Remis Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz 0:0

Sandecja - Miedź - relacja na żywo z Nowego Sącza - zdjęcie ilustracyjne
Sandecja - Miedź - relacja na żywo z Nowego Sącza - zdjęcie ilustracyjne fot. Piotr Krzyżanowski
Remis Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz 0:0, która nie strzeliła jeszcze w tym sezonie nawet bramki to nie jest wynik, którego oczekiwali kibice. Mimo kilku okazji legniczanie nie potrafili tego meczu wygrać.

Remis Miedzi oznacza dla podopiecznych Rafała Ulatowskiego kolejny punkt w ligowej tabeli. To jednak o dwa oczka mniej niż oczekiwali kibice.

Remis Miedzi - kto mógł wygrać?

Sandecja w tym sezonie nie strzeliła jeszcze ani jednej bramki i trudno sobie było wyobrazić lepszego przeciwnika, z którym Miedź Legnica mogła odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Remis Miedzi chyba nikogo jednak nie zadowala.
Początek meczu rzeczywiście należał do legniczan, którzy jednak przewagi nie potrafili potwierdzić bramką. W dwudziestej minucie przed bramką Sandecji piłkę stracił Szczepański, przejął ją Fedyna i od razu zdecydował się na strzał. Piłka przeszła jednak obok prawego słupka Cabaja.

Goście starali się odpowiedzieć, jednak to nadal gra Miedzi wyglądała składniej. W 30 minucie uderzał Zakrzewski, ale jeden z obrońców gospodarzy wybił piłkę z linii. Pieć minuut później Zakrzewski umieścił nawet piłkę w siatce ... ale z pozycji spalonej. Remis Miedzi utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie groźniejsze akcje przeprowadzali gospodarze i wydawać się mogło, że to oni są bliżej zwycięstwa. Ostatecznie Miedź mogła wydrzeć przeciwnikom komplet punktów tuż przed końcem meczu, ale Uderzenie Garucha, a później dobitkę Grzegorzewskiego obronił Cabaj i remis Miedzi stał się faktem.

Remis Miedzi - zapis relacji z Nowego Sącza - KLIKNIJ

W pierwszej kolejce nowo-sądeczanie przegrali z Okocimskim Brzesko 0:2, w drugiej doznali porażki w Katowicach z GKS 0:2.