2 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka
Zakres obowiązków:
fot. pixabay.com

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Legnicy. Szukają pracowników biurowych, kierowców, kasjerów, nauczycieli. Jakie zarobki? LIPIEC 2021

PRACOWNIK OBSŁUGI DZIAŁU MONTAŻU FLUID

Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka Zakres obowiązków: - Przygotowanie materiałów do produkcji - Przygotowanie wyposażenia miejsca pracy - Przydzielanie zadań - Kontrola wzrokowa produkcji - Kontrola terminowości realizacji zleceń - Przezbrajanie maszyn montażowych - Przewożenie komponentów do magazynu - Przygotowywanie materiałów do wysyłki - Przestrzeganie procedur ochrony środowiska EP8 i EP9 - Przestrzeganie dokumentacji jakościowej i produkcyjnej - Przestrzeganie przepisów BHP Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN Wymagania konieczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3 Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy Adres: Andersa 2, 59-220 Legnica Osoba do kontaktu: Sylwia Majgier Numer telefonu: 767225230