Zagłębie pokonało GKS 1:0 (ZDJĘCIA)

Piotr Krzyżanowski, Mateusz Różański
Szymon Pawłowski
Szymon Pawłowski Zdjęcia Piotr Krzyżanowski
W meczu ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów 1 : 0, gola strzelił w 89 minucie Łukasz Hanzel.

Do pierwszej groźnej akcji doszło już w 7 minucie, ale uderzenie Bilka minęło bramkę.

Spotkanie rozgrywane było w gęstej mgle, co nie ułatwiała zadania szczególnie snajperom. Przykładem było uderzenie Hanzela z 21 minuty, które minimalnie minęło bramkę.

Zagłębie atakowało, jednak nie przynosiło to wielu efektów i do szatni piłkarze schodzili przy remisie 0:0.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił.

Decydujący cios została zadany w 89 minucie. Hanzel minął jednego z obrońców i posłał piłkę w długi róg.