Zwycięstwo Miedzi Legnica z GKS-em

Podopieczni Bogusława Baniaka wywieźli z trudnego terenu komplet punktów. Legniczanie wygrali 2:0.

Miedź po dwóch porażkach nie miała innego wyjścia, jak tylko wygrać. Plan udało się zrealizować w stu procentach.

Początek spotkania należał jednak dla GKS-u, który przeprowadził kilka groźnych akcji. Jednak z każdą minutą coraz odważniej poczynali sobie również legniczanie.

W 28. minucie zimną krew w polu karnym gości zachował Wojciech Łobodziński, który mocnym, płaskim strzałem dał Miedzi prowadzenie.

Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Goście mogli wyrównać na dziesięć minut przed końcem, ale piłka uderzyła w poprzeczkę. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i już w doliczonym czasie gry, po rzucie karnym, wynik na 2:0 dla Miedzi ustalił Marcin Nowacki.