Policja legnica: Kolejny sukces funkcjonariusza

MSZ
Policja Legnica: Kolejny sukces funkcjonariusza
Policja Legnica: Kolejny sukces funkcjonariusza materiały prasowe
Policja Legnica: Kolejny sukces funkcjonariusza. Przemysław Kozioł został Mistrzem Polski w martwym ciągu na zawodach zorganizowanych przez Federację WUAP.

To nie był żart na prima aprilis, lecz bezapelacyjny fakt. Naczelnik Sztabu Policji z Legnicy podinspektor Przemysław Kozioł został Mistrzem Polski w martwym ciągu na zawodach zorganizowanych przez Federację WUAP.

Zawody zorganizowano w Zalesiu na Lubelszczyźnie w dniach 1-3 kwietnia. Konkurencja była ogromna, gdyż w tej trzydniowej rywalizacji zmierzyło się 300 siłaczy reprezentujących dziesięć państw.

Policjant w kategorii 100 kilogramów Masters, 40 - 44 lata, wywalczył tytuł Mistrza Polski z wynikiem 240 kilogramów, ustanawiając tym samym swój rekord życiowy, a także rekord Polski. Jednocześnie w rywalizacji OPEN Masters zajął drugie miejsce.

Obecnie legnicki funkcjonariusz przygotowuje się już do udziału w Pucharze Świata, który odbędzie się w czerwcu 2016 roku na Ukrainie.