Praca w fabryce baterii Mercedesa - aktualne oferty, wymagania [LISTA]

Mateusz Różański
Zakres obowiązków

Dysponowanie materiałami produkcyjnymi
Zakładanie umów ramowych dla zewnętrznych dostawców,
Współpraca z działem zakupów w centrali Stuttgart
Zamawianie komponentów do produkcji (SAP)
Pozyskiwanie potwierdzeń zamówień od dostawców i kontrola ich terminowej realizacji
Uwrażliwianie dostawców na terminowe dostawy
Weryfikowanie poprawności ilościowej dostaw i zgodności cenowej
Wymiana danych z dostawcami na platformie SMB
Kooperacja z wydziałem transportowym dla in bound freights

Wymagania

Wyksztalcenie średnie lub wyższe, preferowany kierunek z zapleczem logistycznym, zarzadzanie projektami,
Doświadczenie: kilkuletnie doświadczenia w obszarze logistyki np. dyspozycja, planowanie, material/project management, engineering itp.
Znajomość języków obcych: j. polski oraz komunikatywny j. angielski lub j. niemiecki
Obsługa komputera: SAP, Excel, Outlook, Powerpoint,
Orientacja na rezultaty, umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
Zgoda na zagraniczne wyjazdy służbowe
Doświadczenie w tzw. „greenfield” mile widziana
Proaktywny, zmotywowany, gotowy do pracy w elastycznych godzinach, reagujący szybko i dokładnie na krótkie terminy i stresujące sytuacje.
Zakres obowiązków Dysponowanie materiałami produkcyjnymi Zakładanie umów ramowych dla zewnętrznych dostawców, Współpraca z działem zakupów w centrali Stuttgart Zamawianie komponentów do produkcji (SAP) Pozyskiwanie potwierdzeń zamówień od dostawców i kontrola ich terminowej realizacji Uwrażliwianie dostawców na terminowe dostawy Weryfikowanie poprawności ilościowej dostaw i zgodności cenowej Wymiana danych z dostawcami na platformie SMB Kooperacja z wydziałem transportowym dla in bound freights Wymagania Wyksztalcenie średnie lub wyższe, preferowany kierunek z zapleczem logistycznym, zarzadzanie projektami, Doświadczenie: kilkuletnie doświadczenia w obszarze logistyki np. dyspozycja, planowanie, material/project management, engineering itp. Znajomość języków obcych: j. polski oraz komunikatywny j. angielski lub j. niemiecki Obsługa komputera: SAP, Excel, Outlook, Powerpoint, Orientacja na rezultaty, umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie Zgoda na zagraniczne wyjazdy służbowe Doświadczenie w tzw. „greenfield” mile widziana Proaktywny, zmotywowany, gotowy do pracy w elastycznych godzinach, reagujący szybko i dokładnie na krótkie terminy i stresujące sytuacje. Piotr Krzyżanowski
Mimo epidemii Mercedes wciąż przyspiesza i prowadzi nabór do swojej najnowszej fabryki baterii, która powstaje w Jaworze. Specjaliści są poszukiwani w całym regionie. Firma oferuje atrakcyjne warunki pracy. Kliknij w zdjęcie i poznaj oferty. Pod 10 zdjęciem link do wszystkich ofert, bezpośrednio na stronie pracodawcy.
od 12 lat
Wideo

Protest w obronie Parku Śląskiego i drzew w Chorzowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!