mr
Ewa Czapulak
Ewa Czapulak Marcin Cz.
Młodzi sportowcy sukcesem zakończyli swoje występy w Złotoryi i Głogowie.

W złotoryjskich zawodach, w kategorii wiekowej do 10 lat chłopców, pierwsze miejsce wywalczył Jonasz Dziopak. Zwycięstwem zakończył się także występ Izy Sitek (kat. do 10 lat dziewcząt). Jej klubowa koleżanka Ewa Czapulak (córka Ewy Korwek, byłej legnickiej koszykarki) zajęła trzecie miejsce.

W otwartych mistrzostwach Głogowa wśród dziewcząt do lat 10 pierwsze dwa miejsca przypadły w udziale zawodniczkom z Kunic. Kategorię chłopców do lat 10 ponownie wygrał Jonasz Dziopak.

Trenerem wszystkich startujących zawodników jest trener Bogdan Maruniak, a reprezentują oni klub „ERKA” Kunice