Praca w KGHM! Oto najnowsze oferty w Polskiej Miedzi. Poszukiwani fachowcy wielu specjalności. Zobacz listę!

RED
Główny Specjalista ds. Ochrony Mienia (HMG)
Miejsce pracy: Huta Miedzi "Głogów"
Komórka organizacyjna: Dział Bezpieczeństwa i Przeciwdziałania Stratom DS
Zakres obowiązków:

1. Ochrona obiektów HMG.
2. Nadzór nad realizacją umowy na ochronę obiektów HMG przez firmę ochraniającą.
3. Obsługa Infrastruktury Technicznej związanej z bezpieczeństwem obiektów HMG ( CCTV, SKD itp.)
4. Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:
Minimalne:

Wykształcenie: licencjat /wyższe magisterskie

ogólny staż pracy minimum pięć lat

prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe:

mile widziane doświadczenie pracy w Pionach Bezpieczeństwa

mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

praca w systemie zmianowym

dyspozycyjność
Główny Specjalista ds. Ochrony Mienia (HMG) Miejsce pracy: Huta Miedzi "Głogów" Komórka organizacyjna: Dział Bezpieczeństwa i Przeciwdziałania Stratom DS Zakres obowiązków: 1. Ochrona obiektów HMG. 2. Nadzór nad realizacją umowy na ochronę obiektów HMG przez firmę ochraniającą. 3. Obsługa Infrastruktury Technicznej związanej z bezpieczeństwem obiektów HMG ( CCTV, SKD itp.) 4. Praca w systemie zmianowym. Wymagania: Minimalne: Wykształcenie: licencjat /wyższe magisterskie ogólny staż pracy minimum pięć lat prawo jazdy kategorii B Dodatkowe: mile widziane doświadczenie pracy w Pionach Bezpieczeństwa mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym praca w systemie zmianowym dyspozycyjność
Najnowsze oferty pracy w KGHM. Miedziowy giganty poszukuje kilkudziesięciu pracowników na najróżniejszych stanowiskach m.in. w Głogowie, Polkowicach, Lubinie i Legnicy. Kliknij w zdjęcie i poznaj szczegóły. Pod ostatnim zdjęć link do wszystkich z ofert.
od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!