Ogólnopolskie Mistrzostwa Karate Kyokushin "Karate Kid", legniczanie dzielnie walczyli

Piotr Krzyżanowski
Zawodnicy Klubu Karate Kyokushin Legnica wrócili z Ogólnopolskich Mistrzostw Karate Kyokushin "Karate Kid" w Wołowie i 2 Edycji Polish Open IKO NAKAMURA w Limanowej. W obu zawodach wystartowało kilkuset zawodników. W Wołowie legniczanin Artur Supernak zajął 1 miejsce w konkurencji kumite 14-15 lat. Natomiast w Limanowej w konkurencji kumite: Anna Yaroshynska wywalczyła złoty medal tak jak ,Dominik Yaroshynskyi , Aleksander Krzywicki Junior, Nina Zandukeli wywalczyła srebrny medal a Wiktor Skóra brązowy medal. Michał Schröter w konkurencji Kata zdobył srebrny medal. Zuzanna Opaczewska w dogrywce uległa swojej przeciwniczce i nie weszła do strefy medalowej, Yan Yaroshynskyi po wygranej walce z doświadczonym zawodnikiem wszedł do 1/4 finału, jednak po dwóch następnych walkach, ostatecznie zajął 4 miejsce. Dziękuję rodzicom, firmie ,,Crime Service" , ,,Pizzerii Taranto" ,firmie ,,Madex" za pomoc. Dziękuje zawodnikom za piękne i mocne walki. Aleksander Krzywicki