Otwarty Puchar Polski w Karate Kyokushin, legniczanie wrócili z medalami

Piotr Krzyżanowski
I Otwarty Puchar Polski w Karate Kyokushin organizowany przez Limanowski Klub Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z 30 klubów z całej Polski. Legnicę w tym turnieju reprezentował Klub Karate Kyokushin Legnica. Występ naszych zawodników okazał się wielkim sukcesem, a 7 z 8 startujących zdobyło medale w kategorii Kumite. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Aleksander Krzywicki jr, Anna Yaroszynska, Jan Yaroszynski oraz Dominik Yaroszynski. Wiktor Skóra zdobył srebro a Igor Ziółkowski i Michał Schröter wywalczyli brązowe krążki. A wszystko to pod czujnym okiem naszych szkoleniowców: sensei Aleksandra Krzywickiego, sensei Wiesława Skóry i sensei Andrzeja Ratajczak. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na matach. źródło Klub Karate Kyokushin Legnica

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani