MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Lubin...

Praca KGHM. Najnowsze oferty (październik 2022) z Legnicy, Lubina, Głogowa. Sprawdź i aplikuj!

Administrator, Konsultant Systemu SAP CO

Miejsce pracy: Lubin
Twój zakres obowiązków:

Pełnienie roli Konsultant, Administrator Systemu SAP w Dziale Wsparcia Obszaru Finanse i Księgowość

Administrowanie i rozwój systemu SAP w KGHM oraz w Spółkach Grupy KGHM w obszarze CO/COPA

Prowadzenie prac eksploatacyjnych dla systemu oraz obsługa sytuacji awaryjnych .

Udział w projektach, pracach analityczno-projektowych, rozwojowych oraz wdrożeniowych .

Opracowywanie rozwiązań na potrzeby obsługi doraźnych potrzeb Użytkowników.

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne

Znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości przedsiębiorstw

Doświadczenie w roli konsultanta lub administratora systemów informatycznych w obszarze Finansowo-Księgowym i/lub Controlingu

Sprawne posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office

Umiejętność analitycznego myślenia

Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

Doświadczenie w zakresie systemu SAP, w szczególności w module SAP CO/COPA

Doświadczenie związane z projektowaniem systemów informatycznych

Dodatkowe wykształcenie w kierunku ekonomicznym,