MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Wydział Operatorski Polkowice...
fot. arch. Polskapress

Praca w KGHM. Najnowsze (grudzień 2022) oferty pracy. Szukają górników, spawaczy, kierowców, do pracy w biurze

lusarz remontowy urządzeń energetycznych

Miejsce pracy: Wydział Operatorski Polkowice
Twój zakres obowiązków:

Praca przy konserwacji i remontach urządzeń energetycznych.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

Rozbudowany system premiowania.

Możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”, dopłaty do kolonii i obozów dla dzieci, karty multisport.

Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

Dodatkowe wynagrodzenie – nagrodę branżową.

Dopłatę do dojazdów pracowniczych.

Abonamentową opiekę medyczną (również dla współmałżonków).

Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Nasze wymagania:

Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe.

Prawo jazdy kat. B.