9 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 3500 zł do 7000 zł + dodatki...
fot. Piotr Krzyzanowski / Polska Press

Praca w Kolejach Dolnośląskich. Na jakie stanowiska rekrutuje przewoźnik? Ile można zarobić w KD? [NOWE OFERTY PRACY]

Elektryk

Wynagrodzenie brutto: od 3500 zł do 7000 zł + dodatki
Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:
* diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek elektrycznych,
* naprawa podzespołów elektrycznych,
* lokalizacja prostych uszkodzeń elektronicznych,
* naprawa i konserwacja pojazdów szynowych zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania,
* obsługa urządzeń technicznych używanych do utrzymania taboru kolejowego.

Wymagania:
* wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
* biegła obsługa mierników elektrycznych,
* umiejętność czytania schematów ideowych,
* uprawnienia energetyczne SEP,
* znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
* dyspozycyjność (system pracy równoważny),
* komunikatywność,
* umiejętność pracy w zespole,
* chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych,
* mile widziane prawo jazdy kategorii B,
* mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z elektryką.

Koleje Dolnośląskie oferują:
* stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
* pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja,
* benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy kolejami,
* dofinansowanie do studiów i nauki,
* udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
* możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby aplikujące proszone są przesyłać CV na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).