3 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Libana 7, 59-220 Legnica
Zakres obowiązków:...
fot. pixabay.com

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Legnicy. Szukają pracowników biurowych, kierowców, kasjerów, nauczycieli. Jakie zarobki? LIPIEC 2021

PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy: Libana 7, 59-220 Legnica Zakres obowiązków: - obsługa pielęgniarska pacjentów, wykonywanie zabiegów pielęgniarskich, współpraca z lekarzami POZ i AOS, promocja zdrowia, rejestrowanie pacjentów, informowanie pacjentów o pracy przychodni, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 3 780 PLN Wymagania konieczne Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne, kierunek: pielęgniarskie Umiejętności i uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych Wymagania pożądane Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo Pracodawca: Centrum Medyczne w Legnicy Sp. z o.o. Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Preferowane formy kontaktu: osobiście