Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0-2

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica NA ŻYWO
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica NA ŻYWO piotr krzyżanowski
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica. Legniczanie odkąd przejął ich duet trenerski Fedoruk-Tworek nadal bez porażki! Miedzianka Grudziądza wraca z tarczą. Legniczanie wygrali 2:0.

Taki przebieg miał ten mecz:

KONIEC MECZU
OLIMPIA GRUDZIĄDZ - MIEDŹ LEGNICA 0:2

92 min - Seria uderzeń gości, ale nie są one ani silne, ani celne

90 min - Sędzia dolicza 3 minuty

89 min - Piękna akcja Miedzi, uderza Łobodziński, ale tylko rożny

86 min - Gospodarze starają się atakować, ale zupełnie brakuje im pomysłów na wykończenie sytuacji

83 min - Żółta kartka dla Grzegorzewskiego

81 min - Błąd Midzierskiego, ale bez konsekwencji dla Miedzi

77 min - Szansa dla Olimpii ale czyszczą defensorzy Miedzi

76 min - Kasperkiewicz za Szczepaniaka

74 min - Miedź kontroluje to do dzieje się na murawie

68 min - Gospodarze próbują, ale bezskutecznie. Zakiego zastępuje Grzegorzewski

66 min - GOL DLA MIEDZI! Uderza głową Zakrzewski wybijają obrońcy Olimpii, ale piłka odbija się od Cierpki i wędruje do siatki! 2:0 dla Miedzi!

65 min - Rożny dla Miedzi ... rozpocznie bramkarz Olimpii

62 min - Wolny dla Miedzi, uderza Madejski ... obok słupka!

61 min - Świetna akcja Madejskiego, ale podanie do dochodzi do partnerów! Mogło być 2:0

58 min - Wolny tym razem dla Miedzi. Zamieszanie w polu karnym i gooooooool!!!! 1:0 dla Miedzi. Strzela Zakrzewski!

56 min - Wolny dla Olimpii na połowie Miedzi. Nic z tej akcji nie wychodzi

51 min - Szczepaniak uderza głową ... w bramkarza

50 min - Uderza Madejski, tuż obok bramki!

48 min - Bartoszewicz zagrywa ręką we własnym polu karym , a szczęście sędzia nie widział

Łuszkiewicza zastąpił Madejski

46 min - Rozpoczynamy drugie 45 minut

Za chwilę zaczynamy II połowę

KONIEC I POŁOWY. OLIMPIA 0-0 MIEDŹ

45 min - Żółta kartka dla Wołczka i okazja dla gości. Mają rzut wolny 20 metrów od bramki ... broni Ptak!

45 min - Rożny dla gospodarzy, bez efektu

41 min - Znów piłkarz Miedzi faulowany w polu karnym, ale sędzia zdaje się być na innym meczu!

40 min - Pisarczuk fauluje i ogląda żółtą kartkę

37 min - Okazja Zakrzewskiego, ale uderza obok bramki!

36 min - Wolny dla Miedzi. 19 metrów. Uderza Łuszkiewicz ... w mur

35 min - Zakrzewski trzymany w polu karnym ale sędzia tego nie widzi! To powinien być karny!

34 min - Rożny dla Miedzi, nic z niego nie wynika

32 min - Na trybunach pojawiło się czterech kibiców Miedzi

Stomil strzela drugą bramkę.

28 min - Midzierski fauluje, za co zobaczył żółtą kartkę

26 min - Kolejna akcja Miedzi, ale gospodarze bronią się niemal całą drużyną

W innym meczu I ligi, Stomil Olsztyn prowadzi już 1:0 z Okocimskim KS Brzesko. Strzelcem Paweł Głowacki.

23 min - Cieśliński świetnie pędził lewą stroną, ale żaden z gospodarzy nie kwapił się, żeby zamknąć akcję

21 min - Kontra goście, ale czyści obrona Miedzi

19 min - Woźnik zwija się z bólu po starciu z Bartoszewiczem, ale schodzi za linie o własnych siłach

17 min - Sporo gry w środku pola

14 min - Zasada genialnie dośrodkowuje do Łobodzińskiego, ten uderza ... poprzeczka!

12 min - Świetna akcja Rogalskiego, ale Woźniczka ratuje

11 min - Olimpia wychodzi z kontrą Łuszkiewicz fauluje i ogląda żółtą kartkę

10 min - Gospodarze, wicelider I ligi, od pierwszych minut gra od początku .... w defensywie

9 min - Akcja Miedzi prawą stroną, ale nic z tego nie wychodzi!

6 min - Szczepaniak uderza głową ... piłka odbija się od słupka! Powinno być 1:0 dla Miedzi!

5 min - Akcja gospodarzy, ale wyjaśniają defensorzy Miedzi

4 min - Szczepaniak faulowany 30 metrów od bramki Olimpii. Uderza Łuszkiewicz ... nad bramką!

3 min - Fatalny błąd Bartoszewicza, który zagrywa w poprzek boiska, piłkę przejmują gospodarze, uderzenie, ale sparowane przez Woźniczkę!

1 min - Zaczynamy!

Zawodnicy pojawią się na murawie. Olimpia na biało-zielono, Miedź tradycyjnie w niebieskich trykotach.

Tych którzy liczyli, że dziś zobaczą w akcji Marcina Burkhardta musimy rozczarować. Certyfikat tego zawodnika wciąż do Polski nie dotarł.

Lada moment piłkarze pojawią się na murawie. Trybuny powoli się zapełniają. Swoją drogą na zbliżający się mecz Miedzi z Lechem szykuje się komplet kibiców. Będzie się działo!

Nad Legnicą słońce, w Grudziądzu przed spotkaniem padało. Dla której z ekipy będzie to zły omen? Pewne jest jedno - żadna drużyna nie zadowoli się remisem.

Składy obu drużyn:
OLIMPIA GRUDZIĄDZ:
Fabiniak - Woźniak, Piter-Bućko, Łabędzki, Staniek, Pisarczuk, Kłus, Rogalski, Frańczak, Smoliński, Cieśliński.

MIEDŹ LEGNICA: Ptak - Wołczek, Midzierski, Woźniczka, Zasada, Bartoszewicz, Cierpka, Łuszkiewicz, Łobodziński, Szczepaniak, Zakrzewski.

Piłkarze za niespełna 20 minut pojawią się na murawie. Jaki typujecie wynik? Miedź powtórzy wynik z Pucharu Polski?

Dla legniczan to bardzo ważny sprawdzian. Olimpia to druga siła I ligi, ale Miedź już raz pokazała w tym sezonie, że z Olimpią wie jak grać. W meczu Pucharu polski, rozgrywanym w Grudziądzu górą okazali się piłkarze Miedzi. Wygrali 3:0.

- Olimpia to trudny rywal, ale chcemy zagrać tak dobrze i skutecznie, jak w meczu Pucharu Polski, gdy wygraliśmy w Grudziądzu 3:0. Od tego momentu minęło wiele tygodni i zespół Olimpii potwierdził, że jest czołową siłą I ligi, walczącą o awans do Ekstraklasy - mówi Adam Fedoruk, trener Miedzi.

Czy tym razem będzie podobnie? Okaże się się w sobotę. Początek o godzinie 14. Kwadrans wcześniej rozpoczniemy relację z tego spotkania. Zapraszamy!