T-Mobile z nową ofertą – „Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy’’. Operator zapowiada też uruchomienie 5G

Materiał informacyjny T-Mobile
Znamy szczegóły nowej oferty T-Mobile. Operator uruchamia właśnie następną odsłonę kampanii „Bez nonsensów”, w której rozprawia się z kolejnym absurdem istniejącym w branży telekomunikacyjnej – brakiem możliwości zrezygnowania z oferty operatora bez konsekwencji. Od teraz klienci T-Mobile mają możliwość wypowiedzenia umowy w ciągu 30 dni od jej zawarcia i otrzymają pełny zwrot kosztów. Ponadto operator stawia na dynamiczny rozwój infrastruktury 5G.

Rozwiąż umowę bez konsekwencji i zbędnych pytań

Większość operatorów telefonii komórkowej wiąże swoich klientów kontraktami, których zerwanie jest związane z ogromnymi kosztami. Otrzymywanie miesiąc w miesiąc pieniędzy od abonenta jest dla nich po prostu wygodne i rzadko zgadzają się na odstąpienie od umowy, nawet jeśli usługa przestaje spełniać oczekiwania klienta. T-Mobile postanowił rozprawić się z tym absurdem. Jako sieć pewna jakości swoich usług i dbająca o satysfakcję klientów, T-Mobile wprowadza nową ofertę „Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy’’, która zapewnia możliwość wypowiedzenia umowy w ciągu 30 dni od jej zawarcia, gwarantując jednocześnie pełny zwrot kosztów aktywacji, abonamentu i ceny telefonu w ofercie abonamentowej.

W ramach oferty klienci mogą zdecydować się na opcję bez telefonu w pakietach S, M i L, czyli za: 39 zł miesięcznie (5 GB danych), 49 zł miesięcznie (15 GB danych) oraz 59 zł miesięcznie (30 GB do dyspozycji). Czekają również oferty z popularnymi telefonami za złotówkę, np. Xiaomi Redmi Note 8T w wariancie za 89 zł miesięcznie, Nokia 6.2 w opcji za 99 zł miesięcznie lub Samsung Galaxy A51 w abonamencie za 129 zł miesięcznie.

Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy

T-Mobile posiada największą liczbę zadowolonych klientów, co potwierdza pierwsze miejsce operatora w badaniu satysfakcji TRIM. Co jednak w przypadku, gdy klient mimo wszystko nie będzie zadowolony z zakupionej usługi? Operator postanowił zredukować niezbędne działania i biurokrację do minimum. W przypadku opcji abonamentowej bez telefonu wystarczy wypełnić krótki formularz zwrotu oraz dokument odstąpienia od umowy, a następnie wysłać je pocztą, e-mailem lub złożyć w punkcie sprzedaży. Rezygnacja z oferty z telefonem odbywa się w sklepie, w którym podpisano umowę lub – jeżeli pakiet został zamówiony online – telefon wraz z dokumentami należy odesłać na wskazany przez operatora adres.

Operator nie zapomniał także o klientach zainteresowanych ofertą T-Mobile na kartę. Osoby, które zakupią starter w taryfie Frii, i w ciągu 30 dni od wykonania pierwszego połączenia aktywują ofertę „Bez limitu z 10 GB i Supernet Video za 30 zł”, w przypadku niezadowolenia z jakości sieci, mogą zwrócić się do operatora w ciągu 30 dni od aktywacji o jednorazowy zwrot opłaty za korzystanie z usługi.

5G w T-Mobile

T-Mobile stawia również na dynamiczny rozwój infrastruktury 5G. W samej Warszawie przygotowanych jest już 800 stacji bazowych gotowych do świadczenia usług w najnowszej technologii. Takich stacji będzie więcej – latem ich liczba ma się podwoić do 1600 w pięciu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Katowicach. T-Mobile nie uruchomi jednak sieci 5G, dopóki klienci nie będą mogli w pełni z niej skorzystać. Zdaniem operatora w sytuacji, gdy żaden producent nie oferuje telefonów i routerów logujących się do sieci 5G na częstotliwościach, którymi obecnie dysponują operatorzy w Polsce, nonsensem jest uruchomienie tej usługi już teraz. T-Mobile chce komercyjnie uruchomić 5G dopiero wtedy, kiedy rynek będzie gotowy na nowy standard i zaoferuje klientom odpowiednie urządzenia.

Wideo

Materiał oryginalny: T-Mobile z nową ofertą – „Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy’’. Operator zapowiada też uruchomienie 5G - Dolnośląskie Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie