 1 - 83 (nieparzyste)
- Rudnicka 2 - 64 (parzyste)
- Rumiankowa
- Sportowa
- Śliwkowa
- Trześniowska 2 - 34 (parzyste)
- Ustronie
- Walecznych od 11 do końca (nieparzyste)
- Wiejska (parzyste)
- Wielka
- Wiśniowa
- Zakręt
Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”
adres: Zbożowa 22a, 20-827 Lublin
numer komisji: 100
- Bukszpanowa (nieparzyste)
- Feliksa Araszkiewicza
- Jana Ciepielewskiego
- Fiołkowa (nieparzyste)
- Gruszkowa
- Kazimierza Andrzeja Jaworskiego
- Jemiołowa
- Kameliowa
- Juliusza Kleinera
- Kłosowa
- Korzenna
- Jana Lisa
- Mieczykowa
- Wandy Papiewskiej
- Stanisława Serwaczyńskiego
- Skowronkowa od 5 do 37 (nieparzyste)
- Skowronkowa od 4 do 32D (parzyste)
- Sławinkowska od 27 do 47Z (nieparzyste)
- Sławinkowska od 50 do 114 (parzyste)
- Świerkowa (nieparzyste)
- Aleja Warszawska od 109 do końca (nieparzyste)
- Gabrieli Zapolskiej
- Zbożowa od 75 do końca (nieparzyste)
- Zbożowa od 22 do 42 (parzyste)
- Zielna
- Wiktora Ziółkowskiego
Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”
adres: Zbożowa 22a, 20-827 Lublin
numer komisji: 191
- Bukszpanowa (parzyste)
- Chabrowa
- Dzbenin
- Fiołkowa (parzyste)
- Irysowa
- Kąkolowa
- Kwiatów Polnych
- Lawendowa
- Macierzanki
- Rozmarynowa
- Skowronkowa od 37A do końca (nieparzyste)
- Skowronkowa od 34 do końca (parzyste)
- Sławinkowska od 49 do końca (nieparzyste)
- Sławinkowska od 116 do końca (parzyste)
- Szafranowa
- Zbożowa od 44 do końca (parzyste)
PKP Polskie Linie Kolejowe S. A. Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji
adres: Nowy Świat 31a, 20-418 Lublin
numer komisji: 168
- Zbigniewa Herberta od 13 do końca (nieparzyste)
- Nowy Świat od 15 do końca (nieparzyste)
- Nowy Świat od 30 do końca (parzyste)
- Mariana Smoluchowskiego (parzyste)
- Wojenna 1 - 3 (nieparzyste)
Politechnika Lubelska Wydział Mechaniczny
adres: Nadbystrzycka 36, 20-618 Lublin
numer komisji: 66
- Kredowa
- Nadbystrzycka 49 - 63G (nieparzyste)
- Nadbystrzycka 10 - 120 (parzyste)
- Nowomiejska (parzyste)
- Pielgrzymia
- Wapienna
- Wigilijna
- Zakole
- Tomasza Zana od 40 do końca (parzyste)
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
adres: Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin
numer komisji: 153
- Blacharska
- Frezerów
- Konstruktorów
- Mełgiewska 7 - 9 (nieparzyste)
- Mełgiewska 2 - 8 (parzyste)
- Narzędziowa
- Projektowa
- Resorowa
- Ślusarska
- Tokarska
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie
adres: Wróbla 37, 20-719 Lublin
numer komisji: 73
- Bełżycka
- Czapla
- Folwarczna
- Gawronia
- Gęsia
- Gołębia
- Jemiołuszki
- Kacza
- Kogucia
- Aleja Kraśnicka od 136 do końca (parzyste)
- Lisia
- Łanowa
- Orna
- Pasterska
- Perlicza
- Rysia
- Sielska
- Sołecka
- Sójki
- Strusia
- Szpacza
- Uprawna
- Węglinek 2 - 28 (parzyste)
- Węglinek 1 - 25 (nieparzyste)
- Wróbla
Przedszkole Integracyjne nr 39
adres: Balladyny 14, 20-601 Lublin
numer komisji: 50
- Balladyny 2 - 10 (parzyste)
- Wileńska 1 - 15 (nieparzyste)
Przedszkole Niepubliczne Akademia Poziomkowa w Lublinie
adres: Siewna 20, 20-617 Lublin
numer komisji: 58
- Boczna Siewnej (nieparzyste)
- Gliniana 1 - 23 (nieparzyste)
- Gliniana 2 - 36 (parzyste)
- Głęboka 2 - 8 (parzyste)
- Letnia
- Nadbystrzycka 1 - 23 (nieparzyste)
- Poprzeczna
- Pszenna (nieparzyste)
- Siewna (parzyste)
- Słoneczna (nieparzyste)
- Słoneczna 2 - 8 (parzyste)
- Żniwna 1 - 17 (nieparzyste)
Przedszkole Nr 63
adres: Szmaragdowa 22, 20-570 Lublin
numer komisji: 93
- Szmaragdowa
Przedszkole Prywatne „Lubelskie Skrzaty”
adres: Nadbystrzycka 162, 20-506 Lublin
numer komisji: 98
- Nadbystrzycka 151 - 195Ł (nieparzyste)
- Nadbystrzycka od 195Z do końca (nieparzyste)
- Nadbystrzycka od 146 do końca (parzyste)
- Szczytowa
- Wąwozowa
- Wyżynna 1 - 9 (nieparzyste)
Przedszkole Specjalne nr 11
adres: Młodej Polski 30, 20-863 Lublin
numer komisji: 116
- Bursaki 1 - 13 (nieparzyste)
- Bursaki 2 - 10 (parzyste)
- Dra Witolda Chodźki od 19 do końca (nieparzyste)
- Dra Witolda Chodźki od 8 do końca (parzyste)
- Józefa Czapskiego
- Generała Augusta Fieldorfa
- Stefana Kisielewskiego
- Józefa Mackiewicza
- Młodej Polski
- Rotmistrza Witolda Pileckiego
- Aleja Spółdzielczości Pracy 24 - 42 (parzyste)
- Techniczna
- Związkowa (parzyste)
Przedszkole nr 13
adres: Stefana Okrzei 9, 20-138 Lublin
numer komisji: 138
- Stefana Okrzei
Przedszkole nr 15
adres: Bohaterów Monte Cassino 7, 20-808 Lublin
numer komisji: 1
- Batalionów Chłopskich
- Księdza Franciszka Blachnickiego
- Bohaterów Monte Cassino 1 - 41 (nieparzyste)
- Bohaterów Monte Cassino 2 - 40 (parzyste)
- Botaniczna
- Księdza Mieczysława Brzozowskiego
- Cisowa (nieparzyste)
- Stefana Czarnieckiego
- Czeremchowa (nieparzyste)
- Księdza Wojciecha Danielskiego
- Dzieci Zamojszczyzny
- Gen. Józefa Zajączka (parzyste)
- Głogowa
- Grabowa
- Jakuba Jasińskiego
- Jaśminowa 2 - 14 (parzyste)
- Jana Kilińskiego
- Klonowa
- Kryniczna
- Nałęczowska 53 - 83B (nieparzyste)
- Podchorążych
- Potok
- Aleja Róż
- Stefana Skoczylasa
- Aleja Warszawska 55 - 73 (nieparzyste)
- Aleja Warszawska 28 - 78 (parzyste)
- Westerplatte
- Zakładowa
Przedszkole nr 2
adres: Lawinowa 7, 20-864 Lublin
numer komisji: 115
- Józefa Elsnera
- Górska
- Kameralna
- Lawinowa
Przedszkole nr 31
adres: Tymiankowa 60, 20-542 Lublin
numer komisji: 82
- Bociania
- Tatarakowa 2 - 8 (parzyste)
- Tymiankowa
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka
adres: Grażyny 10, 20-605 Lublin
numer komisji: 54
- Grażyny 1 - 19 (nieparzyste)
- Grażyny 2 - 10 (parzyste)
- Nowogródzka
- Pana Tadeusza
Przedszkole nr 37
adres: Zakopiańska 3, 20-858 Lublin
numer komisji: 106
- Harnasie od 9 do końca (nieparzyste)
- Harnasie (parzyste)
- Koncertowa od 27 do końca (nieparzyste)
- Zakopiańska
Przedszkole nr 43
adres: Skautów 11a, 20-055 Lublin
numer komisji: 4
- księdza Jerzego Popiełuszki od 23 do końca (nieparzyste)
- Puławska od 19 do końca (nieparzyste)
- Puławska od 24 do końca (parzyste)
- Al. generała Władysława Sikorskiego od 7 do końca (nieparzyste)
- Skautów
Przedszkole nr 44
adres: Maszynowa 6, 20-218 Lublin
numer komisji: 150
- Hutnicza 2 - 12 (parzyste)
- Łęczyńska 57 - 61 (nieparzyste)
Przedszkole nr 46
adres: Pana Wołodyjowskiego 1, 20-627 Lublin
numer komisji: 61
- Juranda
- Skrzetuskiego (nieparzyste)
- Skrzetuskiego 2 - 4 (parzyste)
- Tomasza Zana 21 - 29 (nieparzyste)
Przedszkole nr 47
adres: Mieszka I nr 3, 20-610 Lublin
numer komisji: 55
- Bolesława Chrobrego od 9 do końca (nieparzyste)
- Bolesława Chrobrego od 16 do końca (parzyste)
- Filaretów (parzyste)
- Głęboka od 34 do końca (parzyste)
- Kajetana Hryniewieckiego
- Kazimierza Wielkiego od 7 do końca (nieparzyste)
- Kazimierza Wielkiego (parzyste)
- Leszka Czarnego
- Mieszka I
- Piastowska
- Leona Urmowskiego
Przedszkole nr 48
adres: Leonarda 15, 20-625 Lublin
numer komisji: 59
- Zygmunta Krasińskiego 2 - 6 (parzyste)
- Leonarda
- Tomasza Zana 17 - 19 (nieparzyste)
Przedszkole nr 49
adres: Pana Balcera 11, 20-631 Lublin
numer komisji: 63
- Jana Sawy od 15 do końca (nieparzyste)
- Pana Balcera od 3 do końca (nieparzyste)
- Pana Balcera (parzyste)
- Skrzatów
- Żarnowiecka od 5 do końca (nieparzyste)
Przedszkole nr 52
adres: Józefa Kustronia 10, 20-241 Lublin
numer komisji: 142
- Wojciecha Kiwerskiego
- Józefa Kustronia
Przedszkole nr 56
adres: Kurantowa 3, 20-836 Lublin
numer komisji: 118
- Jana Chęcińskiego
- Jana Kiepury (nieparzyste)
- Prząśniczki
Przedszkole nr 57
adres: Ignacego Rzeckiego 12, 20-637 Lublin
numer komisji: 64
- Emancypantek
- Faraona
- Juliana Ochockiego
- Pozytywistów od 15 do końca (nieparzyste)
- Pozytywistów (parzyste)
- Ignacego Rzeckiego
Przedszkole nr 58
adres: Radzyńska 16, 20-850 Lublin
numer komisji: 119
- Karola Lipińskiego
- Północna 57 - 81A (nieparzyste)
- Północna 40 - 62 (parzyste)
- Aleja Solidarności
Przedszkole nr 59
adres: Niepodległości 12a, 20-246 Lublin
numer komisji: 133
- Niepodległości 14 - 24 (parzyste)
- Kazimierza Tumidajskiego 8 - 16 (parzyste)
Przedszkole nr 65
adres: Mariana Langiewicza 3a, 20-032 Lublin
numer komisji: 8
- Głęboka od 37 do końca (nieparzyste)
- Cypriana Godebskiego 1 - 1B (nieparzyste)
- Aleja Kraśnicka 2 – 2J (parzyste)
- aleje Racławickie od 28 do końca (parzyste)
- Spadochroniarzy (nieparzyste)
- Spadochroniarzy 2 - 4 (parzyste)
- Weteranów od 15 do końca (nieparzyste)
Przedszkole nr 66
adres: Jana Samsonowicza 33a, 20-485 Lublin
numer komisji: 165
- Jana Samsonowicza od 37 do końca (nieparzyste)
- Jana Samsonowicza od 18 do końca (parzyste)
Przedszkole nr 69
adres: Dziewanny 19, 20-539 Lublin
numer komisji: 79
- Armii Krajowej
- Dziewanny
- Ruciana
- Stokrotki (parzyste)
Przedszkole nr 7
adres: Elektryczna 12, 20-349 Lublin
numer komisji: 181
- Długa 13 - 85 (nieparzyste)
- Garbarska 3 - 17 (nieparzyste)
- Kamienna
- Krańcowa 24 - 62 (parzyste)
- Kręta
- Pawia 53 - 73 (nieparzyste)
- Pawia 44 - 74 (parzyste)
- Przesmyk
- Rozstajna
- Sosnowa
- Stalowa
- Sucha
- Wspólna
- Źródlana
- Żelazna 1 - 105 (nieparzyste)
- Żelazna 2 - 88 (parzyste)
Przedszkole nr 72
adres: Różana 9, 20-538 Lublin
numer komisji: 83
- Różana 1 - 21 (nieparzyste)
- Różana 2 - 10 (parzyste)
- Stokrotki (nieparzyste)
Przedszkole nr 73
adres: Uśmiechu 5, 20-534 Lublin
numer komisji: 88
- Jana Pawła II 1 - 7 (nieparzyste)
- Jana Pawła II (parzyste)
- Aleja Młodości
- Nadbystrzycka 121 - 149B (nieparzyste)
- Nadbystrzycka 122 - 144 (parzyste)
- Przedwiośnie
- Przytulna
- Radości (nieparzyste)
- Romantyczna (parzyste)
- Szczęśliwa
- Uśmiechu
Przedszkole nr 75
adres: Żelazowej Woli 24, 20-853 Lublin
numer komisji: 111
- Aleja Kompozytorów Polskich od 9 do końca (nieparzyste)
- Koncertowa 11 - 17 (nieparzyste)
- Żelazowej Woli (parzyste)
- Wojciecha Żywnego 1 - 11 (nieparzyste)
- Wojciecha Żywnego 2 - 8 (parzyste)
Przedszkole nr 76
adres: Ignacego Jana Paderewskiego 12, 20-860 Lublin
numer komisji: 107
- Choiny 1 - 43 (nieparzyste)
- Ignacego Jana Paderewskiego
- Marii Świtalskiej
- Marii Walciszewskiej
Przedszkole nr 77
adres: Radości 8, 20-530 Lublin
numer komisji: 87
- Gościnna
- Radości (parzyste)
- Romantyczna (nieparzyste)
- Sympatyczna 2 - 8 (parzyste)
Przedszkole nr 78
adres: Jana Samsonowicza 9, 20-485 Lublin
numer komisji: 163
- Nałkowskich 99 - 109 (nieparzyste)
- Nałkowskich 96 - 108 (parzyste)
- Eugeniusza Romera 6 - 26 (parzyste)
- Jana Samsonowicza 5 - 17 (nieparzyste)
- Jana Samsonowicza 2 - 6 (parzyste)
Przedszkole nr 81
adres: Wyżynna 10, 20-560 Lublin
numer komisji: 96
- Nadbystrzycka 195N - 195W (nieparzyste)
- Na Stoku
- Wyżynna od 45 do końca (nieparzyste)
- Wyżynna (parzyste)
Przedszkole nr 84
adres: Zygmunta Augusta 28, 20-283 Lublin
numer komisji: 155
- Stefana Banacha
- Braci Krausse
- Chemiczna od 17 do końca (nieparzyste)
- Hieronima Dekutowskiego
- Bohdana Dobrzańskiego
- Droga Męczenników Majdanka 70 - 94 (parzyste)
- Felin
- Grenadierów
- Antoniny Grygowej od 24 do końca (parzyste)
- Antoniny Grygowej od 11 do końca (nieparzyste)
- Wilhelma Hessa
- Wacława Moritza
- Hanki Ordonówny (nieparzyste)
- Pancerniaków
- Erazma Plewińskiego
- Macieja Rataja
- Ludwika Spiessa
- Vetterów
- Anny Walentynowicz (nieparzyste)
Przedszkole nr 85
adres: Onyksowa 8, 20-582 Lublin
numer komisji: 71
- Granitowa
- Kryształowa od 21 do końca (nieparzyste)
- Kryształowa od 12 do końca (parzyste)
- Onyksowa
- Węglinek od 82 do końca (parzyste)
Przedszkole nr 87
adres: Jacka Woronieckiego 11, 20-492 Lublin
numer komisji: 167
- Biskupa Mariana Fulmana
- Nałkowskich od 250 do końca (parzyste)
- Łukasza Rodakiewicza
- Antoniego Słomkowskiego
- Franciszka Uhorczaka
- Jacka Woronieckiego
- Ks. Ludwika Zalewskiego
- Żeglarska 10 - 14 (parzyste)
Przedszkole nr 89
adres: Dożynkowa 38, 20-223 Lublin
numer komisji: 124
- Bluszczowa 1 - 17 (nieparzyste)
- Bluszczowa 2 - 10D (parzyste)
- Cynamonowa
- Daliowa
- Dębowa
- Dożynkowa 1 - 39D (nieparzyste)
- Dożynkowa (parzyste)
- Goździkowa
- Jakuba Hałasa
- Jałowcowa
- Adama Kerstena
- Konwaliowa
- Kosynierów
- Laurowa
- Stanisława i Witolda Łokuciewskich
- Majerankowa
- Malwowa
- Narcyzowa 1 - 3A (nieparzyste)
- Zdzisława Papierkowskiego
- Zofii Pelczarskiej
- Aleja Spółdzielczości Pracy od 89 do końca (nieparzyste)
- Małgorzaty Szewczyk
- Czesława Zgorzelskiego
- Ziemiańska
- Edwarda Zwolskiego
Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie
adres: Smyczkowa 2, 20-844 Lublin
numer komisji: 114
- Braci Wieniawskich
- Smyczkowa
Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie
adres: Gospodarcza 18, 20-213 Lublin
numer komisji: 149
- Gospodarcza 1 - 17D (nieparzyste)
- Gospodarcza 10 - 26 (parzyste)
RSM MOTOR
adres: Ignacego Daszyńskiego 4, 20-250 Lublin
numer komisji: 136
- Ignacego Daszyńskiego
- Kasztanowa (nieparzyste)
ReWir - Przestrzenie Młodych
adres: Królowej Bony 8, 20-281 Lublin
numer komisji: 196
- Józefa Franczaka "Lalka" (nieparzyste)
- Generała Stanisława Skalskiego
- płk. Władysława Rokickiego
- Generała Witolda Urbanowicza
Rodzinny Ogród Działkowy „Słonecznik”
adres: Rąblowska 13, 20-509 Lublin
numer komisji: 159
- Janowska
- Koło
- Lipska
- Parczewska
- Pod Gajem
- Rąblowska
- Stary Gaj
- Żeglarska 2 - 8 (parzyste)
Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy ABRAMOWICE
adres: Abramowicka 122, 20-391 Lublin
numer komisji: 187
- Abramowicka od 33 do końca (nieparzyste)
- Abramowicka od 10 do końca (parzyste)
- Barwna
- Sebastiana Klonowica
- Makowa (parzyste)
- Odległa
- Podleśna
- Powojowa
- Sadowa
- Feliksa Strojnowskiego 1 - 5 (nieparzyste)
- Feliksa Strojnowskiego 2 - 10 (parzyste)
- Szymona Szymonowica
- Aleksandra Świętochowskiego od 132 do końca (parzyste)
- Wólczańska
- Żeglarska od 19 do końca (nieparzyste)
Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy KALINOWSZCZYZNA
adres: Franciszka Kleeberga 12a, 20-243 Lublin
numer komisji: 139
- Franciszka Kleeberga (parzyste)
- Wilhelma Orlika Ruckemana
- Wołyńska
Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy TATARY
adres: Gospodarcza 32, 20-213 Lublin
numer komisji: 148
- Gospodarcza 19 - 23D (nieparzyste)
- Gospodarcza 28 - 32 (parzyste)
- Kresowa od 9 do końca (nieparzyste)
- Kresowa od 16 do końca (parzyste)
- Mełgiewska 3 - 5 (nieparzyste)
- Montażowa 2 - 8 (parzyste)
- Motorowa 1 - 7 (nieparzyste)
- Motorowa 2 - 8 (parzyste)
Specjalistyka Czechów Sp. z o. o.
adres: Aleja Kompozytorów Polskich 8a, 20-848 Lublin
numer komisji: 122
- Aleja Kompozytorów Polskich 1-7Z (nieparzyste)
- Feliksa Nowowiejskiego
- Oratoryjna
- Północna 17 - 55B (nieparzyste)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie
adres: Wyścigowa 31, 20-425 Lublin
numer komisji: 170
- Czeska
- Kotlarska
- Władysława Kunickiego 51 - 85 (nieparzyste)
- Kwiatowa
- Leśna (parzyste)
- Nowy Rynek
- Piękna
- Spacerowa
- Wojenna od 5 do końca (nieparzyste)
- Wojenna od 4 do końca (parzyste)
- Wyścigowa (nieparzyste)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
adres: Aleja Spółdzielczości Pracy 65, 20-145 Lublin
numer komisji: 193
- Bluszczowa od 19 do końca (nieparzyste)
- Bluszczowa od 12 do końca (parzyste)
- Tomasza Strzembosza (nieparzyste)
- Czesława Strzeszewskiego od 20 do końca (parzyste)
- Czesława Strzeszewskiego od 13 do końca (nieparzyste)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
adres: Aleja Spółdzielczości Pracy 65, 20-147 Lublin
numer komisji: 126
- Konrada Bielskiego
- Cyprysowa
- Ignacego Czumy
- Jagodowa (nieparzyste)
- Zdzisława Jamrożka
- Bolesława Sekutowicza
- Aleja Spółdzielczości Pracy 65 - 87 (nieparzyste)
- Tomasza Strzembosza (parzyste)
- Czesława Strzeszewskiego od 2 do 18 (parzyste)
- Czesława Strzeszewskiego od 1 do 11 (nieparzyste)
Spółdzielnia Budowlano–Mieszkaniowa „CHOINY”
adres: Gorczańska 2, 20-868 Lublin
numer komisji: 105
- Beskidzka
- Bursaki od 15 do końca (nieparzyste)
- Bursaki od 12 do końca (parzyste)
- Ceramiczna
- Choiny od 45 do końca (nieparzyste)
- Choiny (parzyste)
- Czerwcowa
- Dłotlice
- Do Dysa
- Garncarska
- Gorczańska
- Izerska
- Jurajska
- Karkonoska
- Karpacka
- Kupiecka
- Kwietniowa
- Nasutowska
- Pienińska
- Mariana Rapackiego
- Sądecka
- Sierpniowa
- Aleja Spółdzielczości Pracy od 44 do końca (parzyste)
- Franciszka Stefczyka
- Sudecka
- Świętokrzyska
- Związkowa (nieparzyste)
- Żywiecka
Spółdzielnia Mieszkaniowa „RUDNIK”
adres: Feliksa Nowowiejskiego 6, 20-880 Lublin
numer komisji: 123
- Milenijna
- Organowa
- Tadeusza Szeligowskiego
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec”
adres: Kolorowa 3, 20-802 Lublin
numer komisji: 3
- Bajkowa
- Baśniowa
- Bratnia
- Cisowa (parzyste)
- Czeremchowa (parzyste)
- Fortunna
- Kolorowa
- Aleja Kraśnicka 1 - 23 (nieparzyste)
- Nałęczowska 1 - 51 (nieparzyste)
- Przygodna
- Samotna
- Sąsiedzka
- Serdeczna
- Sielankowa
- Skrajna
- Aleja Warszawska 2 - 26 (parzyste)
Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego
adres: Prezydenta Gabriela Narutowicza 32a, 20-016 Lublin
numer komisji: 26
- Dolna Panny Marii od 37 do końca (nieparzyste)
- Dolna Panny Marii od 36 do końca (parzyste)
- Gminna
- Graniczna (nieparzyste)
- Prezydenta Gabriela Narutowicza 38 - 60 (parzyste)
- aleja Józefa Piłsudskiego 2 - 20 (parzyste)
- Rusałka od 26 do końca (parzyste)
- Środkowa
- Wschodnia
Szkoła Podstawowa Klonowic w Lublinie
adres: Aleja Warszawska 94, 20-824 Lublin
numer komisji: 99
- Agronomiczna
- Deszczowa
- Gajowa
- Główna 1 - 45 (nieparzyste)
- Główna 2 - 34B (parzyste)
- Poli Gojawiczyńskiej
- Jabłoniowa
- Jodłowa
- Kmieca
- Liliowa
- Mgielna
- Heleny Modrzejewskiej
- Motylowa
- Olszynowa
- Osikowa
- Platanowa
- Stefanii Sempołowskiej
- Skalista
- Skowronkowa 1 - 3 (nieparzyste)
- Skowronkowa 2
- Sławinkowska 1 - 25A (nieparzyste)
- Sławinkowska 2 - 48 (parzyste)
- Słonecznikowa
- Tulipanowa
- Świerkowa (parzyste)
- Urocza
- Aleja Warszawska 75 - 107 (nieparzyste)
- Aleja Warszawska od 80 do końca (parzyste)
- Wiosenna
- Wodna
- Zbożowa 1 - 73 (nieparzyste)
- Zbożowa 2 - 20 (parzyste)
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka
adres: Bronowicka 21, 20-301 Lublin
numer komisji: 32
- Biłgorajska
- Boczna Łęczyńskiej
- Bronowicka
- Bystrzycka
- Ceglana
- Chełmska
- Drewniana
- Fabryczna od 10 do końca (parzyste)
- Firlejowska
- Hrubieszowska
- Łęczyńska 1 - 39 (nieparzyste)
- Łęczyńska 2 - 58 (parzyste)
- Mieszczańska (nieparzyste)
- Parkowa
- Placowa
- Podlaska
- Polna
- Przymieszczańska
- Skibińska
- Składowa
- Szklana
- Zgodna
- Żytnia
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka
adres: Krochmalna 29, 20-401 Lublin
numer komisji: 67
- Betonowa
- Ciepła
- Cukrownicza
- Dzierżawna (nieparzyste)
- Krochmalna od 11 do końca (nieparzyste)
- Krochmalna od 8 do końca (parzyste)
- Lubelskiego Lipca '80
- Piekarska
- Przeskok 1 - 11 (nieparzyste)
- Przeskok 2 - 14 (parzyste)
- Radzikowska
- Spółdzielcza
- Włościańska
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka
adres: Krochmalna 29, 20-401 Lublin
numer komisji: 68
- Dzierżawna (parzyste)
- Przeskok od 13 do końca (nieparzyste)
- Przeskok od 16 do końca (parzyste)
Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie
adres: Aleja Warszawska 31, 20-803 Lublin
numer komisji: 2
- Stefana Batorego
- Bukietowa
- Jana Karola Chodkiewicza
- Józefa Dwernickiego
- Gen. Józefa Zajączka (nieparzyste)
- Harcerska
- Jagiellońska
- Wojciecha Korfantego
- Leszczynowa
- Juliusza Ligonia
- Józefa Lompy
- Miernicza
- Emilii Plater
- Początkowa
- Powstańców Śląskich
- Al. generała Władysława Sikorskiego (parzyste)
- Jana Sobieskiego
- Spadowa
- Strzelecka
- Aleja Warszawska 1 - 53A (nieparzyste)
- Wiązowa
- Żołnierska
- Stanisława Żółkiewskiego
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego
adres: Władysława Kunickiego 116, 20-436 Lublin
numer komisji: 171
- Ksawerego Dunikowskiego 1 - 11 (nieparzyste)
- Ksawerego Dunikowskiego 2 - 42 (parzyste)
- Jana Kochanowskiego 1 - 19 (nieparzyste)
- Jana Kochanowskiego 2 - 24 (parzyste)
- Kajetana Koźmiana
- Krańcowa 1 - 11 (nieparzyste)
- Krańcowa 2 - 22 (parzyste)
- Józefa Ignacego Kraszewskiego (nieparzyste)
- Józefa Ignacego Kraszewskiego 2 - 36 (parzyste)
- Władysława Kunickiego 87 - 105 (nieparzyste)
- Władysława Kunickiego 116 - 154 (parzyste)
- Jana Matejki od 7 do końca (nieparzyste)
- Jana Matejki od 6 do końca (parzyste)
- Adama Mickiewicza 31 - 53 (nieparzyste)
- Franciszka Mireckiego
- Morsztynów
- Nadrzeczna 1 - 41 (nieparzyste)
- Nadrzeczna 2 - 6 (parzyste)
- Stanisława Orzechowskiego
- Ksawerego Pruszyńskiego
- Władysława Stanisława Reymonta
- Juliusza Słowackiego 1 - 17 (nieparzyste)
- Juliusza Słowackiego 2 - 18 (parzyste)
- Anny Stanisławskiej
- Szańcowa
- Piotra Ściegiennego
- Wyścigowa (parzyste)
- Franciszka Zabłockiego
- Stefana Żeromskiego
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza
adres: Kalinowszczyzna 70, 20-201 Lublin
numer komisji: 143
- Kalinowszczyzna od 37 do końca (nieparzyste)
- Kalinowszczyzna od 46 do końca (parzyste)
- Franciszka Kleeberga (nieparzyste)
- Okólna
- Tatarska
- Towarowa
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
adres: Elektryczna 51, 20-349 Lublin
numer komisji: 182
- Bukowa od 13 do końca (nieparzyste)
- Bukowa od 18 do końca (parzyste)
- Długa 60 - 84 (parzyste)
- Krańcowa 64 - 80 (parzyste)
- Olchowa
- Pawia od 75 do końca (nieparzyste)
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
adres: Elektryczna 51, 20-349 Lublin
numer komisji: 183
- Droga Męczenników Majdanka 25 - 45 (nieparzyste)
- Elektryczna od 41 do końca (nieparzyste)
- Elektryczna od 12 do końca (parzyste)
- Jesionowa 1 - 9 (nieparzyste)
- Jesionowa 2 (parzyste)
- Krańcowa 82 - 104 (parzyste)
- Lotnicza od 12 do końca (parzyste)
- Topolowa 1 - 7 (nieparzyste)
- Topolowa 2 - 4 (parzyste)
- Wierzbowa
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
adres: Poturzyńska 2, 20-853 Lublin
numer komisji: 104
- Harnasie 1 - 7 (nieparzyste)
- Króla Rogera
- Zygmunta Noskowskiego
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
adres: Poturzyńska 2, 20-853 Lublin
numer komisji: 110
- Koncertowa 19 - 19A (nieparzyste)
- Paryska
- Poturzyńska
- Symfoniczna
- Żelazowej Woli (nieparzyste)
- Wojciecha Żywnego od 13 do końca (nieparzyste)
- Wojciecha Żywnego od 10 do końca (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
adres: Poturzyńska 2, 20-853 Lublin
numer komisji: 192
- Jana Barcickiego
- ppor. Jana Bołbotta
- Mirosława Dereckiego
- mjr Mariana Gołębiewskiego
- Henryka Halickiego
- Koncertowa 21 - 25 (nieparzyste)
- Koncertowa od 4 do końca (parzyste)
- Melomanów
- Operowa
- kpt. Władysława Raginisa
- Konrada Staczyńskiego
- Aleksandra Zelwerowicza
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja
adres: Aleja Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
numer komisji: 5
- Boczna Lubomelskiej
- Czechowska od 14 do końca (parzyste)
- Czechowska od 19 do końca (nieparzyste)
- Mieczysławy Ćwiklińskiej
- Aleja Jana Długosza (nieparzyste)
- Aleja Jana Długosza od 10 do końca (parzyste)
- Stanisława Leszczyńskiego
- Lubomelska (parzyste)
- Ogródkowa
- księdza Jerzego Popiełuszki 1 - 5 (nieparzyste)
- Przy Stawie
- Snopkowska
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza
adres: Szkolna 6, 20-124 Lublin
numer komisji: 15
- Cerkiewna
- Czwartek 1 - 19 (nieparzyste)
- Lubartowska 43 - 63 (nieparzyste)
- Nadstawna
- Nowy Plac Targowy
- Podzamcze 2 - 6 (parzyste)
- Ruska
- Szkolna 1 - 9C (nieparzyste)
- Szkolna 2 - 12 (parzyste)
- ks. Michała Słowikowskiego
- Targowa
- Aleje Tysiąclecia (parzyste)
- Wysoka
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego
adres: Adama Mickiewicza 24, 20-433 Lublin
numer komisji: 175
- Tadeusza Boya-Żeleńskiego
- Brata Alberta
- Głuska 2 - 14 (parzyste)
- Franciszka Salezego Jezierskiego
- Zygmunta Klukowskiego
- Jana Kochanowskiego od 21 do końca (nieparzyste)
- Jana Kochanowskiego od 26 do końca (parzyste)
- Marii Kuncewiczowej
- Władysława Kunickiego od 156 do końca (parzyste)
- Stanisława Maczka
- Kornela Makuszyńskiego
- Adama Mickiewicza 22 - 32 (parzyste)
- Nadrzeczna od 43 do końca (nieparzyste)
- Nadrzeczna od 8 do końca (parzyste)
- Wojciecha Oczki
- Elizy Orzeszkowej
- Mikołaja Reja 1 - 17 (nieparzyste)
- Mikołaja Reja 2 - 20 (parzyste)
- Tadeusza Rejtana
- Abrahama Sterna
- Jerzego Szaniawskiego
- Juliana Tuwima
- księdza Jana Wadowskiego
- Wałowa
- Wita Stwosza
- Emila Zegadłowicza
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego
adres: Adama Mickiewicza 24, 20-433 Lublin
numer komisji: 186
- 11 Listopada
- Władysława Cholewy
- Romana Dmowskiego
- Głuska 16 - 18 (parzyste)
- Grunwaldzka
- Józefa Hallera
- Hubalczyków
- Tadeusza Kutrzeby
- Eugeniusza Kwiatkowskiego
- Adama Mickiewicza 1 - 29 (nieparzyste)
- Adama Mickiewicza 2 - 20 (parzyste)
- Stanisława Mikołajczyka
- Obrońców Lublina
- Leopolda Okulickiego
- Orląt Lwowskich
- Mikołaja Pajdowskiego
- Tadeusza Piskora
- Powstańców Warszawy
- Władysława Raczkiewicza
- Edwarda Raczyńskiego
- Robotnicza (nieparzyste)
- Robotnicza od 26 do końca (parzyste)
- Stefana Roweckiego
- Skrzynicka
- Sokolniki
- Sybiraków
- Wilcza (nieparzyste)
- Wyzwolenia
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego
adres: aleja Józefa Piłsudskiego 26, 20-407 Lublin
numer komisji: 69
- 1 Maja 1 - 33 (nieparzyste)
- 1 Maja 2 - 18 (parzyste)
- Czerniejowska
- Fabryczna 1 - 9 (nieparzyste)
- Fabryczna 2 - 8 (parzyste)
- Kościelna 1
- Kościelna (parzyste)
- Władysława Kunickiego 1 - 15 (nieparzyste)
- Władysława Kunickiego 2 - 26 (parzyste)
- aleja Józefa Piłsudskiego od 17 do końca (nieparzyste)
- aleja Józefa Piłsudskiego od 22 do końca (parzyste)
- pl. Plac Bychawski
- Słupkowa
- Wolska 1 - 3 (nieparzyste)
- Wolska 2 - 10 (parzyste)
- Aleje Zygmuntowskie
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego
adres: aleja Józefa Piłsudskiego 26, 20-407 Lublin
numer komisji: 70
- 1 Maja od 35 do końca (nieparzyste)
- 1 Maja od 20 do końca (parzyste)
- Dworcowa
- Gazowa
- Kawia
- Krochmalna 1 - 9A (nieparzyste)
- Krochmalna 2 - 6A (parzyste)
- Młyńska
- Nadłączna
- pl. Plac Dworcowy
- Stadionowa
- Pocztowa
- Widok
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
adres: Zuchów 1, 20-047 Lublin
numer komisji: 6
- Legionowa (parzyste)
- księdza Jerzego Popiełuszki od 32 do końca (parzyste)
- Puławska 1 - 17 (nieparzyste)
- Puławska 2 - 22 (parzyste)
- aleje Racławickie od 25 do końca (nieparzyste)
- Al. generała Władysława Sikorskiego 1 - 5 (nieparzyste)
- Szarych Szeregów
- Zuchów
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich
adres: Podzamcze 9, 20-126 Lublin
numer komisji: 140
- Białkowska Góra
- Działkowa
- Floriańska
- Kalinowszczyzna 1 - 35 (nieparzyste)
- Kalinowszczyzna 14 - 44 (parzyste)
- Lwowska 1 - 3 (nieparzyste)
- Lwowska 2 - 10 (parzyste)
- Lwowska 14 – 20E (parzyste)
- Niska
- Podzamcze (nieparzyste)
- Sienna
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny
adres: Niecała 1, 20-080 Lublin
numer komisji: 18
- 3 Maja (nieparzyste)
- Wacława Bajkowskiego
- Dolna 3 Maja (nieparzyste)
- Karmelicka
- Krakowskie Przedmieście 1 - 35 (nieparzyste)
- Niecała
- pl. Plac Litewski
- pl. Plac Króla Władysława Łokietka 1 (nieparzyste)
- Radziwiłłowska
- Stanisława Staszica
- Szewska
- Świętoduska 1 - 3 (nieparzyste)
- Świętoduska (parzyste)
- Wodopojna (parzyste)
- Zielona
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny
adres: Niecała 1, 20-116 Lublin
numer komisji: 29
- Cyrulicza
- Furmańska
- Kowalska (parzyste)
- Lubartowska 27 - 41 (nieparzyste)
- Lubartowska 6 - 20 (parzyste)
- pl. Plac Zamkowy
- Aleje Tysiąclecia (nieparzyste)
- Wodopojna (nieparzyste)
- Zamkowa
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego
adres: Sieroca 17, 20-089 Lublin
numer komisji: 12
- Mieczysława Biernackiego (nieparzyste)
- Dra Witolda Chodźki 1 - 17F (nieparzyste)
- Dra Witolda Chodźki 2 - 6 (parzyste)
- Prof. Włodzimierza Fijałkowskiego
- Prof. Antoniego Gębali
- Ludwika Hirszfelda
- Dra Kazimierza Jaczewskiego
- Kleniewskich
- Stanisława Moskalewskiego
- Obywatelska
- Antoniego Pączka
- Połaniecka
- Północna 1 - 15 (nieparzyste)
- Jana Sapiehy
- Sieroca
- Aleja Mieczysława Smorawińskiego
- Aleja Spółdzielczości Pracy 2 - 22 (parzyste)
- Szwedzka
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego
adres: Sieroca 17, 20-089 Lublin
numer komisji: 14
- Mieczysława Biernackiego (parzyste)
- Browarna
- Ciasna
- Lubartowska 22 - 32 (parzyste)
- Północna 2 - 38 (parzyste)
- Probostwo
- Bolesława Prusa
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
adres: Kresowa 1, 20-215 Lublin
numer komisji: 144
- Azaliowa 1 - 7 (nieparzyste)
- Azaliowa 2 - 8 (parzyste)
- Gospodarcza od 25 do końca (nieparzyste)
- Gospodarcza od 34 do końca (parzyste)
- Emanuela Graffa
- Kresowa 1 - 7 (nieparzyste)
- Kresowa 2 - 14 (parzyste)
- Łęczyńska od 69 do końca (nieparzyste)
- Łęczyńska od 76 do końca (parzyste)
- Mełgiewska 1 (nieparzyste)
- Montażowa (nieparzyste)
- Montażowa od 10 do końca (parzyste)
- Motorowa od 9 do końca (nieparzyste)
- Motorowa od 10 do końca (parzyste)
- Odlewnicza 2 (parzyste)
- Turystyczna 1 - 13 (nieparzyste)
- Turystyczna 2 - 44D (parzyste)
- Zimna
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
adres: Kresowa 1, 20-215 Lublin
numer komisji: 147
- Łęczyńska 63 - 67 (nieparzyste)
- Odlewnicza (nieparzyste)
- Odlewnicza od 4 do końca (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
adres: Maszynowa 2, 20-218 Lublin
numer komisji: 151
- Hutnicza 14 - 24 (parzyste)
- Maszynowa
Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
adres: Radości 13, 20-530 Lublin
numer komisji: 86
- Fantastyczna
- Aleja Marzeń
- Sympatyczna (nieparzyste)
- Sympatyczna od 10 do końca (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
adres: Radości 13, 20-538 Lublin
numer komisji: 85
- Jana Pawła II od 9 do końca (nieparzyste)
- Jutrzenki (parzyste)
- Matki Teresy z Kalkuty
- Watykańska
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza
adres: Wajdeloty 1, 20-604 Lublin
numer komisji: 51
- Grażyny od 21 do końca (nieparzyste)
- Grażyny od 12 do końca (parzyste)
- Świtezianka
- Wajdeloty 1 (nieparzyste)
- Wajdeloty 2 - 8 (parzyste)
- Wileńska 2 - 6 (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego
adres: Balladyny 22, 20-601 Lublin
numer komisji: 49
- Balladyny od 12 do końca (parzyste)
- Skierki
- Wileńska od 17 do końca (nieparzyste)
- Tomasza Zana 8 - 18 (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
adres: Nałkowskich 110, 20-470 Lublin
numer komisji: 161
- Budowlana od 52 do końca (parzyste)
- Ciepłownicza
- Diamentowa od 19 do końca (nieparzyste)
- Diamentowa od 10 do końca (parzyste)
- Inżynierska
- Medalionów
- Nałkowskich 1 - 97 (nieparzyste)
- Nałkowskich 2 - 94 (parzyste)
- Przy Bocznicy
- Eugeniusza Romera 2 - 4 (parzyste)
- Jana Samsonowicza 1 - 3 (nieparzyste)
- Mariana Smoluchowskiego (nieparzyste)
- Wrotkowska
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
adres: Nałkowskich 110, 20-470 Lublin
numer komisji: 162
- Nałkowskich od 119 do końca (nieparzyste)
- Nałkowskich 124 - 248 (parzyste)
- Eugeniusza Romera (nieparzyste)
- Eugeniusza Romera od 32 do końca (parzyste)
- Emilii i Karola Wojtyłów
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
adres: Nałkowskich 110, 20-470 Lublin
numer komisji: 164
- Nałkowskich 111 - 117 (nieparzyste)
- Nałkowskich 110 - 122 (parzyste)
- Eugeniusza Romera 28 - 30 (parzyste)
- Jana Samsonowicza 19 - 35A (nieparzyste)
- Jana Samsonowicza 8 - 16 (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
adres: Nałkowskich 110, 20-470 Lublin
numer komisji: 166
- Budowlana (nieparzyste)
- Budowlana 2 - 50 (parzyste)
- Aleksandra Czekanowskiego
- Diamentowa 1 - 17 (nieparzyste)
- Diamentowa 2 - 8 (parzyste)
- Ignacego Domeyki
- Energetyków
- Ks. Wincentego Granata
- Władysława Olechnowicza
- Karola Olszewskiego
- Bernarda Wapowskiego
- Węglowa
- Henryka Wolińskiego
- Zemborzycka od 53 do końca (nieparzyste)
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich
adres: Lotnicza 1, 20-322 Lublin
numer komisji: 33
- Droga Męczenników Majdanka 2 - 18 (parzyste)
- Lotnicza 1 - 7 (nieparzyste)
- Majdan Tatarski
- Pogodna 2 - 22 (parzyste)
- Przecznica
- Rozdroże
- Wrońska
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich
adres: Lotnicza 1, 20-322 Lublin
numer komisji: 34
- Majdanek
- Plagego i Laśkiewicza
- Pogodna 24 - 28 (parzyste)
- Rolna
- Jerzego Rudlickiego
Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka
adres: Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2, 20-362 Lublin
numer komisji: 184
- Adama Asnyka
- Wojciecha Bogusławskiego
- Długa od 87 do końca (nieparzyste)
- Długa od 86 do końca (parzyste)
- Alojzego Grochowskiego
- Ignacego Krasickiego
- Kosmonautów 1 - 47 (nieparzyste)
- Kosmonautów 2 - 86 (parzyste)
- Juliusza Kossaka
- Krańcowa 13 - 89 (nieparzyste)
- Robotnicza 2 - 24 (parzyste)
- Kazimierza Przerwy-Tetmajera (nieparzyste)
- Wilcza 2 - 66 (parzyste)
- Żelazna od 90 do końca (parzyste)
- Żelazna od 107 do końca (nieparzyste)
- Żurawia
Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
adres: Pogodna 19, 20-337 Lublin
numer komisji: 37
- Władysława Grabskiego 6 - 10 (parzyste)
- Krańcowa 109
- Pogodna 9 - 19 (nieparzyste)
- Pogodna 36 - 48 (parzyste)
- Sokola
Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
adres: Pogodna 19, 20-337 Lublin
numer komisji: 38
- Droga Męczenników Majdanka 30 - 44 (parzyste)
- Władysława Grabskiego 2 - 4 (parzyste)
- Krańcowa 107 - 107C (nieparzyste)
- Łabędzia
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego
adres: Ireny Kosmowskiej 3, 20-815 Lublin
numer komisji: 112
- Franciszki Arnsztajnowej
- Juliusza Dudzińskiego
- Jana Iglatowskiego
- Koncertowa 2 (parzyste)
- Ireny Kosmowskiej od 3 do końca (nieparzyste)
- Ireny Kosmowskiej od 4 do końca (parzyste)
- Kurantowa
- Bolesława Leśmiana
- Partyzantów
- Skołuby
- Ignacego Solarza
- Emila Czaplińskiego
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza
adres: Pana Wołodyjowskiego 13, 20-627 Lublin
numer komisji: 60
- Skrzetuskiego od 6 do końca (parzyste)
- Pana Wołodyjowskiego
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza
adres: Pana Wołodyjowskiego 13, 20-627 Lublin
numer komisji: 62
- Jana Sawy 1 - 13 (nieparzyste)
- Jana Sawy (parzyste)
- Kaliska
- Pana Balcera 1 (nieparzyste)
- Tomasza Zana 31 - 43 (nieparzyste)
- Żarnowiecka 1 - 3 (nieparzyste)
- Żarnowiecka (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów
adres: Krężnicka 156, 20-518 Lublin
numer komisji: 160
- Bór
- al. Bryńskiego
- Cienista
- Grzybowa
- al. aleja Stanisława Jasińskiego
- Krężnicka
- Ku Słońcu
- Kukułcza
- Letniskowa
- Łąkowa
- Marzanny
- Modra
- Mrówcza
- Nad Zalewem
- Niezapominajki
- Nizinna
- Osmolicka
- Pasieczna
- Poranna
- Prawiednicka
- Pszczela
- Ptasia
- Rosy
- Roślinna
- Sarnia
- Świeża
- Tęczowa
- Zagajnikowa
- Ziołowa
- Żeglarska 1 - 17 (nieparzyste)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza
adres: Hiacyntowa 69, 20-143 Lublin
numer komisji: 128
- Bazylianówka od 63 do końca (nieparzyste)
- Bazylianówka od 46 do końca (parzyste)
- Magnoliowa 2 - 4 (parzyste)
- Mariańska
- Aleja Spółdzielczości Pracy 45 - 63C (nieparzyste)
- Stanisława Węglarza
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza
adres: Hiacyntowa 69, 20-143 Lublin
numer komisji: 129
- Agrestowa
- al. Władysława Andersa
- Aroniowa
- Bazylianówka 1 - 61 (nieparzyste)
- Bazylianówka 2 - 44 (parzyste)
- Berberysowa
- Borówkowa
- Brzoskwiniowa
- Budrysów
- Cedrowa
- Dra Gustawa Dolińskiego (parzyste)
- Tadeusza Dymowskiego
- Juliana Fałata
- Hiacyntowa
- Jagodowa (parzyste)
- Kalinowa
- Łubinowa
- Magnoliowa (nieparzyste)
- Magnoliowa od 6 do końca (parzyste)
- Mirtowa
- Faustyny Morzyckiej
- Józefa Pankiewicza 1 - 21 (nieparzyste)
- Józefa Pankiewicza 2 - 20 (parzyste)
- PCK
- Władysława Petrykiewicza
- Porzeczkowa
- Rezedowa
- Aleja Spółdzielczości Pracy 1 - 43 (nieparzyste)
- Storczykowa
- Karola Szymanowskiego
- Św. Magdaleny
- Truskawkowa
- Unicka 2 - 4A (parzyste)
- Walecznych od 6 do końca (parzyste)
- Wiejska 1 - 69 (nieparzyste)
- Wiktoryn
- Zofii Zagrobskiej
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980
adres: Róży Wiatrów 9, 20-468 Lublin
numer komisji: 173
- Błękitna
- Zbigniewa Herberta od 16 do końca (parzyste)
- Młodzieżowa od 7 do końca (nieparzyste)
- Młodzieżowa od 6 do końca (parzyste)
- Róży Wiatrów
- Zemborzycka 41 - 51 (nieparzyste)
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980
adres: Róży Wiatrów 9, 20-468 Lublin
numer komisji: 174
- Zbigniewa Herberta 1 - 11 (nieparzyste)
- Zbigniewa Herberta 2 - 14 (parzyste)
- Młodzieżowa 1 - 5 (nieparzyste)
- Młodzieżowa 2 - 4 (parzyste)
- Jacka Przybylskiego od 20 do końca (parzyste)
- Zemborzycka 29 - 39A (nieparzyste)
Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego
adres: Rycerska 9, 20-552 Lublin
numer komisji: 78
- Herbowa
Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego
adres: Rycerska 9, 20-718 Lublin
numer komisji: 48
- Konstantynów
- Aleja Kraśnicka 76 - 112 (parzyste)
- Pielęgniarek
- Szwoleżerów
- Ułanów (nieparzyste)
- Ułanów 2 - 10 (parzyste)
- Zwycięska od 5 do końca (nieparzyste)
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego
adres: Józefa Śliwińskiego 5, 20-861 Lublin
numer komisji: 108
- Teodora Leszetyckiego
- Stanisława Szpinalskiego
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego
adres: Józefa Śliwińskiego 5, 20-861 Lublin
numer komisji: 109
- Szwajcarska
- Józefa Śliwińskiego
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego
adres: Biedronki 13, 20-543 Lublin
numer komisji: 80
- Kaczeńcowa
- Władysława Orkana (nieparzyste)
- Władysława Orkana od 8 do końca (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego
adres: Zdrowa 1, 20-380 Lublin
numer komisji: 188
- Dominowska
- Głuska od 5 do końca (nieparzyste)
- Głuska od 20 do końca (parzyste)
- Franciszka Grabowskiego
- Handlowa
- Masarska
- Miętowa
- Miodowa
- Nektarowa
- Parafialna
- Plebańska
- Podkomorska
- Przepiórcza
- H. M. Sachsów
- Wojciecha Sieciecha
- Feliksa Strojnowskiego od 7 do końca (nieparzyste)
- Feliksa Strojnowskiego od 12 do końca (parzyste)
- Szklarniana
- Wojewodzińska
- Wygodna
- Zdrowa
- Zorza
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego
adres: Jana Kasprowicza 112, 20-232 Lublin
numer komisji: 125
- Tadeusza Grodzickiego
- Teodora Lipeckiego
- Łysakowska
- Naftowa
- Pliszczyńska
- prof. Zbigniewa Religi
- Torowa (nieparzyste)
- Torowa od 50 do końca (parzyste)
- Wiertnicza
- Zabytkowa
- Zagrodna
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego
adres: Jana Kasprowicza 112, 20-232 Lublin
numer komisji: 154
- Biskupie
- Bławatkowa
- Tyszowiecka
- Dojazdowa
- Heleny Dziubińskiej
- Antoniny Grygowej 2 - 22 (parzyste)
- Antoniny Grygowej 1 - 9 (nieparzyste)
- Hajdowska
- Jakubowicka
- Jarmarczna
- Jana Kasprowicza
- Kijańska
- Łagiewnicka
- Łuszczowska
- Mełgiewska od 11 do końca (nieparzyste)
- Mełgiewska od 10 do końca (parzyste)
- Metalurgiczna
- Turystyczna od 15 do końca (nieparzyste)
- Turystyczna od 46 do końca (parzyste)
- Zadębie
- Zawieprzycka
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
adres: Smyczkowa 3, 20-844 Lublin
numer komisji: 113
- Kaprysowa
- Koncertowa 1 - 9 (nieparzyste)
- Legendy
- Skrzypcowa
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
adres: Roztocze 14, 20-722 Lublin
numer komisji: 74
- Kielecka
- Aleja Kraśnicka 114 - 134 (parzyste)
- Łukowska od 53 do końca (nieparzyste)
- Łukowska od 32 do końca (parzyste)
- Małopolska
- Mazowiecka
- Opolska
- Roztocze (nieparzyste)
- Sandomierska
- Szczecińska
- Śląska
- Warmińska
- Wielkopolska od 55 do końca (nieparzyste)
- Wielkopolska od 82 do końca (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
adres: Roztocze 14, 20-722 Lublin
numer komisji: 75
- Białostocka
- Bieszczadzka
- Gdańska
- Kaszubska
- Kujawska
- Kurpiowska
- Łomżyńska
- Łowicka
- Łukowska 1 - 51 (nieparzyste)
- Łukowska 2 - 30 (parzyste)
- Mazurska
- Olsztyńska
- Władysława Orkana 2 - 6B (parzyste)
- Podhalańska
- Pomorska
- Poznańska
- Radomska
- Roztocze (parzyste)
- Rzeszowska
- Urzędowska
- Wielkopolska 1 - 53 (nieparzyste)
- Wielkopolska 2 - 80 (parzyste)
- Wrocławska
- Zwycięska (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
adres: Bursztynowa 22, 20-576 Lublin
numer komisji: 89
- Agatowa
- Szafirowa od 7 do końca (nieparzyste)
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
adres: Bursztynowa 22, 20-576 Lublin
numer komisji: 94
- Bursztynowa od 16 do końca (parzyste)
- Rubinowa
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
adres: Bursztynowa 22, 20-576 Lublin
numer komisji: 95
- Bursztynowa od 15 do końca (nieparzyste)
- Topazowa
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
adres: Bursztynowa 22, 20-577 Lublin
numer komisji: 92
- Ametystowa
- Brylantowa
- Bursztynowa 9 - 13 (nieparzyste)
- Nadbystrzycka 195M (nieparzyste)
- Opalowa
- Szafirowa od 8 do końca (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej
adres: Władysława Jagiełły 11, 20-281 Lublin
numer komisji: 156
- Doświadczalna od 17 do końca (nieparzyste)
- Doświadczalna (parzyste)
- Krępiecka
- Królowej Jadwigi od 1 do 23 (nieparzyste
- Królowej Jadwigi od 2 do 10 (parzyste)
- Władysława Jagiełły od 20 do końca (parzyste)
- Al. Wincentego Witosa od 17 do końca (nieparzyste)
- Al. Wincentego Witosa od 44 do końca (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej
adres: Władysława Jagiełły 11, 20-281 Lublin
numer komisji: 157
- Doświadczalna 1 - 15 (nieparzyste)
- Władysława Jagiełły (nieparzyste)
- Władysława Jagiełły 2 - 18 (parzyste)
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej
adres: Władysława Jagiełły 11, 20-281 Lublin
numer komisji: 194
- Józefa Franczaka "Lalka" (parzyste)
- Królowej Bony
- Królowej Jadwigi od 25 do końca (nieparzyste)
- Królowej Jadwigi od 12 do końca (parzyste)
- Władysława Warneńczyka
- Zygmunta Augusta od 25 do końca (nieparzyste)
- Zygmunta Augusta od 30 do końca (parzyste)
- Zygmunta Starego
Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego
adres: Zygmunta Krasińskiego 7, 20-709 Lublin
numer komisji: 47
- Balladyny (nieparzyste)
- Irydiona
- Zygmunta Krasińskiego (nieparzyste)
- Zygmunta Krasińskiego od 8 do końca (parzyste)
- Aleja Kraśnicka 4 - 74 (parzyste)
- Karola Namysłowskiego
- Plac Obrońców Lublina
- Andrzeja Struga
- Tomasza Zana 9 - 15 (nieparzyste)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta
adres: Czwartaków 11, 20-045 Lublin
numer komisji: 10
- Czwartaków
- Cypriana Godebskiego od 3 do końca (nieparzyste)
- Mariana Langiewicza od 15 do końca (nieparzyste)
- Mariana Langiewicza (parzyste)
- Idziego Radziszewskiego od 15 do końca (nieparzyste)
- Idziego Radziszewskiego od 16 do końca (parzyste)
- Spadochroniarzy od 6 do końca (parzyste)
- Weteranów od 30 do końca (parzyste)
- Piotra Wysockiego
Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego
adres: Plażowa 9, 20-620 Lublin
numer komisji: 27
- Głęboka 1 - 29 (nieparzyste)
- Prezydenta Gabriela Narutowicza od 71 do końca (nieparzyste)
- Rowerowa (parzyste)
- Henryka Wiercieńskiego
Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego
adres: Plażowa 9, 20-620 Lublin
numer komisji: 28
- Muzyczna
- Nadbystrzycka 2 - 8 (parzyste)
- Prezydenta Gabriela Narutowicza od 62 do końca (parzyste)
- Ochotnicza
- aleja Józefa Piłsudskiego 1 - 15 (nieparzyste)
- Plażowa
- Strażacka
- Antoniego Szczerbowskiego
Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ
adres: Abramowicka 2, 20-442 Lublin
numer komisji: 177
- Władysława Broniewskiego
- Aleksandra Fredry
- Konstantego Gałczyńskiego
- Janusza Korczaka
- Władysława Kunickiego od 183 do końca (nieparzyste)
- Waleriana Łukasińskiego od 17 do końca (nieparzyste)
- Waleriana Łukasińskiego od 20 do końca (parzyste)
- Iwana Pawłowa od 63 do końca (nieparzyste)
- Iwana Pawłowa od 58 do końca (parzyste)
- Mikołaja Reja od 19 do końca (nieparzyste)
- Mikołaja Reja od 22 do końca (parzyste)
- Henryka Siemiradzkiego od 33 do końca (nieparzyste)
- Henryka Siemiradzkiego od 30 do końca (parzyste)
- Henryka Sienkiewicza
- Seweryna Sierpińskiego 1 - 83 (nieparzyste)
- Leopolda Staffa (nieparzyste)
- Leopolda Staffa 2 - 82 (parzyste)
- Ludwika Zamenhofa 1 - 39 (nieparzyste)
- Ludwika Zamenhofa 2 - 46 (parzyste)
Urząd Miasta Lublin
adres: Wieniawska 14, 20-071 Lublin
numer komisji: 16
- Feliksa Bieczyńskiego
- Czysta
- Jerzego de Tramecourta
- Ewangelicka (parzyste)
- Gawareckich
- Jasna
- Jana Karskiego
- Krakowskie Przedmieście od 47 do końca (nieparzyste)
- Krótka
- Lubomelska (nieparzyste)
- Spokojna (parzyste)
- Wieniawska
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
adres: Lipowa 7, 20-020 Lublin
numer komisji: 20
- Fryderyka Chopina 1 - 15 (nieparzyste)
- Artura Grottgera
- Hipoteczna
- Krakowskie Przedmieście od 70 do końca (parzyste)
- Lipowa 1 - 13 (nieparzyste)
- Lipowa 2 - 8 (parzyste)
- Obrońców Pokoju 1 - 5 (nieparzyste)
- Ofiar Katynia
- Okopowa od 9 do końca (nieparzyste)
- aleje Racławickie 2 - 8 (parzyste)
- Sądowa
- Marii Curie-Skłodowskiej 1 - 3 (nieparzyste)
- Marii Curie-Skłodowskiej 2 - 22 (parzyste)
- Uniwersytecka od 6 do końca (parzyste)
- Żwirki i Wigury
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
adres: Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin
numer komisji: 172
- Bagatela
- Biernata z Lublina od 1 do 27 (nieparzyste)
- Biernata z Lublina od 2 do 30 (parzyste)
- Józefa Chełmońskiego
- Ksawerego Dunikowskiego od 13 do 17 (nieparzyste)
- Ksawerego Dunikowskiego od 44 do 76 (parzyste)
- Zenona Kononowicza od 25 do końca (nieparzyste)
- Zenona Kononowicza od 16 do końca (parzyste)
- Mikołaja Kopernika
- Józefa Ignacego Kraszewskiego od 38 do końca (parzyste)
- Władysława Kunickiego od 107 - 137 (nieparzyste)
- Jana Matejki 1 - 5 (nieparzyste)
- Jana Matejki 2 - 4 (parzyste)
- Adama Mickiewicza od 55 do końca (nieparzyste)
- Gustawa Morcinka
- Kazimierza Pułaskiego od 1 do 15 (nieparzyste)
- Kazimierza Pułaskiego od 2 do 14 (parzyste)
- Juliusza Słowackiego od 19 do 51 (nieparzyste)
- Juliusza Słowackiego od 20 do 54 (parzyste)
- Aleksandra Świętochowskiego od 1 do 23 (nieparzyste)
- Aleksandra Świętochowskiego od 2 do 28 (parzyste)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
adres: Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin
numer komisji: 176
- Bandtkich
- Dziesiąta
- Stanisława Jachowicza
- Józefa Korzeniowskiego
- Władysława Kunickiego 145 - 181 (nieparzyste)
- Waleriana Łukasińskiego 1 - 15 (nieparzyste)
- Waleriana Łukasińskiego 2 - 18A (parzyste)
- Maurycego Mochnackiego
- Stanisława Moniuszki
- Iwana Pawłowa 1 - 61 (nieparzyste)
- Iwana Pawłowa 2 - 56 (parzyste)
- Henryka Siemiradzkiego 1 - 31 (nieparzyste)
- Henryka Siemiradzkiego 2 - 28 (parzyste)
- Jana Śniadeckiego
- Aleksandra Świętochowskiego 90 - 108A (parzyste)
- Romualda Traugutta
- Stanisława Wyspiańskiego
- Zemborzycka 2 - 42A (parzyste)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
adres: Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin
numer komisji: 195
- Biernata z Lublina od 29 do końca (nieparzyste)
- Biernata z Lublina od 32 do końca (parzyste)
- Ksawerego Dunikowskiego od 19 do końca (nieparzyste)
- Ksawerego Dunikowskiego od 78 do końca (parzyste)
- Zenona Kononowicza od 1 do 23 (nieparzyste)
- Zenona Kononowicza od 2 do 14 (parzyste)
- Władysława Kunickiego od 139 do 143 (nieparzyste)
- Adama Mickiewicza od 34 do końca (parzyste)
- Jacka Przybylskiego (nieparzyste)
- Jacka Przybylskiego 2 - 18 (parzyste)
- Kazimierza Pułaskiego od 17 do końca (nieparzyste)
- Kazimierza Pułaskiego od 16 do końca (parzyste)
- Juliusza Słowackiego od 53 do końca (nieparzyste)
- Juliusza Słowackiego od 56 do końca (parzyste)
- Aleksandra Świętochowskiego od 25 do 83A (nieparzyste)
- Aleksandra Świętochowskiego od 30 do 88 (parzyste)
- Zemborzycka 1 - 27 (nieparzyste)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
adres: Słowicza 5, 20-336 Lublin
numer komisji: 39
- Chemiczna 9 - 15 (nieparzyste)
- Chemiczna (parzyste)
- Droga Męczenników Majdanka 46 - 68 (parzyste)
- Gilowa
- Władysława Grabskiego (nieparzyste)
- Jaskółcza
- Hanki Ordonówny (parzyste)
- Pogodna od 21 do końca (nieparzyste)
- Pogodna od 50 do końca (parzyste)
- Rolna Osada
- Słowicza
- Szczygla
- Anny Walentynowicz (parzyste)
- Al. Wincentego Witosa 1 - 3 (nieparzyste)
- Al. Wincentego Witosa 6 - 26 (parzyste)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
adres: Słowicza 5, 20-337 Lublin
numer komisji: 36
- Chemiczna 1 - 7 (nieparzyste)
- Władysława Grabskiego od 12 do końca (parzyste)
- Jesienna
- Krańcowa od 111 do końca (nieparzyste)
- Pogodna 30 - 34A (parzyste)
- Zimowa
Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienienia od Alkoholu i Współuzależnienia
adres: Abramowicka 4b, 20-442 Lublin
numer komisji: 179
- Abramowicka 1 - 31 (nieparzyste)
- Abramowicka 2 - 8 (parzyste)
- Tadeusza Brezy
- Adolfa Dygasińskiego
- Aleksandra Gierymskiego
- Głuska 1 - 3 (nieparzyste)
- Jarosława Iwaszkiewicza
- Mieczysława Jastruna
- Oskara Kolberga
- Stanisława Konarskiego
- Jerzego Kwiecińskiego
- Piotra Michałowskiego
- Aleksandra Orłowskiego
- Jana Pocka
- Janiny Porazińskiej
- Wacława Sieroszewskiego
- Seweryna Sierpińskiego 2 - 50 (parzyste)
- Ewy Szelburg-Zarembiny
- Aleksandra Świętochowskiego 124 - 130B (parzyste)
- Ludwika Zamenhofa od 41 do końca (nieparzyste)
- Ludwika Zamenhofa od 48 do końca (parzyste)
XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”
adres: Lipowa 25, 20-020 Lublin
numer komisji: 23
- Biała
- Maksymiliana Chmielarczyka
- Fryderyka Chopina od 17 do końca (nieparzyste)
- Fryderyka Chopina od 22 do końca (parzyste)
- Konopnicka (parzyste)
- Krucza
- Lipowa od 15 do końca (nieparzyste)
- Lipowa od 10 do końca (parzyste)
- Prezydenta Gabriela Narutowicza 49 - 69 (nieparzyste)
- Okopowa od 18 do końca (parzyste)
- Rowerowa (nieparzyste)
- Dr Józefa Sztajna
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie
adres: Biedronki 13, 20-543 Lublin
numer komisji: 81
- Biedronki
- Tatarakowa (nieparzyste)
- Tatarakowa od 10 do końca (parzyste)
- Wiklinowa
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego
adres: Wajdeloty 12, 20-604 Lublin
numer komisji: 52
- Wajdeloty od 3 do końca (nieparzyste)
- Wajdeloty od 10 do końca (parzyste)
- Wileńska od 8 do końca (parzyste)
- Tomasza Zana 20 - 28 (parzyste)
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego
adres: Wajdeloty 12, 20-604 Lublin
numer komisji: 53
- Filaretów (nieparzyste)
- Rymwida
- Konrada Wallenroda
- Tomasza Zana 30 - 38 (parzyste)
Zarząd Nieruchomości Komunalnych
adres: Grodzka 12, 20-112 Lublin
numer komisji: 30
- Bramowa (parzyste)
- Grodzka (parzyste)
- Kowalska (nieparzyste)
- Ku Farze
- Lubartowska 1 - 25 (nieparzyste)
- Lubartowska 2 - 4 (parzyste)
- Noworybna
- Olejna
- Rybna
- Rynek
- Szambelańska
- Świętoduska od 5 do końca (nieparzyste)
Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie
adres: Lwowska 28, 20-128 Lublin
numer komisji: 137
- Dra Gustawa Dolińskiego (nieparzyste)
- Jacka Kuronia
- Lwowska 12 (parzyste)
- Lwowska od 22 do końca (parzyste)
- Unicka od 6 do końca (parzyste)
- Walecznych 1 - 7 (nieparzyste)
- Walecznych 2 - 4A (parzyste)
Zespół Przedszkolny nr 1
adres: Zachodnia 7, 20-620 Lublin
numer komisji: 57
- Boczna Siewnej (parzyste)
- Gracjana Chmielewskiego
- Gliniana 25 - 33A (nieparzyste)
- Gliniana 38 - 54 (parzyste)
- Głęboka 10 - 32A (parzyste)
- Nadbystrzycka 25 - 45 (nieparzyste)
- Nowomiejska 1 - 19 (nieparzyste)
- Pszenna (parzyste)
- Siewna (nieparzyste)
- Słoneczna od 10 do końca (parzyste)
- Józefa Sowińskiego od 14 do końca (parzyste)
- Zachodnia
- Żniwna od 19 do końca (nieparzyste)
- Żniwna (parzyste)
Zespół Szkół Elektronicznych
adres: Wojciechowska 38, 20-704 Lublin
numer komisji: 45
- Bohaterów Monte Cassino od 42 do końca (parzyste)
- Kajetana Cieszkowskiego
- Farmaceutyczna
- Aleja Kraśnicka 25 - 65 (nieparzyste)
- Stanisława Magierskiego
- Morelowa
- Morwowa
- Nałęczowska 2 - 40C (parzyste)
- Powstania Styczniowego (nieparzyste)
- Powstania Styczniowego 2 - 14 (parzyste)
- Przyjacielska
- Skromna
- Jana Śnieżyńskiego
- Wojciechowska 1 - 13 (nieparzyste)
- Wojciechowska 2 - 64 (parzyste)
- Tomasza Zana 1 - 7 (nieparzyste)
- Tomasza Zana 2 - 6 (parzyste)
Zespół Szkół Elektronicznych
adres: Wojciechowska 38, 20-704 Lublin
numer komisji: 46
- Józefata Barszczewskiego
- Tadeusza Błońskiego
- Kazimierza Bogdanowicza
- Bohaterów Monte Cassino od 43 do końca (nieparzyste)
- płk Marcina Borelowskiego
- Stanisława Brzóski
- Władysława Czarkowskiego
- Mariana Dubieckiego
- Leona Frankowskiego
- Józefa Hauke-Bosaka
- Józefa Jankowskiego
- Antoniego Jeziorańskiego
- Rafała Krajewskiego
- Aleja Kraśnicka 67 - 133 (nieparzyste)
- gen. Michała Kruka
- Józefa Molickiego
- Pawła Parady
- Baltazara Paśnikowskiego
- Powstania Styczniowego od 16 do końca (parzyste)
- Anny Henryki Pustowójtówny
- Wacława Rogińskiego
- Mieczysława Romanowskiego
- Władysława Ruckiego
- Józefa Toczyskiego
- Romana Żulińskiego
Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego
adres: Długa 6, 20-346 Lublin
numer komisji: 180
- Akacjowa
- Bukowa 1 - 11 (nieparzyste)
- Bukowa 2 - 16 (parzyste)
- Czereśniowa
- Długa 1 - 11 (nieparzyste)
- Długa 2 - 58 (parzyste)
- Dobra
- Droga Męczenników Majdanka 1 - 23 (nieparzyste)
- Elektryczna 1 - 39A (nieparzyste)
- Elektryczna 2 - 10 (parzyste)
- Fabryczna od 11 do końca (nieparzyste)
- Garbarska od 19 do końca (nieparzyste)
- Garbarska od 6 do końca (parzyste)
- Jesionowa od 11 do końca (nieparzyste)
- Jesionowa od 4 do końca (parzyste)
- Kościelna od 3 do końca (nieparzyste)
- Lotnicza od 9 do końca (nieparzyste)
- Pawia od 76 do końca (parzyste)
- Równa
- Smolna
- Startowa
- Topolowa od 9 do końca (nieparzyste)
- Topolowa od 6 do końca (parzyste)
- Wirowa
- Wolska od 5 do końca (nieparzyste)
- Wolska od 12 do końca (parzyste)
Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Stanisława Reymonta
adres: Lwowska 11, 20-128 Lublin
numer komisji: 141
- Edwarda Dembowskiego
- Kalinowszczyzna 8 - 12 (parzyste)
- Krzemieniecka
- Lwowska od 5 do końca (nieparzyste)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
adres: Radzyńska 5, 20-850 Lublin
numer komisji: 120
- Aleja Kompozytorów Polskich (parzyste)
- Niccolo Paganiniego od 13 do końca (nieparzyste)
- Niccolo Paganiniego od 12 do końca (parzyste)
- Radzyńska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
adres: Radzyńska 5, 20-850 Lublin
numer komisji: 121
- Niccolo Paganiniego 1 - 11 (nieparzyste)
- Niccolo Paganiniego 2 - 10 (parzyste)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
adres: Przyjaźni 12, 20-314 Lublin
numer komisji: 145
- Łęczyńska 60 - 74 (parzyste)
- Przyjaźni 1 - 7 (nieparzyste)
- Przyjaźni 2 - 14 (parzyste)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
adres: Przyjaźni 12, 20-314 Lublin
numer komisji: 146
- Przyjaźni od 9 do końca (nieparzyste)
- Przyjaźni od 16 do końca (parzyste)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
adres: Kazimierza Tumidajskiego 6a, 20-137 Lublin
numer komisji: 131
- Marii Koryznowej 2 - 6 (parzyste)
- Jacka Malczewskiego
- Józefa Pankiewicza od 23 do końca (nieparzyste)
- Józefa Pankiewicza od 22 do końca (parzyste)
- Walecznych 9 (nieparzyste)
- Wiejska od 71 do końca (nieparzyste)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
adres: Kazimierza Tumidajskiego 6a, 20-137 Lublin
numer komisji: 135
- Azaliowa od 9 do końca (nieparzyste)
- Azaliowa od 10 do końca (parzyste)
- Krokusowa
- Niepodległości 1 - 13B (nieparzyste)
- Świdnicka od 9 do końca (nieparzyste)
- Wrzosowa
- Zawilcowa
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
adres: Kazimierza Tumidajskiego 6a, 20-247 Lublin
numer komisji: 132
- Marii Koryznowej 1 - 3 (nieparzyste)
- Niepodległości od 26 do końca (parzyste)
- Trześniowska 1 - 3 (nieparzyste)
- Kazimierza Tumidajskiego 2 - 6 (parzyste)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
adres: Ignacego Rzeckiego 10, 20-637 Lublin
numer komisji: 65
- Magdaleny Brzeskiej
- Nadbystrzycka 65 - 119 (nieparzyste)
- Pozytywistów 1 - 13 (nieparzyste)
- Tomasza Zana od 45 do końca (nieparzyste)
Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
adres: Zemborzycka 82, 20-445 Lublin
numer komisji: 178
- Feliksa Brodowskiego
- Izabeli Czartoryskiej
- Gustawa Daniłowskiego
- Kazimierza Glińskiego
- Wacława Gralewskiego
- Franciszka Dionizego Kniaźnina
- Stanisława Lema
- Józefa Łobodowskiego
- Makowa (nieparzyste)
- Południowa
- Seweryna Sierpińskiego od 52 do końca (parzyste)
- Seweryna Sierpińskiego od 85 do końca (nieparzyste)
- Edwarda Stachury
- Leopolda Staffa od 84 do końca (parzyste)
- Aleksandra Świętochowskiego od 85 do końca (nieparzyste)
- Aleksandra Świętochowskiego 110 - 122 (parzyste)
- Zemborzycka od 44 do końca (parzyste)
- Żeglarska od 16 do końca (parzyste)
Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
adres: Podwale 11, 20-117 Lublin
numer komisji: 31
- aleja Unii Lubelskiej
- Archidiakońska
- Bramowa (nieparzyste)
- Dominikańska
- Farbiarska (parzyste)
- Grodzka (nieparzyste)
- Prezydenta Teodora Gruella
- Jezuicka
- Kąpielowa
- Królewska (parzyste)
- Misjonarska
- pl. Plac Króla Władysława Łokietka 3 (nieparzyste)
- pl. Plac Króla Władysława Łokietka 4 (parzyste)
- Podwale
- Prymasa Stefana Wyszyńskiego (parzyste)
- Przemysłowa od 17 do końca (nieparzyste)
- Przemysłowa od 10 do końca (parzyste)
- Złota
Zespół Szkół nr 12
adres: Sławinkowska 50, 20-810 Lublin
numer komisji: 103
- Altanowa
- Gen. Bolesława Ducha
- Kaskadowa
- Mineralna
- płk Stanisława Nowickiego
- Pergolowa
- Poligonowa 2 - 4 (parzyste)
- Północna od 123 do końca (nieparzyste)
- Sławinek
- Skryta
- Tarasowa 1 - 5 (nieparzyste)
- Willowa
- Zdrojowa
Zespół Szkół nr 12 – Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Sławin
adres: Sławinkowska 50, 20-810 Lublin
numer komisji: 101
- Bartnicza
- Bogdanówka
- Kasztelańska
- Limbowa
- Relaksowa 2 - 16 (parzyste)
- Relaksowa 1 - 11 (nieparzyste)
- Tarasowa (parzyste)
- Tarasowa od 7 do końca (nieparzyste)
Zespół Szkół nr 13
adres: Berylowa 7, 20-582 Lublin
numer komisji: 189
- Jantarowa (parzyste)
- Kryształowa 1 - 19 (nieparzyste)
- Kryształowa 2 - 10 (parzyste)
Zespół Szkół nr 13
adres: Berylowa 7, 20-582 Lublin
numer komisji: 190
- Cyrkoniowa
- Jantarowa 1 - 5A (nieparzyste)
- Jaspisowa
- Koralowa 1 - 19 (nieparzyste)
- Koralowa 2 - 8 (parzyste)
Zespół Szkół nr 13
adres: Berylowa 7, 20-582 Lublin
numer komisji: 72
- Berylowa
- Granatowa
- Jantarowa od 7 do końca (nieparzyste)
- Koralowa od 21 do końca (nieparzyste)
- Koralowa od 10 do końca (parzyste)
- Kwarcowa
- Węglinek od 27 do końca (nieparzyste)
- Węglinek 30 - 80 (parzyste)
Może Cię zainteresować
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Weź udział w wyborach. Twój głos ma znaczenie!
Może Cię zainteresować
Zmiana miejsca głosowania. Co trzeba zrobić?
W wyborach samorządowych istnieje możliwość zagłosowania w miejscu stałego zamieszkania, który nie jest miejscem zameldowania. Należy złożyć wniosek do urzędu gminy odpowiedniego dla adresu stałego zamieszkania. Taki wniosek powinien zawierać nasze dane podstawowe, jak imię (imiona), nazwisko, PESEL oraz oświadczenie dotyczące adresu zamieszkania.
Nie ma natomiast możliwości głosowania w dowolnym lokalu wyborczym i pobrania zaświadczenia o prawie do głosowania w miejscu pobytu.
Może Cię zainteresować
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?