Wybierz region

Wybierz miasto

  Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

  Wiadomości Legnica

  .

  Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Wiadomości Legnica" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

  Weekend w Legnicy i regionie. Co robić w dniach 11-13.06.2021? Weekend w Legnicy i regionie. Co robić w dniach 11-13.06.2021?

  Weekend w Legnicy i regionie. Co robić w dniach 11-13.06.2021?

  Co robić na weekend 11-13 czerwca 2021 w Legnicy i najbliższej okolicy? Repertuarem kusi nas teatr, w kinach pojawiło się kilka nowości, nie zabraknie również imprez plenerowych zarówno dla starszych, jak i młodszych. Kliknij w pierwsze zdjęcie i zobacz co będzie się działo w najbliższych dniach.

  Regionalne

  Wypadki

  Wypadek na ulicy Lotniczej w Legnicy, to kolejny w tym miejscu Wypadek na ulicy Lotniczej w Legnicy, to kolejny w tym miejscu

  Wypadek na ulicy Lotniczej w Legnicy, to kolejny w tym miejscu

  Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Lotniczej z ulicą Hutników. To kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu, kilka dni temu w tym miejscu ranne zostały dwie osoby. Może ustawienie luster pomoże, aby było mniej zdarzeń drogowych, zastanawiają się mieszkańcy tej...

  Zobacz wszystkie z kategorii: Wiadomości

  Warto przeczytać

  Lokalne oferty

  reklama

  Poradnik Domowy

  Wydarzenia dnia

  Polecane

  Dodaj ogłoszenie
  reklama