Wysoka porażka rezerw Miedzi Legnica

Drugi skład Miedzi Legnica przegrał na własnym obiekcie z Olimpią Kowary aż 2:6.

Goście swój festiwal strzelecki rozpoczęli już w 4 minucie meczu. Problemów z pokonaniem Pawła Wójcika nie miał dobrze dysponowany w tym dniu Mateusz Zatylny. Kolejne brami dla Olimpii padały w 27. i 40. minucie spotkania. Ich autorami byli kolejno: Maciej Liszka i Maciej Udod.

Tuż przed gwizdkiem kończącą pierwszą połowę, bramkę dla Miedzi z rzutu karnego zdobył Alexandre. Wcześniej faulowany w polu karnym był Bartłomiej Kuśnierz.

Druga połowa to kolejne bezlitosne ataki gości i duża nieporadność w szeregach Miedzi Legnica. Choć po zmianie stron jako pierwsi bramkę zdobyli właśnie legniczanie. Jej autorem po raz kolejny był Alexandre. Miedź kończyła mecz w dziesiątkę. Czerwoną kartkę obejrzał Kuciński. MR