4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Umowa o pracę
Obowiązki:
• Nadzór oraz kontrola jakości...
fot. Winkelmann

Winkelmann. Oferty pracy w Legnicy w lutym 2020 [LISTA]

SPECJALISTA DS. KONTROLI WEJŚCIOWEJ

Obowiązki:

• Nadzór oraz kontrola jakości komponentów na wejściu do firmy, • Wykonywanie pomiarów zgodnie z panelem kontroli, • Prowadzenie zapisów z kontroli, • Nadzór nad certyfikatami materiałowymi, • Nadzór nad obszarem części niezgodnych, blokowanie części niezgodnych z wymagani jakościowymi, • Przygotowanie zestawień jakościowych, raportowanie wyników do przełożonego, • Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane, • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, wysokościomierz), • Umiejętność czytania rysunku technicznego, • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel), • Samodzielność w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Wyślij CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica