2 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Polkowice, ul. Kopalniana 11...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Praca w KGHM. Miedziowy gigant ma ponad 50 wakatów na Dolnym Śląsku [LISTA OFERT]

Specjalista ds. organizacyjno-prawnych

Miejsce pracy: Polkowice, ul. Kopalniana 11
Twój zakres obowiązków:

Dokonywanie analizy stanu faktycznego i prawnego spraw,

Sporządzanie pozwów o zapłatę i wniosków egzekucyjnych,

Sporządzanie innych pism procesowych,

Nadzór nad przebiegiem postępowań sądowego i egzekucyjnego

Wsparcie w bieżących pracach Biura Zarządu,

Sporządzanie projektów pism w ramach bieżącej działalności Spółki,

Opiniowanie dokumentów pod kątem prawnym,

Udzielanie odpowiedzi w zakresie zadawanych pytań prawnych w obszarze działalności Spółki.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,

Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),

Pakiet medyczny,

Pracowniczy program emerytalny,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Nasze wymagania:

wykształcenie - magister o kierunku prawo

wymagany staż - 2 lata

absolwent prawa, student IV-V roku studiów prawniczych,

bardzo dobra znajomość przepisów prawa w szczególności cywilnego, postępowania cywilnego oraz ksh,

sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa,

umiejętność pracy w zespole,

dyspozycyjność,

język angielski na poziomie B2

Mile widziane:

Prawo jazdy kat. B

Do kolejnych ofert przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu - jeśli oglądasz materiał na urządzeniu mobilnym. Pod ostatnim ze zdjęć - link do strony poprzez którą można aplikować.