Warmia Olsztyn 25 - 27 Miedź Legnica

mr
Po niezwykle zaciętym spotkaniu wygrali podopieczni trenera Marka Motyczyńskiego.

Początek meczu należał do Warmii. Po kwadransie, na tablicy wyników widniał rezultat 6:3 dla gospodarzy. Piłkarze z Legnicy jednak szybko złapali odpowiedni rytm i zdołali doprowadzić do remisu. Co więcej, podopieczni Marka Motyczyńskiego na przerwę schodzili przy prowadzeniu 12:11. Znakomite zawody rozegrał Adam Skrabania.

Po zmianie stron sytuacja była bliźniaczo podobna do tej z pierwszej połowy. Początkowe minuty należały do gospodarzy, jednak w miarę upływu czasu do głosu doszli legniczanie. Mecz rozstrzygnął się w ostatniej minucie.

Przy stanie po 25 prowadzenie legniczanom dał Skrabania. Kilkadziesiąt sekund później atak Warmii rozbił się o defensywę Miedzi. Trener Motyczyński wziął na pół minuty przed końcem meczu czas. Składna akcja legniczan zakończyła się piękną bramką. Miedź wygrała ostatecznie 27:25.

Są to arcyważne punkty dla Miedzi, która przed tą kolejką była na ostatnim miejscu w tabeli.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani