Sprawdź najnowsze oferty pracy w Legnicy. Szukają pracowników biurowych, kierowców, kasjerów, nauczycieli. Jakie zarobki? LIPIEC 2021

Klaudia Korfanty
Miejsce pracy: Jaroszówka, powiat: legnicki, woj. dolnośląskie
Zakres obowiązków: pracownik fizyczny - pomocnik trakowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Wymagania konieczne
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Osoba do kontaktu: Agnieszka Karnas
Numer telefonu: 768188525
Miejsce pracy: Jaroszówka, powiat: legnicki, woj. dolnośląskie Zakres obowiązków: pracownik fizyczny - pomocnik trakowego Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN Wymagania konieczne Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy Osoba do kontaktu: Agnieszka Karnas Numer telefonu: 768188525 Piotr Krzyżanowski
Oto najnowsze oferty pracy w Legnicy i regionie. Przedstawiamy 20 najnowszych ofert pracy opublikowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy. Pod każdym zdjęciem opis: szczegóły dotyczące miejsca pracy, zakresu obowiązków, wynagrodzenia oraz wymagań. Kliknij w pierwsze zdjęcie i poznaj wszystkie oferty.

Mniej wina w Europie

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie