Praca w KGHM - oto najnowsze oferty - wciąż możesz aplikować!

Mateusz Różański
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A.
Komórka organizacyjna: Wydział Odlewni (TP/PO)

Zakres obowiązków:
1. Wykonywanie form odlewniczych.
2. Obsługa formierek wstrząsowych.
3. Obsługa mieszarko - nasypywarek.
4. Wybijanie odlewów.
5. Obsługa krat wstrząsowych.

OFERUJEMY:
1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.
2. Przejrzyste warunki zatrudnienia.
3. Atrakcyjny system premiowania.
4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.
6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.
8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.
9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.
10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).
11. Przyjazną atmosferę w pracy.
12. Bogaty pakiet socjalny m.in.:
- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport,
- świadczenie wypoczynkowe tzw. „Wczasy pod gruszą”,
- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,
- pożyczki na cele mieszkaniowe,
- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Wymagania:
Minimalne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Staż: minimum 6 miesięcy doświadczenia w zakładach produkcyjnych.
Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe:
Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "0".
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. Komórka organizacyjna: Wydział Odlewni (TP/PO) Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie form odlewniczych. 2. Obsługa formierek wstrząsowych. 3. Obsługa mieszarko - nasypywarek. 4. Wybijanie odlewów. 5. Obsługa krat wstrząsowych. OFERUJEMY: 1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie. 2. Przejrzyste warunki zatrudnienia. 3. Atrakcyjny system premiowania. 4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień. 6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. 7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych. 8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”. 9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie. 10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny). 11. Przyjazną atmosferę w pracy. 12. Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty sportowo-rekreacyjne MultiSport, - świadczenie wypoczynkowe tzw. „Wczasy pod gruszą”, - integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne, - pożyczki na cele mieszkaniowe, - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci. Wymagania: Minimalne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Staż: minimum 6 miesięcy doświadczenia w zakładach produkcyjnych. Umiejętność pracy w zespole. Dodatkowe: Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "0". Piotr Krzyżanowski
Praca w KGHM - TOP 20 nowych ofert w jednym miejscu! Koniecznie sprawdź kogo aktualnie poszukuje KGHM. Być może już czas na zmianę pracy. Poszukiwani są pracownicy do kilku miejscowości zagłębia miedziowego. Kliknij w pierwszą fotografię i poznaj szczegóły dwudziestu najciekawszych ofert. Pod ostatnim ze zdjęć link prowadzący do procesu rekrutacyjnego.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!