Piłka nożna - Legnica: Mecz zakończony remisem

Dawid Sołtys
Rezerwy Miedzi Legnica zremisowały z Konfeksem 1:1
Rezerwy Miedzi Legnica zremisowały z Konfeksem 1:1 Piotr Krzyżanowski
W Legnicy odbył się mecz między Konfeksem a Miedzią II zakończony remisem 1 : 1

Remis w derbach Legnicy w IV lidze. Miedź II podzieliła się punktami z Konfeksem. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, choć w pierwszej połowie stroną dominującą była ekipa Andrzeja Kisiela. W tej części gry Konfeks zdołał pokonać bramkarza Miedzi jednak tylko raz. W 27. minucie z lewej strony boiska Dawid Śliwiński podał piłkę do Łukasza Polańskiego, a ten pokonał Rafała Fościaka. W pierwszej odsłonie swoje okazje strzeleckie mieli jeszcze Śliwiński i Polański.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. Zdobyły ją rezerwy Miedzi. W 66. minucie Kamil Kalicki uderzył bardzo ładnie w okienko bramki Mariusza Wójcika. Miedź II mogła strzelić jeszcze jednego gola, ale Kamil Krajewski przegrał pojedynek sam na sam.

Prochowiczanka Prochowi-ce nieoczekiwanie ograła lidera rozgrywek - Twardego Święto-szów 3:0. Chojnowianka Chojnów odniosła pierwsze od ośmiu miesięcy zwycięstwo. Przed własną publicznością pokonała Nysę Kłodzko 3:1. Wcześniej ostatni mecz chojnowianie wygrali 3 października 2009 roku, gdy ograli na wyjeździe Karkonosze Jelenia Góra 4:1. Bez goli zakończył się wyjazdowy bój Kuźni Jawor z Pumą Pietrzykowice.

Do końca sezonu zostały trzy kolejki. Najbliższa już w środę. Konfeks zagra z Karkonoszami, Miedź II ze Szczawnem Zdrój, Prochowice z Bolesławcem, Chojnów z Pumą a Kuźnia z Twardym.